Dodaj do ulubionych

A może spotkanie????

16.01.05, 00:17
Może zorganizować jakieś spotkanie mieszkańców i miłośników Muranowa???
Proszę o propozycje...................
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: A może spotkanie???? 19.01.05, 11:08
      Pomysł chyba niezły, tyle, że jakoś nas tu mało...
      • piotrkosinski Re: A może spotkanie???? 19.01.05, 11:29
        To trzeba jakoś zareklamować to forum, żeby było więcej użytkowników.

Pozdrawiam
        • warszawianka_jedna Re: A może spotkanie???? 19.01.05, 16:28
          trochę kiepsko z czasem.
    • marylalysiak Re: A może spotkanie???? 20.01.05, 10:44
      Trzeba rozmawiać z ludźmi informować,że w internecie jest forum Muranowa,ja
      osobiście znalazłam to forum przez przypadek.Podałam dalej.troche postów się
      nazbierało ,nic nie szkodzi ,że autorzy się ci sami wazne jest
      zainteresowanie.Proponuje temat:co byście zmienili na waszych podwórkach
      pomijając samochody ,bo miejc parkingowych praktycznie nie ma.
      • piotrkosinski Re: A może spotkanie???? 21.01.05, 01:25
        Ja bym Szanowna Pani Marylu zmienił zarząd w moim budynku bo te dwie osoby
        tworzą ze sobą szatański zestaw :-)nic nie robią heheheheh
        • hki Re: A może spotkanie???? 31.01.05, 14:55
          Proszę Państwa a może spacer którejś słonecznej soboty bądź niedzieli? Można by
          pochodzić po naszej dzielnicy, zapoznać się,wymienic uwagami...
          Co Wy na to?
          pzdr.
          • hki Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 13:09
            Pomysł spotkania jak widze upadł,lecz moze trzeba go rewitalizowac? Co Szanowni
            Forumowicze powiedzieliby na 6. marca (niedziela)? Jeżeli pogoda by dopisała
            pochodzić sobie, podyskutowac.
            pozdrawiam
            • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 13:39
              jestem za, jak tylko się przeprowadzę, a przeprowadzka zaplanowana właśnie na 5-
              6 marca
              • warszawianka_jedna Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 14:44
                to chyba zrobimy u ciebie parapetówę.
                • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 14:48
                  warszawianka_jedna napisała:

> to chyba zrobimy u ciebie parapetówę.

No ba!
                  • warszawianka_jedna Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 14:58
                    całkiem spore z nas grono, a mieszkanko duże?
                    • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 15:15
                      niecałe 50 metrów
                      • roody102 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 16:02
                        Hki Wam opowie jak wygladaja takie parapetowki na Muranowie, na 50 metrach.
                        Dacie rade ;)
                        • kocio-kocio Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 17:19
                          Ja przeżyłam parapetówkę na 30 metrach!
                          I 3 zasiadane Wigilie z wszystkimi szykanami na 18 osób.
                          I mniej więcej tyle samo śniadań Wielkanocnych.

Nie straszne mi nic ;o)
                        • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 17:27
                          Hki Wam opowie jak wygladaja takie parapetowki na Muranowie, na 50 metrach.
                          > Dacie rade ;)
                          Damy radę, innej opcji nie ma
                          tylko dlaczego "dacie rade" a nie "damy radę" piszesz?
                          • osmol Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 17:31
                            Może dlatego iż odwagi mu brak... jako mieszkańcowi Żoliborza :) Ale
                            wystarczająco często na Muranowie rezyduje żeby pozwolić mu przezwyciężyć
                            nieśmiałość. ;)
                            Ja jestem jak najbardziej za... za spotkaniem oczywiście.
                            U mnie na 64m2 weszło w sylwestra cos koło 40 osób zatem damy radę...
                            Grunt to ścisła integracja...

• dorota.28 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 17:39
                              nie można takiej selekcji robić... Kolega aktywnie uczestniczy w życiu forum :)
                              btw: moja pierwsza "forumowa" impreza w domu, to ponad 20 osób w jednym pokoju,
                              fajnie było!
                              • roody102 Re: A może spotkanie???? 23.02.05, 18:19
                                Nie chciałem się wpraszać :)
                                • aankaa A może forumową integrację 23.02.05, 20:38
                                  zacząć od pomocy przy wnoszeniu dobytku Nowej Mieszkanki ? :)
                                  • roody102 Re: A może forumową integrację 24.02.05, 00:45
                                    No to teraz już nikt się nie wprosi ;)))
                                  • dorota.28 Re: A może forumową integrację 24.02.05, 08:06
                                    aankaa napisała:

> zacząć od pomocy przy wnoszeniu dobytku Nowej Mieszkanki ? :)

jestem za ;) jednak bardziej przydałaby się pomoc przy rozpakowywaniu
                                    przeprowadzka niestety przesuwa się w terminie - panom odpadł wczoraj kawałek
                                    ściany w sypialni :(
                                    • warszawianka_jedna Re: A może forumową integrację 24.02.05, 10:59
                                      panom odpadł wczoraj kawałek ściany w sypialni :(

Mieszkania na Muranowie są super ale maja jedną wadę, tynki lecą na głowę.
                                      Przekonałam się o tym kiedy 2 lata temu przebudowywałam swoje mieszkanie
                                      (łączyłam 2 w jedno). Kiedy zaczęto kuć bruzdy pod nowe kable, spadł cały tynk
                                      z jednej ściany. Trzeba było tynkować na nowo a resztę wzmocnić.
                                      Pewnym rozwiązaniem jest raufaza (tak się mówi), tapeta którą okleja się pokój
                                      razem z sufitem. Wyrównuje ona tynki i można ją wielokrotnie malować. Mam taką
                                      w sypialni.
                                      • dorota.28 Re: A może forumową integrację 24.02.05, 11:34
                                        o czyms takim nie słyszałam, dzięki, powiem im to dzisiaj, może ta tapeta pomoże
                                        pocieszyłaś mnie, bo ja już im chciałam robić awanturę, że knocą robotę
                                        • warszawianka_jedna Re: A może forumową integrację 24.02.05, 12:04
                                          Taka tapeta ma zatopione w sobie jakby wiórki drewna, dające drobno lub
                                          gruboziarnistą strukturę. Jest jeden warunek, musi być bardzo dobrze położona,
                                          na dobrym kleju przez prawdziwego fachowca od tapetowania.
                                  • dorota.28 Re: A może forumową integrację 24.02.05, 08:06
                                    aankaa napisała:

> zacząć od pomocy przy wnoszeniu dobytku Nowej Mieszkanki ? :)

jestem za ;) jednak bardziej przydałaby się pomoc przy rozpakowywaniu
                                    przeprowadzka niestety przesuwa się w terminie - panom odpadł wczoraj kawałek
                                    ściany w sypialni :(
                                • osmol Re: A może spotkanie???? 24.02.05, 00:23
                                  A nie mówiłem, że to skromny człowiek i dlatego sam nie śmiał sie wpraszać? ;)

• hki Re: A może spotkanie???? 24.02.05, 14:22
                                    hmm,co do parapetówki to rzeczywiście na 43m2 pojawiło sie 64 osoby;)
                                    Hmm,więc widze ,iż chęci na spotkanie są...
                                    • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 24.02.05, 15:51
                                      jak się zrobi ciepło (podobno to już za chwilę) chętnie pogram w to i owo na
                                      freszelufte oraz na rolki sie umówię
                                      chciałabym już móc poznawac okolice, chodzić bez celu po pięknym Muranowie
                                      • ao22 Re: A może spotkanie???? 24.02.05, 15:54
                                        dorota.28 napisała:

> chciałabym już móc poznawac okolice, chodzić bez celu po pięknym Muranowie
                                        ty sie tak nie podlizuj :)
                                        • dorota.28 Re: A może spotkanie???? 24.02.05, 15:55
                                          cicho!!!! być mi tu, tak?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka