Dodaj do ulubionych

Wojna z ja_dekabrysta ?

12.08.08, 11:19
Słuchaj człowieku ! Za pieniądze podatnika wykorzystujesz teraz czas
przeznaczony na pracę , na prywatne porachunki . Przeskanowałem
sieć , znam IP i właściciela sieci , a Twojemu szefowi mogę podesłać
maila z pytaniem , czy odlicza ten czas od wynagrodzenia . Opanuj
się ! Za nasze pieniądze udajesz wielkiego urzędnika !
Obserwuj wątek
    • nikletni Re: Wojna z ja_dekabrysta ? 12.08.08, 11:24
      Nie masz w zakresie obowiązków , w umowie , siedzenia na forum .
      Zgadza się ? To nie ten urząd i masz głupi obowiązek załatwaiania
      klientów , wyłącznie . Za to Ci Urząd płaci . Jeśli masz zadużo czsu
      wolego w pracy , poproś , by o tyle zmniejszyli Ci płacę . Jak
      chcesz wojny , ja to zasugeruję .
    • ja_dekabrysta Re: Wojna z ja_dekabrysta ? 12.08.08, 11:58
      nikletni napisał:

> Słuchaj człowieku ! Za pieniądze podatnika wykorzystujesz teraz
      czas
      > przeznaczony na pracę , na prywatne porachunki . Przeskanowałem
      > sieć , znam IP i właściciela sieci , a Twojemu szefowi mogę
      podesłać
      > maila z pytaniem , czy odlicza ten czas od wynagrodzenia . Opanuj
      > się ! Za nasze pieniądze udajesz wielkiego urzędnika !

nieautoryzowane skanowanie sieci jest nielegalne?!
      resztę sam sobie dopowiedz:)))
    • nikletni Nie szukałem wrogów 12.08.08, 12:10
      Sam się znalazł . Sama obecność na forum prowokuje do agresywnych
      wypowiedzi , co niektórych , czujących się Panami tego miasta , tak
      jak ten jegomość nazywający siebie wielką osobistością . Żyjesz
      również z mojego podatku i mnie masz słuzyć , za moje pieniądze .
      Postaraj się o tym pamiętać !
      • ja_dekabrysta Re: Nie szukałem wrogów 12.08.08, 13:55
        nikletni napisał:

> Sam się znalazł . Sama obecność na forum prowokuje do agresywnych
        > wypowiedzi , co niektórych , czujących się Panami tego miasta ,
        tak
        > jak ten jegomość nazywający siebie wielką osobistością . Żyjesz
        > również z mojego podatku i mnie masz słuzyć , za moje pieniądze .
        > Postaraj się o tym pamiętać !

napisz proszę gdzie napisałe że jestem wielką osobistością i jestem
        Panem tego miasta
          • andruszczyn1 Re: Wojna z ja_dekabrysta ? 12.08.08, 12:37
            Konflikt na Kaukazie rozlał się na inne regiony kontynentu europejskiego. Nowe
            ognisko konfliktu na sennym zazwyczaj Podlasiu. Niepozorne wybuchy na forum
            Bielsk Podlaski niespodziewanie przerodziły się w regularną wojnę. Trwa
            oczekiwanie na siły rozjemcze. Oby nie "миротворчие"...
                  • andruszczyn1 Re: Wojna z ja_dekabrysta ? 12.08.08, 14:42
                    partizan79 napisał:
                    > Co tam u Ciebie ciekawego? Rowerkiem śmigasz trochę?

Ostatnio mało pedałuję... Raczej śmigam... palcami po klawiaturze:) Stąd też
                    moja ponadprogramowa aktywność na forum. Kolejne zaległości nadrabiam z czerwca,
                    maja i kwietnia. A później pewnie znowu rower. W zasadzie w domu bywam średnio 2
                    dni w tygodniu, ale po Spasa wszystko wróci do normy. Taki jest plan... A co u
                    Ciebie? Nowa kapela folkowa w Bielsku nie powstaje?
                    • partizan79 Re: Wojna z ja_dekabrysta ? 12.08.08, 15:15
                      U mnie jakoś tam leci. Czasu na przyjemności niewiele. Marzę, żeby z
                      funflami na ryby pojechać nad Bug (tak chociaż na jedną nockę).
                      Wzięlibyśmy ze dwie krzynki, wędki, aparat, ognicho rozpalili,
                      dokarmili nadbużańskie komary.. Ale i tak pewnie nic z tego nie
                      wyjdzie, bo ostatnio jak nie urok to sraczka. O przejściu się na
                      Spasa myślę trochę (może nawet indywidualnie), ale nie wiem, czy się
                      w końcu zdecyduję. A propos folku - niedobór bębniarzy..;)
                • nikletni Siły pokojowe . 12.08.08, 12:49
                  Jak wkroczyły siły pokojowe , raz jeszcze apeluję :
                  nikabndr@wp.pl
                  i ten wątek podlegałby skasowaniu na prośbę obu stron i obserwatorów.
                  Na razie nic nie mam na poczcie.
                      • ja_dekabrysta Re: Moja propozycja jest obok wpis szpili 12.08.08, 13:16
                        nikletni napisał:

> Nie lubię być straszony ! Jesli masz liszni hroszy możesz mafiozuf
                        > wyniati , żeby mene zastrelili . Ja u sebe i takich jak ty szcze
                        ne
                        > bojuś .
                        nikadar perestań mene straszty i wojowty i nie zaczepiaj moje rodziny
                        a miałeś czego się bać?bo ja ciebie nigdy nie straszyłem
                        znów przekręcasz fakty gdzie napisałe że wynajmę mafię to twoja
                        sugestja i nic mi do tego.
                        • nikletni Mam inne zajecia , bardziej pozyteczne, 12.08.08, 13:28
                          i zamykam watek . Niemniej jednak , proszę ja_dekabrysta o pocztę .
                          Nie szukam wrogów , a może któregoś dnia spotkamy się przy jakiejośś
                          okazji i okaże się , że to wszystko " na pokaz " ... , bo niby tutaj
                          wolno również się pokłócić , a wolno . Życie trochę inaczej
                          wygląda , jak wirtualna "rzeczywistść" .
                          Prawdę mówiąc , to ... być może to może być mój dobry znajomy , (
                          trochę prowokowałem ) , ale na forum się lekko najeżył ...
                      • ja_dekabrysta Re: Stosownie do tego postu : 12.08.08, 13:05
                        nikletni napisał:

> ja_dekabrysta napisał:
                        > > jes to sprawa forum i tu to załatwimy a nie prywatnie(:
                        >
                        > watek nie podlega skasowaniu .
                        >
                        po ukazanu się przeprosin w osobnym wątku prosimy szpilę o
                        wykasowanie tego wątku i wpisów nie dotyczących spraw w wątku wojna
                        w Czeczeni.
                        • nikletni Za dwie godziny pojedziesz do domu 12.08.08, 13:12
                          i żonka zagoni do odkurzania . Skończy się mania wielkiego
                          urzędnika . Jako urzednik , przypominam raz jeszcze , jesteś moim
                          sługą ! Nie strasz na przyszłość nikogo ! Jesli byś dalej chciał
                          wojny , to spytam przełozonych właśnie o czas wolny . To powinno
                          wystarczyć na opanowanie manii wielkości .
                          • ja_dekabrysta Re: Za dwie godziny pojedziesz do domu 12.08.08, 13:23
                            nikletni napisał:

> i żonka zagoni do odkurzania . Skończy się mania wielkiego
                            > urzędnika . Jako urzednik , przypominam raz jeszcze , jesteś moim
                            > sługą ! Nie strasz na przyszłość nikogo ! Jesli byś dalej chciał
                            > wojny , to spytam przełozonych właśnie o czas wolny . To powinno
                            > wystarczyć na opanowanie manii wielkości .

pytam jeszcze raz gdzie jest napisane że ci groziłem
                            jeszcze raz odczep się od mojej rodziny wystarczy że wciągnełeś w to
                            pradziatka i dziadka uprzejmnie cię proszę doczep się od mojej żony
                            Ona nie ma nic z tym forum wspólnego.
                          • ja_dekabrysta Re: Za dwie godziny pojedziesz do domu 12.08.08, 13:48
                            nikletni napisał:

> i żonka zagoni do odkurzania . Skończy się mania wielkiego
                            > urzędnika . Jako urzednik , przypominam raz jeszcze , jesteś moim
                            > sługą ! Nie strasz na przyszłość nikogo ! Jesli byś dalej chciał
                            > wojny , to spytam przełozonych właśnie o czas wolny . To powinno
                            > wystarczyć na opanowanie manii wielkości .

dlaczego wciągasz w to bagno którego narobiłeś postronne osoby
                            i kolejny raz mnie straszysz szefem
    • nikletni Nie jestem autorytetem 12.08.08, 13:19
      we wszystkim i forum jest po to , by kazdy mógł się wypowiedzieć .
      Uzurpowanie sobie prawa do autorytetu i oskarżanie pózniej o
      niewłaściwe cytaty i linki , to lekka nieprzyzwoitość ...
      • ja_dekabrysta Re: Nie jestem autorytetem 12.08.08, 13:29
        nikletni napisał:

> we wszystkim i forum jest po to , by kazdy mógł się wypowiedzieć .
        > Uzurpowanie sobie prawa do autorytetu i oskarżanie pózniej o
        > niewłaściwe cytaty i linki , to lekka nieprzyzwoitość ...

nik nie dramatyzuj powiedzieć przepraszam to nic wielkiego tylko
        trochę odwagi osobistej trzeba a tej ci przecież nie brakuje:))
        • nikletni Re: Nie jestem autorytetem 12.08.08, 13:33
          ja_dekabrysta napisał:
          > nik nie dramatyzuj powiedzieć przepraszam to nic wielkiego tylko
          > trochę odwagi osobistej trzeba a tej ci przecież nie brakuje:))
          =================================================================
          Wieczorem przejrzę wątki , a jesli uznam , że za coś muszę
          przeprosić , oficialnie to na tym forum zrobię . Na razie nie widzę
          konieczności .

• ja_dekabrysta Re: Nie jestem autorytetem 12.08.08, 13:42
            nikletni napisał
            > =================================================================
            > Wieczorem przejrzę wątki , a jesli uznam , że za coś muszę
            > przeprosić , oficialnie to na tym forum zrobię . Na razie nie
            widzę
            > konieczności .

to nie pamiętasz co pisałeś no fajnie teraz mnie zawliłeś z nóg i
            pisałeś tylko po to żeby mieć jakieś zajęcie,a ze przy okazji
            obraziłeś tego czy tamtego to szczegół.
            • nikletni Re: Nie jestem autorytetem 12.08.08, 14:10
              ja_dekabrysta napisał:
              > to nie pamiętasz co pisałeś no fajnie teraz mnie zawliłeś z nóg i
              > pisałeś tylko po to żeby mieć jakieś zajęcie,a ze przy okazji
              > obraziłeś tego czy tamtego to szczegół.
              ===================================================================
              Opieprzasz w pracy i jeszcze tym się chełpisz ?
              Mam inne zajęcia , niz naiwna konwersację . Wieczorem przedstawię
              streszczenie z wątkami do przeprosin . Sporo tego będzie .
                • ja_dekabrysta Re:Oficjalne oświadczenie za które jestem gotowy 12.08.08, 14:38

ponieść wszelkie konsekwencje.
                  Ja_dekabrysta oswiadcza że nie jestem urzędnikiem państwowym i
                  posty pisane przezemnie nie są pisane z komputera który jest
                  zainstalowany urzędzie państwowym.
                  przeprasza administratorów sieci urzędów państwowych za przykrości
                  jakie mogą ich spotkać od swoich szefów z tego powodu.

wszelkie sugestje w tym względzie są tylko i wyłącznie sugestiami
                  złośliwego TROLLA podiisujący się jako nikletni.
                • partizan79 Re: Przeproś ! 12.08.08, 14:46
                  Ja docieplam bloki i od czasu do czasu, jak jest otwarte okno i
                  widzę, że stoi komputer, to sobie korzystam. Przepraszam
                  właścicieli, że tak w butach..
                  • ja_dekabrysta Re: Przeproś TROLLU 12.08.08, 15:58
                    partizan79 napisał:

> Ja docieplam bloki i od czasu do czasu, jak jest otwarte okno i
                    > widzę, że stoi komputer, to sobie korzystam. Przepraszam
                    > właścicieli, że tak w butach..

dobrze kąbinujesz kolego ale nie tędy droga:)))
                    mało kto wie że urząd miasta udostępnił darmowy host a zasięg ma
                    niczego sobie,jak świetnie działa już się przekonałeś czytając moje
                    wpisy:)))))
                        • ja_dekabrysta Re: Mam czas . 12.08.08, 16:50
                          nikletni napisał:

> Loremid na razie zastosuj .
                          a skanuj sobie do woli ,tylko czy z tego administrator będzie
                          zadowolony no nie wiem:))))
                          działasz nielegalnie.
                          a od paniki to jesteś ty bo wypisujesz straszne bzdury a wystarczy
                          tylko przeprosić :))))))
                          • ja_dekabrysta Re: Mam czas . 12.08.08, 16:59
                            zastanawiam się tylko po jaki licho ci wiedzić kim jestem.
                            skanujesz śieć żeby się dowiedzieć kim jestem wspomniałeś coś o
                            mafi bczuje się zagrożony i zastraszany przez ciebie.
                    • nikletni Takiego fokuśnika to jeszcze na forum nie bylo ! 12.08.08, 18:12
                      ja_dekabrysta napisał:
                      > dobrze kąbinujesz kolego ale nie tędy droga:)))
                      > mało kto wie że urząd miasta udostępnił darmowy host a zasięg ma
                      > niczego sobie,jak świetnie działa już się przekonałeś czytając
                      moje
                      > wpisy:)))))
                      Nie wiesz o tym , że UM "udostępnił darmowy host " , ale tylko w
                      jedną stronę - możesz czytać , nie pisać . Tak więc nie klej głupa ,
                      bo dostatecznie się wygłupiłeś . Siedzisz z laptopem pod urzedem
                      miasta cały dzień dzisiaj ? Jeżdziłem przez to skrzyżowanie i nie
                      widziałem takiego nawiedzonego .
                      • ja_dekabrysta Re: Takiego fokuśnika to jeszcze na forum nie byl 12.08.08, 18:29
                        nikletni napisał:

> ja_dekabrysta napisał:
                        > > dobrze kąbinujesz kolego ale nie tędy droga:)))
                        > > mało kto wie że urząd miasta udostępnił darmowy host a zasięg ma
                        > > niczego sobie,jak świetnie działa już się przekonałeś czytając
                        > moje
                        > > wpisy:)))))
                        > ===================================================================
                        > Nie wiesz o tym , że UM "udostępnił darmowy host " , ale tylko w
                        > jedną stronę - możesz czytać , nie pisać . Tak więc nie klej
                        głupa ,
                        > bo dostatecznie się wygłupiłeś . Siedzisz z laptopem pod urzedem
                        > miasta cały dzień dzisiaj ? Jeżdziłem przez to skrzyżowanie i nie
                        > widziałem takiego nawiedzonego .
                        a kto ci poiwdział ze siędzę pod urzędem:))))
                        znow interpretujesz po swojemu.
                        skanujesz sieć to zaraz coś zobaczysz zacznij skanować
                                • nikletni Re: I ja mam czytać wasze ... 12.08.08, 20:36
                                  ja_dekabrysta napisał:
                                  > to wytłumacz nikowi że ma mnie przeprośic i przestał mnie szukać i
                                  > straszyc

====================================================
                                  O Ty w mordę obłudniku ! Kaktus na Twojej klawiaturze wyrośnie !
                                    • nikletni Tytułem podsumowania : 12.08.08, 20:58
                                      1. Jakiś prymityw :
                                      "Nieautoryzowane skanowanie sieci jest przestępstwem.
                                      Po drugie..ha ha primo - Nikuś Dyzma tego nie robi, w przeciwnym
                                      razie dawno przestałby "gonić w piętkę" wmawiając Ci że Jesteś
                                      urzednikiem jakiegoś urzędu - wiedziałby skąd piszesz
                                      A swoją drogą...Kilkoro urzedników mogłoby jego posty w koncu
                                      przeczytać - może zdecydowaliby się oskarżyć Nikusia o zniesławienie.
                                      Dopiero byłby uba po pachy."
                                      -----------------------------------------------------------
                                      Nie komentuję . Nazbyt prymitywne .
                                      ====================================================================
                                      2.
                                      ja_dekabrysta napisał:
                                      > dobrze kąbinujesz kolego ale nie tędy droga:)))
                                      > mało kto wie że urząd miasta udostępnił darmowy host a zasięg ma
                                      > niczego sobie,jak świetnie działa już się przekonałeś czytając
                                      > moje wpisy:)))))
                                      ------------------------------------------------------------------
                                      Nie komentuję . nazbyt prymitywne i bez znajomości rzeczy .
                                      3.
                                      ja_dekabrysta 12.08.08, 14:51
                                      Odpowiedz ale pod 2 warunkami
                                      1)swoje dane przekaże szpili a on na piśmie zagwarantuje mi że nie
                                      ujawni moich dany nikomu i pod żadnym pozorem.
                                      2)szpila zadba o to aby nik nie miał dostępu do tego forum ze
                                      swojego IP.
                                      -------------------------------------------------
                                      Kim Ty się czujesz ? Może wszystkim gęby zamkniesz ? Jakim prawem
                                      masz decydować , kto tu może , a kto nie moze istnieć ?
                                      Urzędniczyna , jak mówię , sługa podatnika z natury , czuje się
                                      Wielkim Panem tego miasta ! Opanuj się ludziku !
                                      ===============================================================
                                      Tutaj się pięknie tlumaczysz i szukasz troli :
                                      Ja_dekabrysta oswiadcza że nie jestem urzędnikiem państwowym i
                                      posty pisane przezemnie nie są pisane z komputera który jest
                                      zainstalowany urzędzie państwowym.
                                      przeprasza administratorów sieci urzędów państwowych za przykrości
                                      jakie mogą ich spotkać od swoich szefów z tego powodu.
                                      wszelkie sugestje w tym względzie są tylko i wyłącznie sugestiami
                                      złośliwego TROLLA podiisujący się jako nikletni.
                                      Przeproś !
                                      ----------------------------------------------------
                                      Wyspowiadasz się z tego kiedy ?
                                      ==================================================================
                                      Tyle na dzisiaj !

• ja_dekabrysta Re: Tytułem podsumowania : 12.08.08, 21:14
                                        w dalszy ciągu straszysz i obrażasz twoje podsumowani jest tego
                                        przykładem sam lepiej bym tego nie ujoł gdybym chciał ci dowalić
                                        strzeliłeś sobie gola pogratulowac.
                                        mało tego że obrażasz mnie to jeszcze i innego uczestnka forum.
                                        tak 3maj nik:)))))
                                      • ja_dekabrysta Re: Tytułem podsumowania : 12.08.08, 21:25
                                        .
                                        > ===================================================================
                                        > 3.
                                        > ja_dekabrysta 12.08.08, 14:51
                                        > Odpowiedz ale pod 2 warunkami
                                        > 1)swoje dane przekaże szpili a on na piśmie zagwarantuje mi że nie
                                        > ujawni moich dany nikomu i pod żadnym pozorem.
                                        > 2)szpila zadba o to aby nik nie miał dostępu do tego forum ze
                                        > swojego IP.
                                        > -------------------------------------------------
                                        > Kim Ty się czujesz ? Może wszystkim gęby zamkniesz ? Jakim prawem
                                        > masz decydować , kto tu może , a kto nie moze istnieć ?
                                        > Urzędniczyna , jak mówię , sługa podatnika z natury , czuje się
                                        > Wielkim Panem tego miasta ! Opanuj się ludziku !
                                        > ===============================================================

> zapomniałem się że to ty maszna tym forum jedyne prawo
                                        decydować o tym gdzie kiedy i co mam pisać.
                                        i tylko tym mogę tłumaczyć twoje pretensje wlazłem ci w paradę
                                        ups:))) wymkło się

jeszcze raz ci piszę nie jestem urędnikiem państwowym :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka