Cztery wywrotki śmieci w rowie przy

02.04.09, 07:41
drodze do Orzechowicz. No bo jak to wyjaśnić ? Skąd tam tyle tego po obu stronach drogi? Straszny widok, ale kiedy wjedziemy już w leśną drogę w kierunku przejazdu kolejowego to dopiero widok.
Kalejdoskop kolorów, kineskopy i obudowy telewizorów przy samej drodze ! Czy nasi wspaniali "urzędnicy leśni" jeżdzący czerwononymi "Tojotami terenowymi" odwiedzają takie knieje ???
Ludzie to jest straszne w europejskiej cywilizacji !

www.krorla.free.ngo.pl/ekologia.html
a może Panie nauczycielki z dziećmi z woreczkami uprzątno to, a woreczki będa stały na poboczu aż do Dnia Dziecka jak co roku ?
    • jazzmenn Re: Cztery wywrotki śmieci w rowie przy 02.04.09, 11:03
      > a może Panie nauczycielki z dziećmi z woreczkami uprzątno to, a woreczki będa s
      > tały na poboczu aż do Dnia Dziecka jak co roku ?

      Już lepiej, żeby stały w woreczkach na poboczu, niż miały być porozwalane po całym lesie.
    • szpila555 Re: Cztery wywrotki śmieci w rowie przy 02.04.09, 12:08
      11rewresbo napisał:
      > drodze do Orzechowicz. No bo jak to wyjaśnić ? Skąd tam tyle tego po obu strona
      > ch drogi? Straszny widok,

      Za stan pasa drogowego odpowiada Zarządca drogi, w tym wypadku to jest zdaje się
      droga gminna :)
    • nikwiosenny Re: Cztery wywrotki śmieci w rowie przy 02.04.09, 13:58
      Oj obserwerze ! Jak znasz dokładną ilość wywrotek , to musiałeś je
      tam sypnąć .
    • bielski-emigrant Re: Cztery wywrotki śmieci w rowie przy 02.04.09, 16:31
      Znam ten lasek, a raczej te parę drzewek, które tam rośnie.Był on już kilkakrotnie oczyszczany i nie wiem czy to przypadkiem nie jest teren PKP.
      Natomiast te wszystkie śmieci w rowach to pamiątki ze śmieciarek i przyczepek aut osobowych wożących nieczystości na wysypisko.
      U mnie takie problemy nie są rozwiązywane przez dzieci, ale przez bezrobotnych, którzy zamiast puszczać bąki w fotel są kierowani w takie miejsca.
      • obserwer11 Re: Cztery wywrotki śmieci w rowie przy 03.04.09, 21:35
        W Gminie mają fajny katalog zdjęć, gdzie i jak zanieczyszczony krajobraz leśny i polny, ale weź ukaraj winnego ...
Pełna wersja