Dodaj do ulubionych

PASTWISKO jako alter ego MURANOWA

23.03.07, 16:15
tak miało być, bo założyło je Konisko i nas zaprosiło.
Teraz widzę, że zamiast tu pisać kulturalnie a tam się powygłupiać,
przenieśliście się na Pastwisko, żeby wywoływać wojnę z Muranowem.

Dzięki forum Muranów, wzajemnie się poznaliśmy i zrobiliśmy kilka fajnych
imprez nie tylko w Bibie. Jeśli waszym celem jest skłócenie Muranowa, to nie
sądzę, żeby to się udało ale niewątpliwie atmosfera nie jest fajna.

Może nie powinnam tego zbyt poważnie traktować ale jest mi bardzo przykro, że
osoby, które tu się zadomowiły, teraz plują na nas z Pastwiska.
Obserwuj wątek
    • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 16:30
      Z plujących znam tylko konia i Marylę, ale oni pluli na wszystkich od początku.
      Nie wiem dlaczego został usunięty wątek o żulach na mojej klatce. Mieszkam na
      Muranowie i chciałabym, żeby ludzie, którzy chcieliby się tu ewentualnie
      przeprowadzić, wiedzieli co może ich spotkać. Co było złego w tym wątku oprócz
      moich bluzgów w pierszym wątku( za które przepraszam-poniosło mnie) Dlaczego ten
      wątek jest wyrzucony? Czy Wy chcecie na siłę ludziom wmówić, że Muranów to Arkadia?
      No ludzie. Jestem w stanie pojąć wszystkie Wasze posunięcia z wywalamiem wątków,
      ale ten nie kwalifikował się do tego. Naprawdę nie wiem co mam o tym wszystkim
      myśleć. Poprostu idąc za innymi, przestanę tu pisać. Zresztą mam wrażenie, że i
      tak Wam to "zwisa"
        • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 16:35
          niegrzeczna_czarna napisała:

> > Z plujących znam tylko konia i Marylę, ale oni pluli na wszystkich od poc
          > zątku.
          >
          > A potem Sami ułożyliście dla niego odę. a z Marylą spotykaliście się prywatnie,
          > pomimo jej marylowych wypowiedzi.

właśnie w tym rzecz, tolerujemy wszystkich, których celem nie jest wyłącznie
          rzucanie mięchem ale wy nas nie tolerujecie.
          • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 16:42

> właśnie w tym rzecz, tolerujemy wszystkich, których celem nie jest wyłącznie
            > rzucanie mięchem ale wy nas nie tolerujecie.

Ależ skąd ten pomysł??? Ula kiedy zostałaś w jakiś sposób urażona przez nas na
            Pastwisku?

A poza tym nie wszyscy na pastw rzucają mięchem. Ewidentnym tego przykładem jest
            marcin-marbel. Czy on Ci lub komuś z Was pojechał? A tukee? A ikosa? Czy JA Wam
            kiedyś nawsadzałam?
            Proszę, nie demonizujmy....
            • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 16:55

>

> Ależ skąd ten pomysł??? Ula kiedy zostałaś w jakiś sposób urażona przez nas na
              > Pastwisku?

Może i nie, ale komentowanie wątków z Muranowa na Pastwisku ,jest dla mnie
              przykre. To forum stworzyli prawdziwi ludzie a nie trolle, nie po to żeby
              jątrzyć ale rozmawiać.

A tukee? A ikosa? Czy JA Wam
              > kiedyś nawsadzałam?

nawet nie o to chodzi, przeszliście na Pastwisko, bo jest takie czadowe a tu
              trzeba się trochę wysilić, żeby coś napisać, nie wystarczy pierdnąć.
              • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:15
                > To forum stworzyli prawdziwi ludzie a nie trolle, nie po to żeby
                jątrzyć ale rozmawiać.

A pisząc coś takiego.......hmmm ..nie dziw się, że można mieć taki a nie inny
                stosunek do Was.
                Czy wiesz co napisałaś?

Ja też pisząc na pastwisku w pewnym sensie je tworzę. I powiem Ci zupełnie od
                siebie. Tą wypowiedzią czuję się urażona.
                • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:23

> > To forum stworzyli prawdziwi ludzie a nie trolle, nie po to żeby
                  > jątrzyć ale rozmawiać.
                  >
                  >
                  >
                  > A pisząc coś takiego.......hmmm ..nie dziw się, że można mieć taki a nie inny
                  > stosunek do Was.
                  > Czy wiesz co napisałaś?

chyba wiem, mam na myśli to, że w realu jesteśmy tacy sami, rzadko klniemy, nie
                  kłócimy się, żeby tylko ciśnienie wzrosło.
                  Fora internetowe to często sztuka dla sztuki, ludzie piszą takie rzeczy, które
                  normalnie nie przeszły by im przez gardło, to są właśnie trolle.
                  • sugarbox Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:27
                    Nie rozumiem do końca Twojej wypowiedzi, chyba traktujesz to naprawdę zbyt serio
                    i osobiście. Nie wierzę też, że w realu jesteście tacy sami jak na forum.
                    Pisanie na forach w oparach anonimowości jest zawsze jakąś kreacją. Natomiast
                    traktowanie Pastwiska tylko jako zbiór trolli to też bez sensu i zbyt dosłowne
                    branie pewnej figury retorycznej. Pastwisko niejako powstało dzięki forum
                    Muranów. A dlaczego? Wiesz chyba...
                    • kocio-kocio Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:32
                      Przypominam, że większość z nas wcale nie unosi się w "oparach anonimowości", bo
                      znamy się w realu.
                      Okazji do dołączenia to realnych spotkań było, jest i mam nadzieję będzie
                      całkiem sporo.
                      Ja osobiście Pastwiska nie traktuję w ogóle.
                      Jeśli komuś lepiej tam niż tu, proszę bardzo.
                      Ja nie zaglądam, bo mi taki sposób forumowania nie odpowiada.
                      Poza tym mam wrażenie, że coś mi umknęło, bo nie czaję co się takiego stało tu,
                      że ileś osób poczuło się nie na miejscu i się wyniosło.
                      I szczerze mówiąc, nie mam chyba ochoty się dowiadywać co to było.
                      Żyjemy w wolnym kraju, nie?
                      • sugarbox Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:38
                        Przepraszam Cię Warszawianka, ale ja z Muranowa nie szydzę, traktuję je jako
                        oddzielny byt i kompendium informacji o moim ukochanym osiedlu...Pastwisko jest
                        rozrywką. Proszę, żebyś nie nazywała tam wszystkich jak leci szydercami...to nie
                        w porządku chyba. Gdyby tak było to wszystkie posty dotyczyłyby WASZEGO forum.
                        • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:45
                          sugarbox napisała:

> Przepraszam Cię Warszawianka, ale ja z Muranowa nie szydzę, traktuję je jako
                          > oddzielny byt i kompendium informacji o moim ukochanym osiedlu...

szkoda że rzadko TU piszesz.

>Pastwisko jest rozrywką.

też mi się tak na początku wydawało.

>Proszę, żebyś nie nazywała tam wszystkich jak leci szydercami...to nie
                          > w porządku chyba.

Nie mówię że wszyscy ale prym wiedzie Maryla i Konisko, którzy przeklejają
                          watki, tylko po to żeby sobie na nas pojeździć w niewybredny sposób, to nie jest
                          fajne.

>Gdyby tak było to wszystkie posty dotyczyłyby WASZEGO forum.

gdyby tak było, szybko by się wam wyczerpały tematy.
                          • sugarbox Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:51
                            staram się pisać od jakiegoś czasu wyłącznie o sprawach Muranowa...przeklejanie
                            wątków i komentarze polityczne w tym miejscu już mnie trochę znudziły...ale
                            rzecz jasna poprawię się, jeśli tylko w mojej okolicy wydarzy się cosik
                            ciekawego;) o czym warto napisać. szacuneczek.
                            • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:01
                              Rzecz w tym, że na Muranowie nic się nie dzieje, oprócz upływającego czasu.
                              Co do przeklejanie wątków, to pewnioe dostanę burę od Bartka, że się na jego
                              temat wypowiadam, ale od początku wszyscy wiedzieli jaki on jest. Że jest
                              chamski, nieprzewidywalny i niewybredny w słowach. A jednak wszyscy go polubili.
                              Dziwię się, że ktoś teraz narzeka na to co on robi. On zawsze taki był a jednak
                              powstała o nim świetna oda autorstwa warszawianki.
                              Mi się wydaje, że tu chodzi trochę o złość, że powstało jego forum i ludzie tam
                              chętniej piszą niż tu. Ale niestety Bartek się tu dusił i to forum ograniczało
                              jego wolność wypowiedzi. I nadal nie chce tu wchodzić, choć pewnie miałby dużo
                              do powiedzenia. a nie chce, bo woli napisać maila do przyjaciół z pastwiska, niż
                              tracić czas na coś co może być wykasowane. A czasu u niego obecnie deficyt. To tyle.
                              • vvesna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:07

>(...)pewnioe dostanę burę od Bartka, że się na jego
                                > temat wypowiadam, ale od początku wszyscy wiedzieli jaki on jest. Że jest
                                > chamski, nieprzewidywalny i niewybredny w słowach. A jednak wszyscy go polubili.

Znowu wyjdzie na to, że się czepiam i znowu będzie, że Ciebie Kasiu, ale bez
                                przesady z tymi wszystkimi.
                                Mnie np. nie udało się koniska polubić. Zresztą nawet nie próbowałam.

• leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:10

> Rzecz w tym, że na Muranowie nic się nie dzieje, oprócz upływającego czasu.

Przez wiele miesięcy było tak i myślę, że jest tak nadal, że nikt nie czuł
                                przymusu pisania. Czasem było tak, że przez tydzień nabijaliśmy kilkaset
                                postów.. czasem przez 2-3 dni była zupełna cisza.
                                Ja osobiście nie czuję potrzeby, żeby się coś "działo" za wszelką cenę.
                                Jeśli "dzianie się" ma polegać na bluzganiu i wzajemnym obrażaniu... to już
                                szczególnie nie czuję takiej potrzeby.

> Co do przeklejanie wątków, to pewnioe dostanę burę od Bartka, że się na jego
                                > temat wypowiadam, ale od początku wszyscy wiedzieli jaki on jest. Że jest
                                > chamski, nieprzewidywalny i niewybredny w słowach.

No widzisz, i to jest ten problem który dziś wypłynął. Są ludzie, którzy mogą
                                ostro kogoś zbluzgać tutaj (np. Maryla zdaniem Marbela) i jeszcze potem się
                                żalą, że ich wypowiedzi są cenzurowane.
                                Zaś inni (np. Krwawy) nie mogą i są za to strasznie potępiani.

A ja uważam, że takie same reguły powinny obowiązywać wszystkich.

> Mi się wydaje, że tu chodzi trochę o złość, że powstało jego forum i ludzie
                                > tam chętniej piszą niż tu.

Kaśka, Ty serio tak myślisz? Nie wierzę po prostu!
                      • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:44
                        warszawianka_jedna napisała:

> o tym napisałam w I post-cie.
                        > Pastwisko zamiast być forum, na którym można sobie poszaleć, zamieniło się w
                        > lożę szyderców i tego nie rozumiem.

Na każdym forum komentowane są jakieś wypowiedzi. Na tym np. wklejasz wypowiedzi
                        polityków i je ośmieszamy, analizujemy itp.

Czy to nie jest też poniekąd loża szyderców?

Dlaczego na forum nie można skomentować wypowiedzi kogoś zamieszconej na innym
                        forum?

Ja nie widzę różnicy.

• warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:53

> Na każdym forum komentowane są jakieś wypowiedzi. Na tym np. wklejasz wypowiedz
                          > i
                          > polityków i je ośmieszamy, analizujemy itp.
                          >
                          > Czy to nie jest też poniekąd loża szyderców?
                          >
                          > Dlaczego na forum nie można skomentować wypowiedzi kogoś zamieszconej na innym
                          > forum?
                          >
                          >
                          > Ja nie widzę różnicy.

To inna para kaloszy, politycy są osobami publicznymi.

To jest zwykłe obgadywanie za plecami, bo wiadomo, że nie wszyscy z Muranowa
                          uczestniczą w Pastwisku.
                          Dlaczego pisząc na Muranowie, muszę lecieć na Pastwisko bronić swoich racji?

Po prostu nakręciliście taką atmosferę, że zamiast swobodnie pisać na obu
                          forach, muszę wybierać.
                          • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:05
                            > To inna para kaloszy, politycy są osobami publicznymi.

Pisząc w necie, musisz się liczyć, że Twoja wypowiedź może być wykorzystana.

> To jest zwykłe obgadywanie za plecami, bo wiadomo, że nie wszyscy z Muranowa
                            > uczestniczą w Pastwisku.
                            > Dlaczego pisząc na Muranowie, muszę lecieć na Pastwisko bronić swoich racji?
                            >
                            > Po prostu nakręciliście taką atmosferę, że zamiast swobodnie pisać na obu
                            > forach, muszę wybierać.

Proszę nie pisz iście. To generalizowanie. Nie chce mi się juz zadawać Ci
                            pytania wymieniając nicki czy ten ta lub tamten tak zrobił.
                            • vvesna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:11
                              > Pisząc w necie, musisz się liczyć, że Twoja wypowiedź może być wykorzystana.
                              >

No tak, ale skoro się "znamy" choćby tylko z tych obu forów, i jeśli, jak się
                              okazuje, nie wszyscy sami z siebie czują jakieś hamulce, co do takiego
                              działania, to może dałoby się po prostu umówić, że nie robimy takich rzeczy.
                              • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:19
                                > No tak, ale skoro się "znamy" choćby tylko z tych obu forów, i jeśli, jak się
                                > okazuje, nie wszyscy sami z siebie czują jakieś hamulce, co do takiego
                                > działania, to może dałoby się po prostu umówić, że nie robimy takich rzeczy.

No nie mów mi, że chcesz się ugadywać z koniem bo pęknę :)))))
                                • vvesna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:25

>
                                  > No nie mów mi, że chcesz się ugadywać z koniem bo pęknę :)))))

Nie, dlaczego, choć może nie darzę Koniska wielką sympatią i nie wypatruję jego
                                  postów z utęsknieniem, to jednak traktuję go jak osobę, z którą, jak
                                  przypuszczam można się dogadać.
                                  Zresztą nie o samego Koniska mi chodziło, bo przecież na Pastwisku są też inne
                                  osoby, które odpowiadają za siebie i swoje zachowanie.
                                  • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:32
                                    > Nie, dlaczego, choć może nie darzę Koniska wielką sympatią i nie wypatruję jego
                                    > postów z utęsknieniem, to jednak traktuję go jak osobę, z którą, jak
                                    > przypuszczam można się dogadać.
                                    > Zresztą nie o samego Koniska mi chodziło, bo przecież na Pastwisku są też inne
                                    > osoby, które odpowiadają za siebie i swoje zachowanie.

Chodziło mi oto, że to złośliwe bydle jest :) i jakbys mu cos takiego
                                    zaproponowała to zrobi Ci na przekór, a tak dla zasady. I nawet sobie to
                                    wyobraziłam :)))
                                    • vvesna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:41
                                      > Chodziło mi oto, że to złośliwe bydle jest :) i jakbys mu cos takiego
                                      > zaproponowała to zrobi Ci na przekór, a tak dla zasady. I nawet sobie to
                                      > wyobraziłam :)))

Nie zamierzam nikomu z osobna czegoś takiego proponować. Fajnie byłoby, gdyby
                                      wszyscy się zastanowili, czy warto robić takie rzeczy.
                                      Moim zdaniem - nie. Już zresztą to pisałam na pastwisku.
                        • leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 17:59
                          > Na każdym forum komentowane są jakieś wypowiedzi. Na tym np. wklejasz
                          > wypowiedzi polityków i je ośmieszamy, analizujemy itp.
                          >
                          > Czy to nie jest też poniekąd loża szyderców?
                          >
                          > Dlaczego na forum nie można skomentować wypowiedzi kogoś zamieszconej na
                          > innym forum?
                          >

Pewnie, że można.

>
                          > Ja nie widzę różnicy.
                          >

A ja przykładowo widzę. Nie mam za bardzo okazji by porozmawiać np. z ministrem
                          Orzechowskim, więc jeśli czuję ochotę ponarzekania/ponabijania się z jego
                          wypowiedzi to np. piszę tutaj, bo nie mogę tego zrobić w jego obecności.

Natomiast w przypadku Muranów-Pastwisko spokojnie można to zrobić. Forum jest
                          otwarte, znaczna część tych "obrażonych", którzy przeszli na "Pastwisko" nadal
                          czyta "Muranów" (widać to zresztą po tym, że głos zabierają; rzadziej,
                          częściej, ale piszą).
                          Jeśli komuś nie podoba się jakaś wypowiedź na "Muranowie" dlaczego nie napisać
                          tego tutaj?
                          Może chodzi o to, że jak się już nie ma sensownych argumentów, to wygodniej jak
                          Marbel napisać "to mój ostatni post na tym forum" a potem 'dyskutować' ze mną
                          na forum Pastwisko, którego nie czytam.
                          Ja uznałem, że jak Marbel napisał, że to "ostatni post" to uznaje temat za
                          zamknięty. A tu wracam do domu i Vesna mi mówi, że sprawa jest nadal wałkowana,
                          tylko że na "Pastwisku".
                          Kaśka, no powiedz szczerze: jaki to ma sens?
                          • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:13
                            Nie będę bronić marbela, ale wiem coś, o czym wie tylko koniu jeszcze i go
                            rozumiem doskonale. Ponadto niestety krwawy nazwał konia jak nazwał, wszyscy
                            wiedzą, a marbel ma ogromny dług wdzięczności dla tego człowieka, wiec się nie
                            dziwię, że zareagował jak zareagował.
                            Czy to ma sens?
                            Może marbel chciał w końcu wyrzucić z siebie co zobaczył w bibie, ale nie chciał
                            wdawać się w dyskusję z krwawym, bo się na niego niezwykle uczulił? Myślę, że
                            Marcin to przeczyta i ustosunkuje się jakoś do sprawy. Albo zamilknie na zawsze.
                            Co jest najbardziej prawdopodobne....
                            • leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:18

> Nie będę bronić marbela, ale wiem coś, o czym wie tylko koniu jeszcze i go
                              > rozumiem doskonale. Ponadto niestety krwawy nazwał konia jak nazwał, wszyscy
                              > wiedzą,

Ja z kolei nie mam zamiaru bronić Krwawego. Ale tak jak Marbel (już o samym
                              Konisku nawet nie wspomnę) nie życzy sobie, by nazywać Koniska tak jak został
                              nazwany, może ktoś inny (np. ja) nie życzy sobie, żebym ja był tak nazywany.

> a marbel ma ogromny dług wdzięczności dla tego człowieka, wiec się nie
                              > dziwię, że zareagował jak zareagował.

Niestety z tego co napisałaś wychodzi, że Marbel cicho siedzi, jak się obraża
                              mnie, bo mnie nie lubi a krzyczy jak się obraża Konisko, bo go lubi.

OK. To jest normalne ludzkie zachowanie. Nie oczekuję, że będzie mnie bronił.
                              Ale po prostu można przyznać to otwarcie a nie dorabiać do tego jakieś dziwne
                              ideologie, obrażać się, itd.
                              • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:24
                                > Niestety z tego co napisałaś wychodzi, że Marbel cicho siedzi, jak się obraża
                                > mnie, bo mnie nie lubi a krzyczy jak się obraża Konisko, bo go lubi.

Marcin nie lubi krwawego. za akcję w bibie, którą widział i słyszał. a za
                                dzisiaj to już grób, ale olać. krwawemu też to zwisa luźno, jak sądzę.
                                Mogę Ci tylko powidzieć, że znam marbela tylko z maili i gwarantuję Ci, że jest
                                on ostatnią osobą, która powie, że kogoś nie lubi, lub lubi nie znając
                                osobiście. Więc nie zakładaj, że Cię nie lubi
                                • leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:29

> jest on ostatnią osobą, która powie, że kogoś nie lubi, lub lubi nie znając
                                  > osobiście. Więc nie zakładaj, że Cię nie lubi

No dobrze, to był taki skrót myślowy. Chodziło mi o to, że sam napisał, że jak
                                  Maryla mnie obraża, to jest co innego, bo Maryla często mnie obraża. Więc
                                  wychodzi na to, że niektórzy mogą bluzgać a niektórzy nie.
                                  Tylko o to mi chodzi.
                                  • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:36
                                    > No dobrze, to był taki skrót myślowy. Chodziło mi o to, że sam napisał, że jak
                                    > Maryla mnie obraża, to jest co innego, bo Maryla często mnie obraża. Więc
                                    > wychodzi na to, że niektórzy mogą bluzgać a niektórzy nie.
                                    > Tylko o to mi chodzi.
                                    >

A nie przyszło Ci do głowy, że pomyślał, że jeśli raz się na to zgodziłes i nie
                                    protestowałeś stanowczo, to poprostu Ci to zwisa, czy Cię obrażają czy nie?
                                    Ja mam ten wątek na mailu i wnioskuję z niego, że marbel sie oburzył, bo koniu
                                    nigdy tu ani nikomu, kogo nie zna, lub też żadnemu komuś kto gościnnie przybył
                                    na jego forum nie pojechał od ch...
                                    • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:47
                                      > A nie przyszło Ci do głowy, że pomyślał, że jeśli raz się na to zgodziłes i nie
                                      > protestowałeś stanowczo, to poprostu Ci to zwisa, czy Cię obrażają czy nie?

To oddzielnie. Nigdy stanowczo nie zaprotestował

> Ja mam ten wątek na mailu i wnioskuję z niego, że marbel sie oburzył, bo koniu
                                      > nigdy tu ani nikomu, kogo nie zna, lub też żadnemu komuś kto gościnnie przybył
                                      > na jego forum nie pojechał od ch...

To o wątku, który został dzisiaj wywalony. Wątku , który przez pomyłke koniu
                                      zamieścił tutaj i w którym krwawy nazywa go ch...
                                      • vvesna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:50

> > A nie przyszło Ci do głowy, że pomyślał, że jeśli raz się na to zgodziłes
                                        > i nie
                                        > > protestowałeś stanowczo, to poprostu Ci to zwisa, czy Cię obrażają czy ni
                                        > e?
                                        >
                                        > To oddzielnie. Nigdy stanowczo nie zaprotestował
                                        >
                                        Czyli, jeśli ktoś nie użyje słów w rodzaju "nie życzę sobie/ nie masz prawa/
                                        protestuję" itp. to znaczy, że ktoś inny ma prawo na niego bluzgać? Dla mnie to
                                        jakaś bzdura.
                                      • leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:55

> > A nie przyszło Ci do głowy, że pomyślał, że jeśli raz się na to zgodziłes
                                        > i nie
                                        > > protestowałeś stanowczo, to poprostu Ci to zwisa, czy Cię obrażają czy ni
                                        > e?
                                        >
                                        > To oddzielnie. Nigdy stanowczo nie zaprotestował
                                        >

Kaśka, no proszę Cię!
                                        Że głośno nie zaprotestowałem, to znaczy, że lubię jak ktoś mnie obrzuca
                                        wyzwiskami?
                                        Widziałaś to co mi wczoraj Maryla zaserwowała?
                                        Co mogłem zrobić lepszego niż się po prostu nie odzywać? Rzucać mięsem w jej
                                        stronę? Naprawdę Twoim zdaniem to by było lepsze?

Mnie tak wychowano, że na ludzi się nie bluzga, bo to nieładnie.
                                        A nie, że się bluzga, sprawdza czy protestują, a jak nie protestują, to znaczy,
                                        że można.
                                        • niegrzeczna_czarna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 24.03.07, 03:01
                                          Mam dość! Nie rozumiem głupich tłumaczeń!
                                          Jak ktoś komuś bluzga to robi się tak jak Ty ! Znaczy wsadza się w ignoruj,
                                          prawda? Tak zrobiłeś z kims i podkreślasz, że się sprawdziło.
                                          Dlaczego nie miałoby się sprawdzić z Marylą???????????????????????????????
                                          Czyżby jej nick nie obejmował tej funkcji??????????????????????????????
                                          • leniwy_wiesniak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 24.03.07, 14:24

> Jak ktoś komuś bluzga to robi się tak jak Ty ! Znaczy wsadza się w ignoruj,
                                            > prawda? Tak zrobiłeś z kims i podkreślasz, że się sprawdziło.

No. Krwawy nabluzgał Koniskowi. Dlaczego robicie z tego aferę? Wsadźcie go
                                            sobie do "ignorowanych" i po sprawie, OK?

> Dlaczego nie miałoby się sprawdzić z Marylą???????????????????????????????

Wybacz, ale to ja będę wybierał kogo wrzucam do "ignore" a kogo nie.
                                            Równie dobrze Maryla mogłaby wrzucić mnie do "ignore" i nie odpisywać na moje
                                            posty, prawda?
                                  • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 23.03.07, 18:37
                                    leniwy_wiesniak napisał:

>Chodziło mi o to, że sam napisał, że jak
                                    > Maryla mnie obraża, to jest co innego, bo Maryla często mnie obraża. Więc
                                    > wychodzi na to, że niektórzy mogą bluzgać a niektórzy nie.

no cóż wydaje mi się, że agresywne wypowiedzi Maryli robią wam/nam niedźwiedzią
                                    przysługę, bo nie ma w nich z grosz humoru.Jej wycieczki osobiste, to zwykłe szambo.
                                • krwawymsciciel basta 23.03.07, 23:18
                                  akcja w bibie dziala sie pare miesiecy temu. wkurza mnie, ze marbel po takim
                                  czasie ja wyciaga na forumowe swiatlo i to przy okazji tego, ze napisalem
                                  koniowi 'spierdalaj chuju', a nie jako moje chamstwo samo w sobie.

Kaska, jezeli poczulas sie obrazona, to BARDZO przepraszam. jedyne, co do tej
                                  pory o tym przeczytalem, to to, ze marbel widzial Twoje lzy.
    • marylalysiak Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 24.03.07, 12:16
      Nie chce się wtrącać w wasze dyskusje o mojej o sobie,
      ale krew mnie zalewa jak czytam niektóre posty jednej osoby
      (ktoś napisał na forum chyba warszawianka,że wszyscy są sobą)
      Tylko nie mogę zrozumieć dlaczego w Arkadi w butiku kradła perfumy i została na
      tym złapana.
      • warszawianka_jedna Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 24.03.07, 13:20
        marylalysiak napisała:

> Bo tu prowadzi się dyskusje kto jest lepszy ,a kto gorszy.
        > Ja przynajmniej jestem sobą,a co powiedzieć o złodzieju który tu pisuje?
        >

jeśli ktoś lubi takie sporty ekstremalne, to jego sprawa i pisanie na forum nie
        ma z tym nic wspólnego, może pisać nawet z pierdla, byle nie bluzgał.
      • sloag Re: PASTWISKO jako alter ego MURANOWA 24.03.07, 13:28
        marylalysiak napisała:

> Bo tu prowadzi się dyskusje kto jest lepszy ,a kto gorszy.
        > Ja przynajmniej jestem sobą,a co powiedzieć o złodzieju który tu pisuje?
        >
        Marylu, nigdy nie prowadze dyskusji o tym kto jest lepszy a kto gorszy, gdybyś
        mnie troche bardziej znała to zobaczyłabys całą kupę kompleksów jakie mam, więc
        jeśli juz to jestem ta gorsza. i co z tego.
        ludzie maja to do siebie, że generalizuja, jak każdemu zdarza się coś
        powiedzieć czy pomysleć o inych nie zawsze fajnego.
        myślę jednak, ze wyciąganie historii z perfumami i naywanie kogos złodziejem
        nalezy do tych mniej fajnych...
        słowo honoru nie wiem o kim piszesz, ale głupio tak wywlekac takie rzeczy.
        nie masz żadnego grzeszka na sumieniu?
        bo moje jest czarne jak smoła i dlatego nie będe oceniac innych. niech każdy
        sobie mysli, mowi co chce, ale fajnie jest jak nie przekraczamy takiej granicy
        obrażania się.
        może zabrzmi to jak to wyczytałam "profesorsko", ale i dla takich jest miejsce
        na forum.
        czy jest jeszcze szansa na jakies pokojowe stosunki? ;)
        nienawidzę konfliktów!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka