Dodaj do ulubionych

dziś ok.19 w Bibie?

27.08.05, 12:02
kto ma czas i chęć?
Obserwuj wątek
    • warszawianka_jedna Re: dziś ok.19 w Bibie? 27.08.05, 14:44
      proszę się nie tłoczyć,proszę się nie tłoczyć!

no, może ktoś zechce się tłoczyć?
      • tripper Re: dziś ok.19 w Bibie? 28.08.05, 11:16
        oj
        potloczylbm sie, tyle ze za pozno
    • warszawianka_jedna jeszcze jedna szansa 28.08.05, 12:01

w poniedziałek mam wolny wieczór, skusicie się na pifko w Bibce?
      później może być u mnie ciężko z czasem.
      • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 28.08.05, 13:33
        ja chętnie :o)
        • tripper Re: jeszcze jedna szansa 28.08.05, 22:16
          ja nie bardzo :-/ poniedzialki out :-/
          • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 09:43
            proszę się tłoczyć!
            • desperately.seeking.something Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 09:52
              ja rónież chętnie (a co z moim postulatem o spotkaniach przed weekendem? ech)
              ale najwczesniej koło 21
              mam nadzieję, ze dotrwacie?
              • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 15:05
                desperately.seeking.something napisała:

> ja rónież chętnie ale najwczesniej koło 21
                > mam nadzieję, ze dotrwacie?

kurcze ja też po 21, czy ktoś będzie? dziewczynki i chłopcy dajcie znać!
                • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 15:28
                  To może się umówmy na 21?
                  Ja teraz pracuję w domu, więc wtorkowy poranek nie jest dla mnie problemem :o)
                  • desperately.seeking.something Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 15:36
                    kocio-kocio napisała:

> To może się umówmy na 21?
                    > Ja teraz pracuję w domu, więc wtorkowy poranek nie jest dla mnie problemem :o)
                    >

a w zęby chcesz za denerwowanie biednych zapracowanych ludzi?
                    :))
                    • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 15:53
                      Heheheh!
                      Trzeba się nie bać i wziąć los w swoje ręce :o)
                      • desperately.seeking.something Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 16:03
                        a Ty myślisz, ze nie myślałam o tym?
                        Trzeba tylko miec pomysł
                        • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 16:59
                          No to szukaj :o)
                          • dorota.28 Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 17:05
                            Kobiety, pozwolicie, że dołaczę?
                            • lw73 Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 17:36
                              Hej hej hej Doti ja tez tam pewnie bede:-))
                              i moze jeszcze jakis facet?
                              • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 18:18

będziecie na zewnątrz czy w środku?
                                • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 19:55
                                  Nie wiem, czy wszyscy będą na zewnątrz czy w środku.
                                  I nawet nie wiem, czy o 21 :o)
                                  W ogóle nie wiem, jak żeśmy się umówili :o)
                                  • niezlomny.prawicowiec Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 20:18
                                    Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
                                    Tak jak Kwaśniewski, Cimoszewicz, dziś kandydujący na prezydenta Polski,
                                    reprezentuje interesy elity komunistycznej.
                                    Człowiekowi temu obca jest ideologia Polski niepodległej - podkreśla z ogniem w
                                    oczach prof. doc. dr hab. inż. Iwo Cyprian Podogonowski.
                                  • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 21:53
                                    kocio-kocio napisała:

> Nie wiem, czy wszyscy będą na zewnątrz czy w środku.
                                    > I nawet nie wiem, czy o 21 :o)
                                    > W ogóle nie wiem, jak żeśmy się umówili :o)

no to ja też nie wiem, właśnie wróciłam z Biby, w której nikogo z was nie było.
                                    • tripper Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 21:59
                                      ej no, pytalem sie jakiejs panny z psem, co siedziala na zewnatrz, czy ona z
                                      forum muranow, a ona na to, ze nie
                                  • tripper Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 21:53
                                    bylem ale nikogo nie bylo, dzwonilem do kocia, ktora powiedziala, ze byla, ale
                                    nikogo nie bylo, no to poszedlem ;)
                                    • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 22:38
                                      ja nawet obleciałam resztę knajp w tym ciągu i co najwyżej wzbudziłam sensację,
                                      bo NIKOGO NIE BYŁO!

a teraz piję sobie winko i mam w nosie taki umawianie się.
                                      • t_u_l_a Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 23:00
                                        jednym słowem ... cichosza....
                                      • tripper Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 23:08
                                        a kiedy tam bylas?
                                        • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 29.08.05, 23:21
                                          0 21.40 podjechałam samochodem, bo wracałam i zajrzałam do Biby i NIKOGO nie
                                          było. Pojechałam do domu, napisałam posta na forum, wypiłam kieliszek wina i
                                          stwierdziłam, że pewnie jesteście w Furkocie bo ao22 i dorota 28 tam zaglądają,
                                          obleciałam wszystko i NIKOGO nie było.
                                          Taki tam wieczorny jogging.
                                          • desperately.seeking.something Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 08:21
                                            a nam się gość zasiedział i byłam w bibce koło 21,45 dopiero :(
                                            również oblecieliśmy furkot, tam też nikogo znajomego
                                            zdaje się, ze się wszyscy ładnie minęliśmy :)
                                            • ryjek1975 Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 09:19
                                              Ja też bardzo chciałem przyjść. Z tym że wychodząc z domu o 16, wiedziałem
                                              jedynie o spotkaniu na godzinę 19.00. I gdy lekkim truchtem zjawiłem się o
                                              19.30 to TEŻ nikogo nie było...
                                              • desperately.seeking.something Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 09:38
                                                co za pech :)))
                                              • kocio-kocio Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 09:38
                                                Ja Wam powiem tak: "po 21" to dla mnie 21.15, a 21.40 to już "przed 22".
                                                Poszłam sobie o 21.24 i spędziłam resztę wieczoru bardzo miło.
                                                A na przyszłość musimy się umawiać na konkretną godzinę i przychodzić
                                                punktualnie.
                                                To wszystko.
                                              • dorota.28 Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 09:40
                                                wniosek taki mam: albo jesteśmy wszyscy punktualni i wtedy się nie mijamy, albo
                                                wymieniamy się nr telefonow i w razie potrzeby ślemy smski :)
                                                • tripper Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 11:02
                                                  dobre dobre :)
                                                  • warszawianka_jedna Re: jeszcze jedna szansa 30.08.05, 12:38
                                                    no to żeśmy sobie polatali!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka