Dodaj do ulubionych

Wojna hybrydowa na forach

10.12.16, 22:50
forum.gazeta.pl/forum/w,13,162941589,162941589,Zmiana_nastawienia_do_Ukrainy_.html
Zauważyliście , jak wygląda ukryta działalność członków webbrygady prorosyjskich (delikatnie mówiąc) propagandystów,na poczytnym forum AGORY.?
Serwowane są przez nich linki do artykułów z zagranicznych mediów, wraz z komentarzami samych trolli ...tu.... mającymi na celu - tak to odbieram - podburzanie/zachęcanie Polaków do torpedowania pomocy Ukrainie.
W każdym ich wpisie na forach: Rosja i świat (tym z Godłem Rosji) czy Świat są treści propagandowe lub burzące lub kłamliwe - wszystkie w interesie Rosji.
Obserwuj wątek
  • krytyk2 Re: Wojna hybrydowa na forach 29.01.17, 18:18
   posługuja sie jezykiem polskiej propagandy z lat 50-60 tych.o wszystkich amerykanach mówia jankesi,ukraincow nazywają ukropami albo rezunami.mimo ,ze pisza ich dziesiatki w jęz polskim ,to mam wrazenie -przez homogenicznośc ich języka-że pisze to jedna i ta sama osoba.Na to ,ze nie sa to przecietni Kowalscy wskazuje zwl wysoka biegłośc w znajomości najnowszego uzbrojenia amerykańskiego czy niemioeckiego,nie mówiąc o rosyjskim.Znają takie detale konstrukcyjne,ktore moga byc dostepne co najwyżej inzynierom pracujacym w konkretnej branży przemyslu zbrojeniowego-ale i to nie tłumaczy z jaka łatwością przechodza pomiedzy rodzajami uzbrojenia.Kogo ,poza kilkoma pasjonatami.interesuje jaki jest kaliber,szybkostrzelnośc i zasieg konkretnego Leoparda i jak ma sie to do podobnych parametrów czołgów Merkawa czy ruskawo tanka?
   • krytyk2 Re: Wojna hybrydowa na forach 29.01.17, 18:21
    Dodatkowo-gdyby kogos to nie przekonywało-maja jednoznacznie pozytywny stosunek do Putina i rosji i tu w Polsce jest to taki dziwoląg ,zwl po zaborze Krymu i wojnie na Ukrainie,ze juz wiecej dowodów nie trzeba.
   • czuk1 Re: Wojna hybrydowa na forach 24.07.17, 14:27
    krytyk2 napisał:
    ..... posługują sie językiem polskiej propagandy z lat 50-60 tych.o wszystkich amerykanach
    mówią jankesi,
    ----ukraincow nazywają ukropami albo rezunami.mimo ,ze piszą ich dziesiatki w jęz polskim ,-to
    mam wrazenie -przez homogeniczność ich języka-że pisze to jedna i ta sama osoba.
    ---
  • czuk1 Re: Wojna hybrydowa na forach 18.07.17, 19:02
   Nie można przemilczeć działalności antypolskiej rosyjskich najemników. To forum.... niech służy dobrze dyskredytowaniu hybrydowej walki rosyjskich gladiatorów.


   Pisałem : Zauważyliście , jak wygląda ukryta działalność członków web brygady prorosyjskich (delikatnie mówiąc) propagandystów,na poczytnym forum AGORY.?
   > Serwowane są przez nich linki do artykułów z zagranicznych mediów, wraz z komentarzami samych trolli ...tu.... mającymi na celu - tak to odbieram - podburzanie/zachęcanie Polaków do torpedowania pomocy Ukrainie. W każdym ich wpisie na forach: Rosja i świat (tym z Godłem Rosji) czy Świat są treści propagandowe lub burzące lub kłamliwe - wszystkie w interesie Rosji.

   PS. Zauważcie. Forum nie ma narzędzi do zmiany grafiki - grubości liter, pochylenia,.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka