Dodaj do ulubionych

Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku

15.10.14, 15:04
Chodzi o pewną nieruchomość i sprawdzenie czy ciążą na niej jakieś długi (a podobno tak jest) i w jakiej wysokości. I w związku z tym czy warto się zrzekać czy nie.
Obserwuj wątek
  • k.korocz Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 17.10.14, 11:15
   Jeżeli nie znalazłeś jeszcze nikogo to zgłoś się do Mindykowskiego z Wrzeszcza. Prowadzi sprawy klientów indywidualnych: spadki, podział majątku, rozwody, alimenty. On ma swoją kancelarię w biurowcu Vigo.
   • leszek.w1 Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 31.10.14, 13:35
    Mój brat który prowadzi firmę, często korzysta z jego usług w ściąganiu należności za niezapłacone faktury. A w PL to prawdziwa plaga. Większość udaje się odzyskać już po pierwszych wezwaniach do zapłaty.
   • estimatoo Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 20.02.15, 17:49
    Dzięki za namiar, jego porada prawna bardzo mi pomogła. Również mogę polecić.
    • magdalena483 Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 13.04.15, 21:17
     Ja mogę polecić Gostkowskiego
     • aleksandracat Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 03.11.15, 12:38
      Ja korzystałam z tej kancelarii www.kancelarianotarialna.gda.pl/. Generalnie pani stolarczyk-durka pomogla wlasnie w takich zagwostkach spadkowych. Nie będę dokładnie opisywać zawiłości, ale podała kilka cennych wskazówek.
  • artremis Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 15.02.16, 10:39
   w sprawie spadkowej mialem okazje korzystac z uslug kancelarii www.gromada-wasko.pl na Hynka - bardzo profesjonalne podejscie do klienta
  • bakczy Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 31.03.16, 10:19
   Tutaj ktoś już wymienił mec. Mindykowskiego z Gdańska Wrzeszcza. Też polecam. Dobry, a ceny jak wszędzie. Dobry jest też adw. Jaworski, ma kancelarię przy Chrobrego.
  • milenana Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 08.08.16, 13:26
   Też razem z rodziną zostaliśmy postawieni przed sytuacją niepewnego spadku. Ważne żeby wtedy skonsultować się z adwokatem, ponieważ niepotrzebnie można narobić sobie problemów nieprzemyślalną decyzją.
   Wybraliśmy adwokata, który dobrze się zna na prawie spadkowym - polecam: prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=d451f09d-c29d-4b82-b55d-5af407e8512d
  • makusza Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 25.08.16, 16:20
   Z Gdańska do Tczewa nie ma daleko, a muszę przyznać że tam pracuje jeden z lepszych adwokatów od takich spraw. Kancelaria Cejrowski. Ja miałam styczność z adwokatem Panem Andrzejem. Bardzo solidny człowiek. www.cejrowski.pl
  • antek337 Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 09.11.16, 18:39
   Polecam adwokata z Gdyni Pana Krakowskiego. Mój brat radził się go w sprawie upadłości, później także pomagał im z zadłużoną inwestycją. Ma ogromną wiedzę na ten temat i nie zdziera kasy.
  • partner_quality Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 09.08.17, 13:18
   Z chęcią i profesjonalizmem Kancelaria Prawna i Finansowa „PARTNERZY” znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Posiadamy prawników odpowiedzialnych za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej praktyki jest szeroki.
   * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *...
   Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy:
   "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć.
   Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie.
   Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia ‘postawili mnie na nogi’..."
   Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary! (link poniżej)
   www.facebook.com/KancelariaPartnerzy/
   Zawsze służymy pomocą!

   Zapraszamy zapoznać się ze szczegółami, a następnie do kontaktu z Nami dzięki informacjom zawartym na prawo-gdansk.pl
   Nie jest Nam obca obsługa firm!
  • marianna_kot Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 27.10.17, 11:18
   Tak jak niektóre z wypowiadających się tutaj osób, też jestem w stanie polecić pomoc mec. Michała Mindykowskiego z Wrzeszcza, bo zarówno ja, jak i jedna z moich znajomych, miałyśmy okazję korzystać z jego usług. Mnie, dzięki jego zaangażowaniu, udało się sprawnie zakończyć sprawę dotyczącą spadku. Nie korzystałam z pomocy zbyt wielu prawników, ale wydaje mi się, że jest on jednym z lepszych.
  • wielka_5 Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 21.11.17, 17:20
   W kwestiach spadkowych tylko Natalia Zielmachowicz radcaprawny-trojmiasto.pl/ pomagała mi w mojej dość skomplikowanej sprawie mieszkania po śmierci rodziców, chociaż tam nie mieszkam to byłem zameldowany i sam się zdziwiłem, że mam się zająć niewłasnościowym mieszkaniem. Też doradzała w kwestii obciążonego długiem spadku.
  • szaman_ko Re: Jaki adwokat w Gdańsku - sprawdzenie spadku 05.11.18, 19:32
   W Gdańsku mogę polecić adwokata Borowika. Dobry specjalista, mi akurat prowadził sprawę karną. Wyciągnął mnie z totalnego bagna w które wpędziła mnie moja głupota i były konkubent, a rozmawiałem z różnymi ludźmi i konsultowałam sprawę u dwóch mecenasów wcześniej w Gdańsku i takie sprawy niełatwo się wygrywa. Mojej koleżance wygrał sprawę o zachowek. Myślę że sprawami spadkowymi też się zajmuje i poradzi sobie bez problemu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka