Dodaj do ulubionych

Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi

01.09.16, 18:42
Same ukraińskie media doniosły w roku 2015 doradca ukraińskiego prezydenta Igor Smeszko oznajmia ze ukraiński "BUK-M" zostały sprzedane Gruzji i Ukraina nie miała możliwości zestrzelenia MH17 gdyż nie posiada tego systemu.

interfax.com.ua/news/general/270029.html
Rok później to znaczy w roku 2016 podczas uroczystości w Kijowie Niepodległości Ukrainy pojawiają się podczas defilady na drodze takowe rakiety.
Spadły z nieba czy wypożyczyła albo zwróciła im je Gruzja :-), :-), albo Ukraina okłamuje perfidnie cały świat?

Łotewskie źródło donosi w dniu 26.08.2016:
baltnews.lv/news/20160826/1017368523.html
Ukraińskie kłamstwo ma jednak krótkie nogi!!!!


Obserwuj wątek
  • tapatik Re: Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi 05.09.16, 09:44
   Ciekawe, że strona łotewska, ale tekst w języku rosyjskim.
   Co więcej ta sama firma jest właścicielem rónież strony litewskiej i estońskiej.
   Czyli może to jednak nie jest łotewskie źródło tylko ruskie źródło?
   Serwer, na wszelki wypadek, jest w Holandii.

   Zreszta, wiadomo kto strącił ten samolot, tylko że może ktoś zapomniał, więc Moskwa wysłała ruską trollicę, żeby trochę namieszała.
   • monalisa2016 Re: Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi 05.09.16, 14:34
    Czego nie można się nauczyć na polskich forach?
    Rzeczywiście bardzo dużo amonali jak i kształtowania obrazu braku elementarnej wiedzy forumowiczów nie wspominając już o przeginaniu faktów dla własnego "udowodnienia" czegoś.
    • monalisa2016 Re: Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi 05.09.16, 15:16
     Ale dla ludzi o zakrojonym jak i ograniczonym poglądem z wyssaną z mlekiem matki nienawiścią do wszystkiego co ich otacza a szczególnie do samych siebie czyli Słowian w tym wypadku Rosjan kłamstwo jest prezentowaną przez nich urojoną prawdą by innym dowalić. Taki wasz obraz kolportujecie w świat a później się dziwicie że was się nie poważa. Nie ma nic bez przyczyn!


     Steckbrief zu Lettland / Lotwa

     NAME: Lettland
     HAUPTSTADT: Riga
     Größe: 64.589 km2
     EINWOHNERZAHL: 206.8000
     WÄHRUNG: Euro
     REGIERUNGSCHEF: Raimonds Vejonis
     SPRACHEN: Lettisch /Russisch (język na Lotwie: łotewski / rosyjski)
     EU-Mitgliedschaft : seit 2004
    • czuk1 Re: Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi 06.09.16, 05:37
     monalisa2016 napisał(a):

     > Czego nie można się nauczyć na polskich forach?
     > Rzeczywiście bardzo dużo amonali jak i kształtowania obrazu braku elementarnej
     > wiedzy forumowiczów nie wspominając już o przeginaniu faktów dla własnego "udowodnienia" czegoś.

     To Rosja nadal dostarcza Ukrainie te BUK-i ?! ;)
     PS. Wg mnie. Nauka ta idzie ze strony przodującej erystycznej , rosyjskiej czeredy propagandzistów... piszących na przychylnych im forach Agory.

     PS. Ktoś uczył mnie polskiego a tu moc "anomali".
  • tapatik Re: Banderowskie kłamstwa mają krótkie nogi 27.09.16, 11:24
   Totalna kompromitacja Kremla. Pod presją niezależnych analiz Ministerstwo Obrony w Moskwie przyznało na konferencji prasowej, że jego informacje o rzekomym ukraińskim myśliwcu, który miał jakoby zestrzelić nad Donbasem malezyjskiego Boeinga były fałszywe.

   Według rosyjskiego dowództwa, „właśnie odnalazły się” nieznane dotychczas dane z radarów, na których w chwili katastrofy w pobliżu Boeinga nie ma żadnego ukraińskiego samolotu, a malezyjska maszyna leci zupełnie innym kursem niż rosyjskie władze podawały wcześniej.

   Tym samym Kreml faktycznie potwierdził, że materiały, które tuż po katastrofie 17 lipca 2014 r. opublikował i rozpowszechnił na cały świat były sfałszowane, chociaż oczywiście otwarcie Ministerstwo Obrony w Moskwie nie przyznaje się do świadomego fałszerstwa.

   Według niezależnych analityków z agencji śledczej Bellingcat, którzy dokładnie przeanalizowali dostarczone wcześniej przez Rosję dane, na konkretnych przykładach widać, że sfałszowała ona także zdjęcia satelitarne i dane o trasie ruchu rosyjskiej wyrzutni „Buk”, z której zestrzelono Boeinga.

   Dzisiaj rosyjskie Ministerstwo Obrony mówi już zupełnie co innego. W szczególności potwierdza, że w pobliżu malezyjskiego samolotu nie było żadnych innych samolotów i obiektów. Nieprawdziwe okazały się także wcześniejsze informacje Kremla o tym, że przed katastrofą Boeing znacznie zszedł z prawidłowego kursu.

   Przypomnijmy, że w zestrzelonym nad Donbasem malezyjskim samolocie pasażerskim zginęło 298 osób – wszyscy na pokładzie, głównie obywatele Holandii. Według śledztwa „Bellingcat”, rakietę wystrzeliła znajdująca się w dyspozycji separatystów rosyjska wyrzutnia „Buk” z 53 Rakietowej Brygady Przeciwlotniczej w Kursku.

   W sierpniu 2015 r. międzynarodowy zespół śledczy odnalazł szczątki pocisku typu „Buk”. W październiku 2015 r. również holenderski urząd ds. bezpieczeństwa ogłosił wyniki własnego śledztwa, według których samolot „został zestrzelony przez wyprodukowany w Rosji pocisk „Buk”.

   Źródło:
   reporters.pl/2505/rosja-przyznala-ze-sfalszowala-dane-o-zestrzeleniu-boeinga-w-donbasie-wideo/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka