Dodaj do ulubionych

Mniej policjantów w Bielsku.

02.03.06, 13:27
a dokładniej o 2 mniej.
Obserwuj wątek
      • serwispidlasza "Agresja nasila się" 02.03.06, 14:07
        Jak wykazał sondaż przeprowadzony na nasze zamówienie przez Instytut Badań
        Niezależnych od Rzeczywistości wśród młodych ludzi nasila się agresja. Aż 73%
        ankietowanych marzy o karierze w osiedlowych gangach. 53% chłopców i aż 87%
        dziewczyn pytana o ulubionego bohatera literackiego wskazuje na... Paradę.
        Zważywszy, że Paradzie nie poświęcono jeszcze żadnej książki, wydaje się to być
        ewenementem w historii badań socjologicznych.
        Jednocześnie 67% młodych mężczyzn zapytanych "co zrobisz, jeśli Parada nie
        przyjmie Cię do gangu?" wybiera odpowiedź: "pójdę do policji, tam tez mają
        pały".
      • ja-alutka Re: Mniej policjantów w Bielsku. 02.03.06, 14:08
        Może i nie ma powodu do rozpaczy ale do entuzjazmu tez nie...Osobiście wolałabym
        widywac częściej policjantów i to wcale nie dlatego ze lubię mężczyzn w
        mundurach... Są potrzebni i to nie jest tylko dwóch mniej, ale aż dwóch...☺

• khaki3 Re: Mniej policjantów w Bielsku. 02.03.06, 15:31
          juz nie jedna osoba wiedziala kim jestem, i zadna z nich nie miala racji. ale
          pozostawie ciebie w slodkim przeswiadczeniu,ze wiesz.

Co do patroli tez bym byla bardziej zadowolona z tego,zeby bylo wiecej
          pieszych. Z tego co wiem to przy ujemnej temp. patrol taki moze pracowac tylko
          2 godziny na swiezym powietrzu. Z nowym komendantem liczmy na nowe i dobre
          pomysly zmodernizowania pracy w policji i na wieksza efektywnosc.

Optymistycznie dzisiaj:)
          • konar.1969 Da Ser-su 02.03.06, 21:31
            Czy moze ktos z Panstwa gazety slyszal co sie stało w Bielskiej policji.
            Ser ma szanse byc pierwszy.
            Gieku ale że narozrabial.!
            Bedzie sie dzialo oj będzie
      • obuszek Re: Mniej policjantów w Bielsku. 03.03.06, 07:39
        wczoraj rozmawiałem z kumplem z Hajnówki - za załatwienie pracy w tamtejszej
        policji poproszono go o sporą sumę pieniędzy - nie dał i po dwóch tygodniach
        jego podanie o pracę zostało odrzucone. Zgadnijcie ile kosztuje załatwienie
        roboty w hajnowskiej policji?? a może wiecie ile kosztuje załatwienie pracy w
        Bielskiej ??
        • obuszek Re: Mniej policjantów w Bielsku. 03.03.06, 08:12
          ogólnie to zartowałem z tym kumplem, ale bardzo mnie zdenerwowało to że
          gliniarze biorą w łapę od kierowców którzy mogą kogoś zabić kogos na ulicy bo
          jeżdżą po pijaku. Cofam co powiedziałem o tej Hajnówce - poniosło mnie mam zbyt
          bujną wyobraźnie - pozdro
          • gq_1966 Obuszek, okruszek 03.03.06, 08:36
            Chłopie, przyjmij w życiu zasadę jakiej udzieliła mi moja Matka jak miałem 8 lat:

"Postepuj w życiu tak abys nie krzywdził ludzi, ale jeżeki ktos bardzo cię skrzywdzi.... staraj sie mu wybaczyć, jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć, znaczy że musisz się leczyć"
            Nie wyrokuj jeśli nie jesteś czegos pewien, czy to jasne dla Ciebie???????
            Odpowiedz tylko szczerzę.
      • sebcioo Nie wazna jest ilosc, liczy sie jakosc. 03.03.06, 08:44
        Chetnych moze i jest az 4 na jedno miejsce. Tylko ilu tych chetnych spelnia
        wymogi stawiane przez Policje? Przeciez niedawno byl nabór, glosno bylo o tym w
        mediach. a pozniej bylo jeszcze glosniej o tym ze przyjeto jedynie kilkadziesiat
        procent ludzi ktorych planowano przyjac.

Nie wazna jest ilosc, liczy sie jakosc.
        • obuszek Re: Nie wazna jest ilosc, liczy sie jakosc. 03.03.06, 08:54
          obuszek - staram się wszystkim wybaczać. A jak na razie nie wyrokuję. Mam
          kumpelę, która zatrzymali po pijaku i musze przybić chłopakom \z policji piątkę
          bo potraktowakli ją szorstko . Pijany kierowca nie rozumie że może kogoś zabic
          i to jest straszne , że czasami za pewną sumę ( jak to prowdopodobnie było u
          nas ) mu się to odpiuszcza.
          • gq_1966 Z ciebie prawdziwy OBUCH 03.03.06, 09:22
            Pierd...nij sie w ten łeb i zacznij myśleć
            Kojażyć informacje.
            SKąd matole wiesz ze ten kierowca był pijany
            Bo tak gazeta napisała?
            To obejzyj sobie wywiad z tym pijakiem dziś wieczorem
            Na tVP 3 białystok

Rozumiesz co ja do Ciebie mówię czy dalej nie kapujesz
            Nie wkur... aj mnie i lepiej sie nie odzywaj w moim wątku.
            • obuszek Re: Z ciebie prawdziwy OBUCH 03.03.06, 09:28
              gq jak dokładnie sie wczytasz to zauważysz że użyłem słowa prawdopodobnie !!!
              A co do narkotyków o ile mi wiadomo policja posiada testy do badań zawartości
              supstancji pochodzenia narkotycznego - nawet w Bielsku ;) POza tym zgadzam
              sie ,że Policji jest stanowczo za mało !!!
              • gq_1966 Re: Z ciebie prawdziwy OBUCH 03.03.06, 13:54
                obuszek napisał:

> gq jak dokładnie sie wczytasz to zauważysz że użyłem słowa prawdopodobnie !!!

Sorki, poniosło mnie, ale mam nadzieje że mnie rozumiesz.
                Zapewniam nitk z was nie przeżył tyle co ja w ostatnich 3 dniach.
                I niech nik mi nie mówi że to jest EGOCENTRYZM.
            • khaki3 Re: Z ciebie prawdziwy OBUCH 03.03.06, 19:05
              Wiesz co ale co to za facet, ktory nie ponosi kosekwencji za swoja glupote?Sam
              sie przyznal, ze wypil, i nie wazne ile wypil!!Wypil!!jechal po alkoholu!!Mogl
              kogos zabic,potracic,spowodowac wypadek!Nie chcial poniesc konsekwencji wlasnej
              glupoty?To ci..ka z niego i tyle! A nie facet! Zero honoru! Jak byl na tyle
              madry,zeby po piwie wsiadac do auta to niech bedzie na tyle madry,zeby
              konsekwencje ponosic za swoje wybryki!

A policjani tez nie lepsi! Jesli to prawda,ze wzieli lapowke to takie same
              c...k jak ten facio co to sie do lapowki tak chetnie zgodzil! Zero honoru u
              kierowcy i u policjantow!!! facet bez wyobrazni i honoru zeby poniesc kare za
              swoj debilizm, a policjanci chciwi i bez wartosci!
              • gq_1966 Khaki następny Obuszek? 05.03.06, 19:44
                Khaki pomimo pewnej sympatii do Ciebie nie mogłem sie powstrzymać od komentarza.
                Jesteś kolejna odmiana Obuszka? Odpowiedz mi na pytania:
                Skąd wiesz czy ten facet wypił piwo?
                To że powiedział że wypił czy to znaczy że był pod wpływem alkoholu?
                Czy policja ma dowody na to że był pijany?
                O jakich konsekwencjach i konsekwencjach czego mówisz?
                Nie znasz faceta, nie znasz sytuacji w jakiej sie to stało, a wyrokujesz, jakbys była pania prokurator prowadząca sprawę(nawiasem mówiąc ona jest niezmiernie sumienna i uczciwa).
                Może i Ty masz wykształcenie i szeroka wiedze ale siedzi w Tobie jakiś jad którego nie jesteś w stanie sie pozbyć. I wydaje Ci sie że zawsze masz rację a reszta na forum to same głupki, idioci, niedokształcone matoły i Esy.
                Czy o czyms zapomniałem?
                • khaki3 Re: Khaki następny Obuszek? 05.03.06, 19:59
                  Ogladalam na regionalnej jak facet sie przyznal, ze wypil piwo. Wiec o co
                  chodzi? Facet nie wie co mowi?Czy moze tv wlozyla mu w usta stwierdzenie, ze
                  widzial "katem oka, 0,33 promila, faktycznie on wypil jedno piwo" tak
                  powiedzial, wiec stad wywnioskowalam, ze wypil. jesli ktos mowi "wypilem jedno
                  piwo" jak myslisz co to znaczy? Moze to, ze wypil jedno piwo? Hmmm a moze to,
                  ze wypil sklanke mleka? Konsekwencje jazdy pod wplywem alkoholu powinien
                  poniesc. Nie wiesz jakie sa konsekwencje? To ja tobie zaraz napisze: zakaz
                  prowadzenia pojazdow, kara grzywny, pozbawienie wolnosci do lat 3. Tak to,ze
                  powiedzial, ze wypil piwo znaczy, ze byl pod wplywem alkoholu. Wszedzie trabia
                  o tym, ze nawet pol szklanki piwa powoduje inne reakcje organizmu. Czy ma na to
                  dowody, ze byl piany? Wiesz gdyby byl rozsadny to by zostawil auto tam gdzie go
                  zlapali, poszedl do szpitala zrobil badania krwi i jeszcze tego samego wieczora
                  zaszedl na komende, albo dnoa nastepnego do komendanta, opisujac cala sytuacje,
                  ktora zaszla wieczorem dnia poprzedniego. Albo biorac pod uwage, ze badania
                  krwi przeprowadzone u kierowcoc u ,ktorych podejrzewa sie jazde pod pwlywem
                  alkoholu odsyla sie do laboratorium kryminalistycznego do Olszytna mogl facet
                  isc na komende i zazadac badania alkotestem, i pozniej wyjasniajac i
                  przedstawiajac zainstniala sytuacje.

Nie stwierdzam, ze na forum sa sami glupcy, idioci, niedoksztalceni malolaci,
                  esy. to ty tak stwierdzasz, baaa wkladasz te slowa w moje usta. z laski swojej
                  nie wmawiaj mi, ze facet nie wie co mowi w tv, albo, ze tv wklada w jego usta
                  cos czego nie powiedzial. jesli facet mialby honor, godnosc, to by poszedl na
                  komende i zalatwil wszystko po ludzku! i poniosilby konsekwencje tego,ze po
                  alkoholu wsiadl do auta. wiesz inaczej bys sobie gaworzyl gdyby to on zabil
                  kogos, spowodowal wypadek np. zmasakrowal auto, ktorym jechala twoja zona.
                  widzisz facet bez honoru i bez rozumu jest. i zapamietaj sobie taka cudna
                  maksyme PIJESZ? NIE JEDZ! bo chyba jestes swiadom tego, ze ponad polowa
                  wypadkow jest spowodowana przez kierowoc pod wplywem alkoholu, i chyba wiesz o
                  tym, ze alkohol nie jest odpowiednim dodatkiem do auta. a i chyba nie musze
                  przypominac, ze na jezdi nie jestes sam, i wsiadajac do auta musisz miec
                  swiadomosc tego co moze sie stac, i musisz miec swiadomosc jak uniknac roznych
                  wydarzen. i sadze tez, ze przypominac nie musze, ze jazda pod wplywem alkoholu
                  nie jest taka cacy prawda.
                  • gq_1966 Re: Khaki następny Obuszek? 05.03.06, 20:28
                    khaki3 napisała:

>
                    Czy ma na to dowody, ze byl piany? Wiesz gdyby byl rozsadny to by zostawil auto tam gdzie go
                    >
                    > zlapali, poszedl do szpitala zrobil badania krwi i jeszcze tego samego wieczora
                    >
                    > zaszedl na komende, albo dnoa nastepnego do komendanta, opisujac cala sytuacje,
                    A skąd wiesz co zrobił? Nie przypominam sobie żeby w polskim prawie tzreba było udowadniac swoją niewinność, jarzysz bystra dziewczynko?

> ktora zaszla wieczorem dnia poprzedniego. Albo biorac pod uwage, ze badania

jesli facet mialby honor, godnosc, to by poszedl na
                    > komende i zalatwil wszystko po ludzku! i poniosilby konsekwencje tego,ze po
                    > alkoholu wsiadl do auta.
                    Wracasz do tego samego z uporem większym niz maniaka. A jak Ci sie wydaje dlaczego Ci policjanci juz siedza?
                    Po ludzku ? znaczy jak po babsku?

wiesz inaczej bys sobie gaworzyl gdyby to on zabil
                    > kogos, spowodowal wypadek np. zmasakrowal auto, ktorym jechala twoja zona.
                    > widzisz facet bez honoru i bez rozumu jest. i zapamietaj sobie taka cudna
                    > maksyme PIJESZ? NIE JEDZ!
                    Bystra jestes jak woda w klozecie i to nie ja to napisałem tylko powtażam bo to prawda.

bo chyba jestes swiadom tego, ze ponad polowa
                    > wypadkow jest spowodowana przez kierowoc pod wplywem alkoholu, i chyba wiesz o
                    > tym, ze alkohol nie jest odpowiednim dodatkiem do auta.
                    Nie nie jestem świadom i Ty mnie właśnie uświadomiłaś
                    Kobieto ty zanim coś puścisz w eter przeczytaj teks 3 razu bo Tobie 2 to za mało.

a i chyba nie musze
                    > przypominac, ze na jezdi nie jestes sam, i wsiadajac do auta musisz miec
                    > swiadomosc tego co moze sie stac, i musisz miec swiadomosc jak uniknac roznych
                    > wydarzen. i sadze tez, ze przypominac nie musze, ze jazda pod wplywem alkoholu
                    > nie jest taka cacy prawda.
                    Jeszcze raz powtórzę:
                    "To że facet powiedział że wypił piwo nie znaczy że był pod wpływem alkoholu" Wyobraź sobie że Ci funkcjonariusze nie wzięli go na badanie krwi, a za to powiedzieli ze to będzie kosztowac 1000 zł i podwieźli pod bankomat.
                    Czy mam dalej Ci tłumaczyc czy twoja komóreczka zaskoczyła?
                    • khaki3 Moze aktualizacja wiadomosci co? 05.03.06, 21:11
                      Bo policjanci NIE siedza. A facet stracil prawo jazdy. Skad wiem co zrobil?
                      Hmmmm glupi jest i tyle, zdogdzil sie na lapowke? Widocznie nei byl
                      taki "czysty" jak staral siebie pokazac. Nie mial i nie ma honoru! Chcial
                      wkopac policjantow lapowkarzy? Ok super! Tylko po cholere im dal ta lapowke?
                      Czyzby sie czegos bal? Gdyby sie nie bal nie dawalby lapowek! Nie
                      musialby "retuszowac" sprawy. W prokuratourze facet sam sie przyznal, ze jechal
                      piany! Pozatym gdybys byl taki sprytny kochanienki to bys wiedzial, ze to co
                      wydmuchal zostalo w pamieci alkotestu. wiec prostym sposobem mozna mu udowodnic
                      ( co tez zrobula prokyratura), ze jechal piany. A to, ze policjanci nie wzieli
                      go na badanie krwi nie usprawiedliwia go w tym, ze sam nie wpadl na taki
                      blyskotliwy pomysl. Malo dziecko wiesz, bardzo malo. Moze lepiej aktualizacje
                      wiadomosci trzasnij sobie. A wtedy cokolwiek pisz... Widzisz dla mnie lapowkarz
                      jest tyle samo warto co zwykly smiec. Nie szanuje ludzi, ktorzy biora albo daja
                      lapowki. Zajrzyj do odnosnika w mojej sygnaturce. Wiec zachowywanie sie zgodnie
                      z prawem jest zachowaniem sie po babsku? A to ciekawe naprawde. Moze rozwiniesz
                      swoja mysl? Ale najpierw zacznij sie odnosic do mnie z kultura! Co masz mi
                      tlumaczyc? facet bez honoru dal lapowke, policjanci bez honoru ja wzieli. Co tu
                      tlumaczyc? facet glupi oni tez sie rozsadkiem nie wykazali. Wsiadl do samochodu
                      po alkoholu- co to znaczy? Glupi jak but! Nie byl swiadom jakim zagrozeniem
                      moze byc? Hmmm moze powinien sie cofnac do podstawowki gdzie dzieci sie
                      uswiadamia o zagrozeniach na drodze! I z laski swojej wykarz ciut kultury i nie
                      ibrazaj mnie. myslisz ze to mnie rusza? nie! to swiadczy o tobie i o twojej
                      kulturze a raczej jej braku jaki wlasnie pieknie pokazales!
                    • pawlozsiul GQ wrzuć na luz - i tak nie zrozumie 05.03.06, 22:04
                      Co z prawkiem? Rozumiem, że protokołu nie ma - bo wzięli, więc nie notowali.
                      Zostają ich zeznania - ale przecież nie są wiarygodni, bo właśnie zostali
                      wydaleni z policji. Są jeszcze zeznania kierowcy - zawsze może je wycofać, bo
                      nikt nie może zostać zmuszony do samooskarżenia.
                      Niezły młyn - ku przestrodze wszystkim wielbicielom państwa policyjnego.
                      W sumie niezłe - policjantów wydalą a człowiekowi mogą naskoczyć.
                      • khaki3 te entelygentny! 05.03.06, 22:25
                        czego mam nie zrozumiec?

ze facet to debil bo daje lapowki? a moze tego ze jest kretynem bo jedzie autem
                        po alkoholu? czego tu mozna nie zrozumiec? facet to debil tyle do powiedzenia
                        na ten temat! a co ma byc z prawkiem? poszedl facet do prokuratury prawko
                        zabrali bo po alkoholu jechal. co ma byc? i facet i policjanci bystrzy nie sa!
                        facet to gnida bo dal sie namowic na lapowke a policjanci nie lepsi bo
                        zaproponowali( wg wersji kierowcy, trzeba pamietac, ze wersji policjantow nie
                        znamy, wiec opieramy sie na jednej wersji wydarzen)
                        • hajdis Re: te entelygentny! 05.03.06, 22:55
                          khaki3 napisała:

> czego mam nie zrozumiec?
                          >
                          > ze facet to debil bo daje lapowki? a moze tego ze jest kretynem bo jedzie autem
                          >
                          > po alkoholu? czego tu mozna nie zrozumiec? facet to debil tyle do powiedzenia
                          > na ten temat! a co ma byc z prawkiem? poszedl facet do prokuratury prawko
                          > zabrali bo po alkoholu jechal. co ma byc? i facet i policjanci bystrzy nie sa!
                          > facet to gnida bo dal sie namowic na lapowke a policjanci nie lepsi bo
                          > zaproponowali( wg wersji kierowcy, trzeba pamietac, ze wersji policjantow nie
                          > znamy, wiec opieramy sie na jednej wersji wydarzen)

Khaki prezecież tu nie chodzi o faceta, o dwóch policjantow, o to czy sa
                          inteligentni, czy troche mniej ;) tu chodzi o zjawisko. Ten, jak to ujęłaś
                          "debil", który jechał po wypiciu piwa raczej był świadomy tego co robi.
                          Świadomie jechał pod wpływem alkoholu, swiadomie dał łapówkę i swiadomie
                          zadzwonił do prokuratury jednoczesnie pomagając w ujawnieniu pewnego zjawiska
                          powszechnego w naszym kraju.
                          Moim zdaniem godne pogardy jest to, ze jechał pod wpływem alkoholu, natomiast
                          podziwiam go za to, ze zadzwonił gdzie trzeba i poinformował o wreczeniu łapówki
                          to sie nazywa cywilna odwaga. brawo!!!
                          Wszyscy wiemy, że wreczanie łapówek jest przestepstwem, ale przyznanie sie do
                          tego dobrowolne jest okolicznoscia łagodzącą wymiar kary. Ciesze sie ze w koncu
                          ktos obnażył ciemną strone naszej polskiej Policji. nie widzę innego sposobu na
                          rozwiazanie tego problemu niz własnie taki zaprezentowany przez tego kierowcę.
                          Łapanka na pijanych kierowców trwa już od dawna a podziemie policjantów
                          łapówkarzy bogaci sie na tytm niesłychanie. Czas na łapankę na policjantów
                          łapówkarzy. Mam nadzieję ze prokuratura podejmie działania w kierunku
                          zredukowania tego procederu do zera. Jak narazie wychodzi,że co drugi policjant
                          jest łapówkarzem. Bo którz nie słyszał od policjanta, który na pytanie "ile?"
                          odpowiada "na obiad."!!!!
                          • khaki3 Masz racje! 05.03.06, 23:04
                            Wydanie lapowkarzy to odwaga, co nim kierowalo w tym przypadku nie interesuje
                            mnie to. Dla mnie lapowkarstwo to najwieksze bagno i nie ma ZADNEGO
                            wytlumaczenia na to czy ktos daje czy bierze! Wystarczy popatrzec na moja
                            sygnaturke, nie toleruje takiego zachowania! takiego zjawiska! jesli ktos
                            bierze albo daje lapowke jest dla mnie zalosnym pseudo czlowiekiem! bo tylko
                            wspiera lapowkarstwo! I swietne motto najnowszej akcji "Daj przykład – nie
                            bierz, bierz przykład – nie dawaj", za ktorym jestem dusza i serduchem!
                            • hajdis Re: Masz racje! 05.03.06, 23:11
                              Od dłuzszego czasu przygladam sie twoim wypowiedziom na forum i główne
                              spostrzezenie jest takie: jestes strasznie agresywna w słowach, czasami mam
                              wrazenie ze nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz.

Piszesz jakies okropne okreslenia na ludzi. Pseudo człowiek bo dał łapówkę????
                              to jak nazwiesz morderce?
                              • khaki3 Re: Masz racje! 06.03.06, 00:16
                                Zwierzeciem! choc zwierzeta sa mniej okrutne!

Jest dla mnie pseudo czlowiekiem bo dal lapowke! gardze takim zjawiskiem,
                                takimi ludzmi! A dawanie lapowek tylko i wylacznie zacheca tych co biora do
                                ciagniecia calej "sprawy". Gardze ludzmi, ktorzy za pieniadze chca sobie kupic
                                wolnosc, status spoleczny, stanowisko w pracy... i gardze ludzmi,
                                ktorzy "sprzedaja" . gardze takimi ludzmi. I moze wierze w idealy, ale lepiej
                                wierzyc w idealy i z tymi dealami zyc niz zyc bez nich i nie miec nic. Owszem
                                jestem agresywna w slowach bo czasami to co czytam na forum przechodzi wszelkie
                                granice.

Nie widzisz jak zalatwia sie tutaj "niewygodne" sprawy? Wywalekajac sprawy z
                                zycia osobistego, obzywajac ludzi, szydzac z nich, z ich idealow, z ich zycia.
                                Nie udawaj, ze nie wiesz kto tu na forum siedzi, kto jest kim. Nie udawaj, ze
                                nie widzisz jak osoby " z piedestalu" staraja sie upokorzyc "niewygodnych" jak
                                staraja sie wymiac. szydzic, obrazac, wyciagac sprawy osobiste na forum
                                publiczne. A jesli nie widzisz tego to sie przyjrzyj a zobaczysz wiecej niz do
                                tej pory. I wtedy zrozumiesz dlaczego moje wypowiedzi sa takie a nie inne. I
                                moze zrozumiesz dlaczego to forum wyglada tak jak wyglada. Milego ogladania
                                drugiego dnia forum Bielsk Podlaski
                                • hajdis Re: Masz racje! 06.03.06, 00:28
                                  Owszem
                                  > jestem agresywna w slowach bo czasami to co czytam na forum przechodzi
                                  wszelkie granice.

Sprawiasz wrazenie osoby nerwowej, niekonsekwentnej, rzucjacej słowa na wiatr i
                                  nie rozumiejacej tego co piszesz. Z tego co piszesz i jak piszesz mozna
                                  wywnioskować, że nie znasz sie na zartach, nie wyczówasz ironii i strasznie sie
                                  dekscytujesz tym co czytasz. moim zdaniem powinnas nabrać dystansu do forum i
                                  ludzi, którzy tu piszą. Zasada jest prosta: jak masz kogos wyzwac to lepiej nie
                                  pisz nic.
                                  >
                                  > Nie widzisz jak zalatwia sie tutaj "niewygodne" sprawy? Wywalekajac sprawy z
                                  > zycia osobistego, obzywajac ludzi, szydzac z nich, z ich idealow, z ich zycia.
                                  > Nie udawaj, ze nie wiesz kto tu na forum siedzi, kto jest kim. Nie udawaj, ze
                                  > nie widzisz jak osoby " z piedestalu" staraja sie upokorzyc "niewygodnych" jak
                                  > staraja sie wymiac. szydzic, obrazac, wyciagac sprawy osobiste na forum
                                  > publiczne. A jesli nie widzisz tego to sie przyjrzyj a zobaczysz wiecej niz do
                                  > tej pory. I wtedy zrozumiesz dlaczego moje wypowiedzi sa takie a nie inne. I
                                  > moze zrozumiesz dlaczego to forum wyglada tak jak wyglada. Milego ogladania
                                  > drugiego dnia forum Bielsk Podlaski

Kolezanko sympatyczna jestem na tym forum od dawna i widze i wiem o wiele wiecej
                                  niz ty. Nikt i nic na tym forum nie jest w stanie zakłócić mego spokoju. Każdy
                                  forumowicz (bez wzgledu na to kim jest w rzeczywistosci) jest na swój sposób
                                  sympatyczny jeżeli sie go nie prowokuje, z każdy można podyskutować w
                                  kulturalny sposób a niewygodne wpisy obrócić w zart lub zignorowac. Dla mnie
                                  kazda z osób, które ukrywaja sie pod nickami to postacie wirtualne i chcę aby
                                  tak pozostało.
                                  • khaki3 Re: Masz racje! 06.03.06, 00:35
                                    W zart obrocic? A stwierdzenie, ze jestes mala szmateczka, albo, ze ktos Ciebie
                                    bedzie w chodnik wdeptywal tez obrocisz w zart? Sa pewne granice, poki ktos ich
                                    nie przekroczy jest ok. Ale jesli ktos mnie zaczyna wyzywac, i zaczyna mi
                                    grozic to wybacz ale ja nie jestem mala dziewczynka, zeby glowe chowac za
                                    mamusina kiecuszeczka!
                                    • hajdis Re: Masz racje! 06.03.06, 01:01
                                      khaki3 napisała:

> W zart obrocic? A stwierdzenie, ze jestes mala szmateczka, albo, ze ktos Ciebie
                                      >
                                      > bedzie w chodnik wdeptywal tez obrocisz w zart? Sa pewne granice, poki ktos ich
                                      >
                                      > nie przekroczy jest ok. Ale jesli ktos mnie zaczyna wyzywac, i zaczyna mi
                                      > grozic to wybacz ale ja nie jestem mala dziewczynka, zeby glowe chowac za
                                      > mamusina kiecuszeczka!

a co chcesz zrobić? nakrzyczeć i nawyzywać wszystkich podpadnietych wpisami na
                                      forum ;) myslisz, że to cos da?
                                        • hajdis Re: Masz racje! 06.03.06, 01:09
                                          ale kiedy ty wyzywasz innych to oni musza to tolerować czy mają prawo nawyzywać
                                          cie jeszcze raz za to, że ich wyzywasz? ;) masło maslane .

ide chyba spac.
                                            • hajdis Re: Masz racje! 06.03.06, 01:21
                                              serwispodlasia napisał:

> kiedy i kogo wyzywałem?
                                              >
                                              > Dobranoc
                                              > (a zarzucasz mi, że uciekam od dyskusji)

w sumie to nie było to do ciebie, ale chyba masz cos na sumieniu skoro sie
                                              zglaszasz ;)
                                              a zarzut ucieczki od dyskusji dotyczył "starych czasów na forum". Teraz nie wiem
                                              czy uciekasz czy nie bo dawno nie rozmawialismy.
                                          • serwispodlasia Re: Masz racje! 06.03.06, 01:14
                                            Podobnie dzisiaj zachowywali się "twoi niedawni sprzymierzeńcy", gdy poruszyli
                                            moje sprawy osobiste, poprosiłem kulturalnie, żeby tego nie robili. Zarzucono
                                            mi, że też poruszałem sprawy osobiste innych. na prośbę aby przytoczyli
                                            przynajmniej jeden taki przykład zniknęli z forum.
                                            Misz prawdę obiektywną, a nie prawdę wg hajdis.
                                            • hajdis Re: Masz racje! 06.03.06, 01:17
                                              serwispodlasia napisał:

> Podobnie dzisiaj zachowywali się "twoi niedawni sprzymierzeńcy", gdy poruszyli
                                              > moje sprawy osobiste, poprosiłem kulturalnie, żeby tego nie robili. Zarzucono
                                              > mi, że też poruszałem sprawy osobiste innych. na prośbę aby przytoczyli
                                              > przynajmniej jeden taki przykład zniknęli z forum.
                                              > Misz prawdę obiektywną, a nie prawdę wg hajdis.

Zbytnio nie wiem cóz to za grupa ci "sprzymierzeńcy", a swoje sprawy osobiste
                                              również sam poruszasz na forum. mnie do tego prosze nie mieszac bo ja odpowiadam
                                              tylko za swoje słowa i czyny.
                                              • serwispodlasia "Masz racje!" 06.03.06, 01:23
                                                Nie mamy żadnego wspólnego "konstruktywnego tematu".
                                                Aha, kiedyś wysłałem ci meila ze zdjęciami, żebyś wiedziała o czym dyskutujesz.
                                                To a`propos spraw osobistych - niszczenia prywatnego ogrodzenia przez
                                                mieszkańców jednego z osiedli SM.
                                                Faktycznie to sprawa osobista, bo mimo oczywistej demolki SM uważa, że nie do
                                                niej należy naprawianie szkód, tylko osobiście do właściciela sąsiadującej z
                                                zasobami SM posesji.
                                                • hajdis Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:29
                                                  serwispodlasia napisał:

> Nie mamy żadnego wspólnego "konstruktywnego tematu".
                                                  > Aha, kiedyś wysłałem ci meila ze zdjęciami, żebyś wiedziała o czym dyskutujesz.
                                                  >
                                                  > To a`propos spraw osobistych - niszczenia prywatnego ogrodzenia przez
                                                  > mieszkańców jednego z osiedli SM.
                                                  > Faktycznie to sprawa osobista, bo mimo oczywistej demolki SM uważa, że nie do
                                                  > niej należy naprawianie szkód, tylko osobiście do właściciela sąsiadującej z
                                                  > zasobami SM posesji.

Bez zdjec wiedziłam o czym dyskutuje. Potrafie sobie wyobrazic połamany płot.
                                                  moi rodzice mają ten problem co weekend (mieszkaja przy drodze, którą pijana
                                                  młodzierz wedruje do strefyX, a wczesniej centrum sportu i rozrywki.
                                                  I mimio wszystko popieram decyzje SM i dalej uwazam ze od takich problemów jest
                                                  policja.
                                                  • serwispodlasia Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:34
                                                    A spójrz na to z innej strony:
                                                    Już mi kiedyś wybito szybę w kuchni, nie pamiętam ile butelek dziurawiło folią
                                                    (dlatego zrezygnowałem z niej), spadały kamienie z za gospodarczego budynku od
                                                    strony bloków. Powiedz mi, co by było gdybym zgłosił to na policję.
                                                    Na stronce www "Oś. Północ" było zdjęcie młodego człowieka z tegoż osiedla,
                                                    który spacerował po moim ogrodzie. To nie jest jeszce powód do zgłaszania się z
                                                    tym na policję. Jest to jedynie podstawa, żeby zarząd SM zaczął coś w tym
                                                    kierunku robioć, aby takich dewastacji nie było.
                                                  • serwispodlasia Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:38
                                                    Nie dokończyłem...
                                                    Nie pamiętam już dziś kto na tym forum łgał, że ja "rządałem" czegoś tam na
                                                    zebraniu osiedlowym. Prawda jest taka, że ja zaproponowałem, aby wspólnymi
                                                    siłami naprawić szkodę. Odmówiono mi.
                                                    Ale następnego dnia członek zarządu SM powiedział mi mniej więcej tak: "trzeba
                                                    było przyjść do nas, to byśmy sprawę załatwili". Wtedy podziękowałem. I
                                                    widzisz, że można było sprawę załatwić.
                                                  • hajdis Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:39
                                                    Ja zupełnie nie rozumiem twojego toku myślenia. Z kad sie wzieło u ciebie
                                                    przeswiadczenie, ze Spółdzielnioa Mieszkaniowa jako instytucja ma obowiazek
                                                    odpowiadac za swoich członków? Po prostu nie rozumiem na czym taka
                                                    odpowiedzilnosć miałaby polegać? i nie rozumiem na jakiej podstawie SM ma
                                                    odpowiadac za te dzieciaki czy tam młodzież
                                                  • hajdis Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:46
                                                    serwispodlasia napisał:

> Mam pytanie: Jeżeli dzieci sąsiada wybiją ci szybę, to kto ponosi koszty
                                                    > naprawy? Ty czy sąsiad.?

Ojciec dzieci ponosi odpowiedzialnosć jezeli sa niepełnoletnie. Ale idac twoim
                                                    tokiem myslenia to własciciel budynku, którym może być np. wójek mieszkajacy w USA.
                                                  • hajdis Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:58
                                                    serwispodlasia napisał:

> A kto jest właścielem bloków sąsiadujących z moją posesją?

Włascicielem bloków jest SM, właścicielami mieszkań sa ludzie, którzy nie
                                                    koniecznie w nich mieszkaja. Moga mieszkać tam też ludzie wynajmujacy
                                                    mieszkania, nie będacy członkami spółdzielni, mieszkania mogą stac puste, mogą
                                                    tam też mieszkac ludzie nie majacy dzieci. I uwazasz madra głowo ze maja
                                                    odpowiadac wspolnie z pieniedzy wszystkich członków spółdzielni (moich tez) za
                                                    szkody wyrzadzone przez dzieci, za które bezdyskusyjnie odpowiadaja ich rodzice?
                                                  • hajdis Re: "Masz racje!" 06.03.06, 01:51
                                                    I jeszcze taka drobnostka. Nie podpisywałam zadnych deklaracji, ani nie czytałam
                                                    w statucie spóldzielni i wspólnej odpowiedzialnosci czlonków spółdzielni za
                                                    szkody wyrzadzone w majatku osób trzecich przez ich dzieci.
                                              • khaki3 Wybacz Hajdis 06.03.06, 01:27
                                                ale NIGDY nikomu nie napisalam, ze jest mala szmateczka, albo, ze go w chodnik
                                                wbije! Tymbardziej, ze facet ktory to napisal zachowuje sie jakby mial obsesje!
                                                I Bog jeden wie czy jego slowa mam brac do siebie czy nie! Tymbardziej, ze jest
                                                dobrym funflem innej osoby z tego forum, a ta osoba byla na tyle dzielna i
                                                napisala kilka wiadomosci na prv z grozbami!

Cieawi mnie jak ty bys zareagowala gdyby ktos ciebie tak obezwal, baa gdyby
                                                ktos ci grozil, bo przeciez nie wiesz do czego zdolny jest ktos to ci grozi
                                                prawda? Hajdis popatrz na to co pisze pawlozsiul albo qg, albo pikaczuk jako
                                                khaki33. A wtedy zadaj sobie sama pytanie czy moje zachowanie faltycznie jest
                                                takie naganne, czy moze jednak ktoras z wymienionych przezemnie osob zachowuje
                                                sie karygodnie? i odpowiedz sobie sama.

Ja nie mam ochoty tracic czas na forum gdzie schowany za nickiem dzieciak grozi
                                                mi i mnie wyzywa! Wole spedzic czas na czytaniu ksiazek albo na zyciu
                                                prywatnym.
                                                  • khaki3 Re: Wybacz Hajdis 06.03.06, 01:35
                                                    Nie zapominaj, ze poki mnie nie sprowokuje nie reaguje! Ale masz racje
                                                    nazywanie smieciem jest bardziej szkodliwe, niz grozenie wbijaniem w chodnik!
                                                    masz 100% racji! O ja zla o ja niedobra! Jak ja moglam? Bije sie w piers!
                                                    Prawa! A pozniej w lewa!
                                                  • hajdis Re: Wybacz Hajdis 06.03.06, 01:44
                                                    khaki3 napisała:

> Nie zapominaj, ze poki mnie nie sprowokuje nie reaguje! Ale masz racje
                                                    > nazywanie smieciem jest bardziej szkodliwe, niz grozenie wbijaniem w chodnik!
                                                    > masz 100% racji! O ja zla o ja niedobra! Jak ja moglam? Bije sie w piers!
                                                    > Prawa! A pozniej w lewa!

w sumie mozna to tłumaczyc prowokacja . tylko takie tłumaczenie moze działać w
                                                    obie strony. A jezeli chodzi wieksza lub wieksza szkodliwosć wyzwisk i gróźb to
                                                    mysle że to indywidualne podejscie kazdego z nas. dla mnie wszystko tego typu
                                                    jest równie paskudne.
                                                  • khaki3 Re: Wybacz Hajdis 06.03.06, 01:54
                                                    masz racje! nazwanie kogos smieciem bo on ciebie nazwal szmata i grozil jest
                                                    tak samo szkodliwe! tylko, ze ja NIKOMU NIGDY nie grozilam! a pawlozsiul zdazyl
                                                    mi pogrozic z trzy razy, i zwyzywac jeszcze wiecej! wiec oceniajac moje
                                                    odpowiedzi moze najpierw ocen na co odpowiadam!
                                                  • serwispodlasia Muszę kończyć, ale... 06.03.06, 02:01
                                                    ... mam nadzieję hajdis, że uda nam się dokończyć dyskusję. Syn mi zachorował.
                                                    Sorry.
                                                    Aha i na wszelki wypadek: Miliona uśmiechów życzę wam dziewczyny na najbliższe
                                                    dni. Oddalcie swoje troski, a właściwie pozwólcie, żeby zniknęły na zawsze. I
                                                    jeszce może żeby było nam dane dyskutować o milszych sprawach - To z okazji
                                                    Waszego święta.
                                                  • hajdis Re: Muszę kończyć, ale... 06.03.06, 02:07
                                                    serwispodlasia napisał:

> ... mam nadzieję hajdis, że uda nam się dokończyć dyskusję. Syn mi zachorował.
                                                    > Sorry.
                                                    > Aha i na wszelki wypadek: Miliona uśmiechów życzę wam dziewczyny na najbliższe
                                                    > dni. Oddalcie swoje troski, a właściwie pozwólcie, żeby zniknęły na zawsze. I
                                                    > jeszce może żeby było nam dane dyskutować o milszych sprawach - To z okazji
                                                    > Waszego święta.

Dziwne to troche ze nie miałes czasu odpisać na mój post a napisałeś piekne
                                                    zyczenia. slicznie dziekuje w imieniu swoim, a co do dyskusji to jestem pewna
                                                    ze jej nie dokończymy bo i tak mi racji nie przyznasz. Choć ja bym była skłonna,
                                                    gdybyś mnie do niej przekonał.
                                                  • hajdis Re: Wybacz Hajdis 06.03.06, 02:04
                                                    khaki3 napisała:

> masz racje! nazwanie kogos smieciem bo on ciebie nazwal szmata i grozil jest
                                                    > tak samo szkodliwe! tylko, ze ja NIKOMU NIGDY nie grozilam! a pawlozsiul zdazyl
                                                    >
                                                    > mi pogrozic z trzy razy, i zwyzywac jeszcze wiecej! wiec oceniajac moje
                                                    > odpowiedzi moze najpierw ocen na co odpowiadam!

Widze, ze wyznajesz zasade "oko za oko , ząb za ząb". Powodzenia.
                                                    Ciekawo jak daleko by to zabrnęło. on do ciebie szmato, ty do niego smieciu, on
                                                    do ciebie su.... ty do niego hu..... ale radocha no rzeczywiscie. a winny
                                                    jest ten kto pierwszy zaczął i to wszystko usprawiiedliwia ;D
                                  • serwispodlasia Nie masz racji! 06.03.06, 00:41
                                    Niewątpliwie gdy przyjżysz hajdis swoje wpisy z istatniego roku, to dojdziesz
                                    do wniosku, że tak samo zachowywałaś się nie tak dawno. Jak khaki. Kąsałaś po
                                    kostkach, warczałaś gdzie popadnie itd. przeważnie nie mając żadnych, ale to
                                    ŻADNYCH podstaw, żeby tak robić. Dziwnie ironiczna jest twoja dzisiejsza
                                    postawa.
                                    • hajdis Re: Nie masz racji! 06.03.06, 00:58
                                      serwispodlasia napisał:

> Niewątpliwie gdy przyjżysz hajdis swoje wpisy z istatniego roku, to dojdziesz
                                      > do wniosku, że tak samo zachowywałaś się nie tak dawno. Jak khaki. Kąsałaś po
                                      > kostkach, warczałaś gdzie popadnie itd. przeważnie nie mając żadnych, ale to
                                      > ŻADNYCH podstaw, żeby tak robić. Dziwnie ironiczna jest twoja dzisiejsza
                                      > postawa.

no jasne. Jeszcze kilka dni temu pisalam że nie tak dawno miałam podobne
                                      podejscie jak Khaki. buntowałam sie przeciwko wszystkiemu i wszystkim. ale
                                      Amerykę odkryłeś. brawo!!!!
                                      Czy ja gdzies napislałam ze zawsze byłam grzeczna na forum???? (jest to pytanie
                                      do pana KK, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi, bo odpowiedź jest oczywista ;))

A ty to już masz w tym temacie najmniej do powiedzenia. chociaż mimo wszystko
                                      nie pamietam zebym napisała że jesteś debilem, palantem itp. I do tej pory nie
                                      rozumiem czemu nigdy nie konczyłes dyskusji ze mna tylko jak argumenty cię
                                      przerastały znikałeś.
                                      A jezeli chodzi o podstawy do dyskusji to istota forum jest taka podstawą.
                                      • serwispodlasia Re: Nie masz racji! 06.03.06, 01:08
                                        Wiesz co hajdis, a powiedz mi czy oczekujesz, że ktoś będzie dyskutował po
                                        takim zdaniu:
                                        >A ty to już masz w tym temacie najmniej do powiedzenia

Czy to jest argument do wymiany zdań?

Albo:
                                        Czy ja gdzies napislałam ze zawsze byłam grzeczna na forum???? (jest to pytanie
                                        > do pana KK, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi, bo odpowiedź jest
                                        oczywist
                                        > a ;))

Trochę szwankuje w twoich wypowiedziach logika.
                                        • hajdis Re: Nie masz racji! 06.03.06, 01:14
                                          serwispodlasia napisał:

> Wiesz co hajdis, a powiedz mi czy oczekujesz, że ktoś będzie dyskutował po
                                          > takim zdaniu:
                                          > >A ty to już masz w tym temacie najmniej do powiedzenia
                                          >
                                          > Czy to jest argument do wymiany zdań?

Jasne, że nie jest to argument do wymiany zdań bo ja ich z toba wymieniać nie
                                          mam ochoty na zaden konstruktywny temat.
                                          Jakbyś nie zajarzył o co chodzi to jest to aluzja do twoich wypowiedzi z czasu
                                          jaki przywołałes by przypomnieć mi moje. ot co!
                                          >
                                          > Albo:
                                          > Czy ja gdzies napislałam ze zawsze byłam grzeczna na forum???? (jest to pytanie
                                          > > do pana KK, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi, bo odpowiedź jest
                                          > oczywist
                                          > > a ;))
                                          >
                                          > Trochę szwankuje w twoich wypowiedziach logika.

Czego nie rozumiesz?
                      • pawlozsiul Nikt mu nie udowodni, że pił 05.03.06, 22:34
                        I to właśnie rózni państwo prawa, w którym żyjemy od Femiolandu, który
                        nadchodzi wraz z twymi wpisami. Póki co zeznaniami khaki3 złożonymi na
                        podstawie internetowych doniesień każdy prokurator - nawet kobieta, może sobie
                        wytrzeć coś tam.
                        • khaki3 Re: Nikt mu nie udowodni, że pił 05.03.06, 22:47
                          czlowieku co ma feminizm do tetgo, ze facet sie PRZYZNAL ZE PIL?????? co do
                          tego ma rownouprawnienie? CO? ty sie lepiej uspokuj! czepiasz sie mojego
                          feminizmu? takis madry? to moze poczepiasz sie mnie w realu co?? no o co
                          chodzi? madry jestes na necie to moze do reala przejdzmy? zobaczysz jak mnie w
                          chodnik wdeptujesz! zastanow sie co piszesz!
                          • pawlozsiul Trudne słowo: "metafora" 06.03.06, 06:55
                            Wypowiedź moją należało odczytać jako gotowość do werbalnej walki z niektórymi
                            poglądami ("rozmawiać" było napisane - nie "bić"). Walki bezkompromisowej do
                            zwycięskiego końca. Gdybyś miała więcej dystansu tak bys ją odebrała a nie jako
                            fizyczną groźbę. Ode mnie dostałaś jakieś pogróżki e-mailem? Opanuj się - nie
                            wrzucaj wszystkiego do jednego worka.
                            Za Twoje zaproszenie na ubitą ziemię dziękuję, ale z przykrością odmawiam.
                          • pawlozsiul "manifa": znieważono głowę państwa 06.03.06, 07:02
                            I co Ty na to Khaki? W dzisiejszej prasie są zdjęcia manifestantek z żółtymi
                            kaczkami. I nie jest to wiec ekologów. Myślę, że prokuratura powinna się tym
                            niezwłocznie zająć a nie ściganiem twego "ulubionego" kierowcy.
                            Na niego nic nie mają - nie udowodnią mu przecież, że był w stanie skazującym.
                            Mówi, że pił, ale nie da się dowieść, czy ten alkohol był jeszcze w organizmie.
                            A tu proszę - wyraźne zdjęcia, uwiecznione twarze osób, które publicznie
                            okazują pogardę dla Prezydenta Rzeczypospolitej, strażnika konstytucji i
                            Majestatu Państwa.
                            • gq_1966 Pawlo!! Good 06.03.06, 07:24
                              I to nas różni od kobiet.
                              Potrafimy wyciągac wnioski.
                              A wnioski sa jak w Twojej wypowiedzi.
                              Facet chodzi i sie smieje ze wszystkich (sorki nie znam go i nie wiem czy sie śmieje ale na to wygląda).
                            • khaki3 Chcesz rozmawiac o zniewazeniu? 06.03.06, 10:29
                              to moze o tej glowce panstwa porozmawiamy co?

Moze juz zapomniales jak zlamal prawo czlowieka i konstytucje ZABRANIAJAC na
                              parawde rownosci? i pozwalajac na parade "normalnosci"??? o tym zapewne
                              zapomniales?HAHAHAHAHAH straznik konstytucji? taki z niego straznik, ze sam ja
                              zlalam! nie rozsmieszaj mnie! a jak ja mam koszulke z kaczorem zoltym nadodatek
                              to tez jest propaganda?

nie udowodnia mu, ze pil? to sie mylisz! bo w pamieci alkotestu jest wynik! a
                              dlaczego mu prokuratura zabrala prawo? myslisz,ze w nagrode? jezeli nagroda za
                              jazde pod wplywem jest zabranie prawka to masz racje w nagrode!

co do gorzb e-mailem widze, ze jestes doskonale poinformowany kto, co i komu
                              wysylal! co jedynie potwierdza przypuszczenia.
                              • pawlozsiul Pewnie, że jestem poinformowany 06.03.06, 11:01
                                I to przez ciebie:
                                Bog jeden wie czy jego slowa mam brac do siebie czy nie! Tymbardziej, ze jest
                                dobrym funflem innej osoby z tego forum, a ta osoba byla na tyle dzielna i
                                napisala kilka wiadomosci na prv z grozbami!

Cieawi mnie jak ty bys zareagowala gdyby ktos ciebie tak obezwal, baa gdyby
                                ktos ci grozil, bo przeciez nie wiesz do czego zdolny jest ktos to ci grozi
                                prawda? Hajdis popatrz na to co pisze pawlozsiul albo qg, albo pikaczuk jako
                                khaki33.
                                Sama to napisałaś, a teraz twierdzisz, że potwierdzam przypuszczenia? Wiem, co
                                komu wysyłam i może łaskawie zakomunikujesz na forum, czy otrzymałaś te maile
                                ode mnie? Znasz, podobnie jak i ja odpowiedź - wiesz, że nie - po co zatem coś
                                insynuujesz?
                                • khaki3 Wez bo mi caly optymizm zepsujesz! 06.03.06, 11:18
                                  Odpowiadasz na polowe mojej wypowiedzi, zapewne na ta wygodniejsza polowe!
                                  Gdzie napisalam, ze do mnie ty wysylasz? GDZIE? Nigdzie! I jak juz masz zamiar
                                  odpowiadac to moze na calosc? Albo lepiej nie odpowiadaj bo mi caly optymizm
                                  sploszysz! Najlepiej odpowiedz w srode! Okidoki? Bo jutro jeszcze mamegzamin i
                                  nie mam checi dyskutowac na takie tematy przed waznym dla mnie egzaminem! wez
                                  wrzuc na luz, wcisnij sprzegielko wczesniej! poogladaj piekny bielsk
                                  dzisiejszego dnia, moze na wycieczke do lasu sie wybierz! moze zobaczysz
                                  sarenki, zajaczki, i inne stworzonka! odrazu humorek sie polepszy! no do
                                  dziela!
                                  • pawlozsiul O.K. 06.03.06, 11:23
                                    To miłe z Twojej strony, że nie wciskasz czegoś, czego nie zrobiłem.
                                    Ta "mniej wygodna połowa" to zapewne niewyrażenie zgody na demonstrację homo?
                                    Wydaje mi się, że odpowiedzi udzieliło społeczeństwo w wyborach.
                                    Wyluzuj - jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś na WSAPie nie zdał egzaminu, ale
                                    mimo wszystko - powodzenia!
                          • pawlozsiul Słowo o Hajdis 06.03.06, 07:16
                            Hajdis, jak się okazuje ma zbliżone do mego spojrzenie na feminizm (poprzednia
                            dyskusja), jak też uważa, że Twoje wypowiedzi są często zbyt emocjonalne i nie
                            do końca przemyślane.
                            I jeżeli ze mną nie chcesz dyskutować ("żeby się nie upierdolić po łokcie" -
                            khaki3) to z Hajdis robisz to dość wdzięcznie. Jak się postarasz, jednak
                            potrafisz! To napawa optymizmem. Mam nadzieję, że kubły pomyj będziesz wylewać
                            oszczędniej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka