Dodaj do ulubionych

Cóż to powstaje na placu po drugiej stronie ulicy?

23.02.05, 12:50
Czyzby jednak nieszczęsna platforma do selektywnej zbiórki odpadów
nietypowych?
Obserwuj wątek
          • 1lepek Re: Ścieżka rowerowa ... 01.04.05, 19:42
            Raczej mało wiarygodne, ponieważ ten teren - na ktyórym obecnie znajduje się
            skład firmy TUGA - jest przewidziany w szczegółowym miejscowym planie
            zagospodarowania pod drogę. Wątpię, żeby ktoś chciał (a nawet mógł!) stawiać
            sklep w takim miejscu.
              • smarc Re: Powinna być tablica?. 04.04.05, 09:39
                To ciekawe ile jest wersji tej inwestycji. To dlatego, że Wydział Geodezii
                pracuje w warunkach PO - pomroczności. To przez CO2 >1.5 %, bo ono tam
                oddychają i pi... dzą w stołki intensywnie nad każdą inwestycją. Droga nas nie
                minie. O ile wiem to z rejonu składowego w Nowym Porcie będą jeździć tędy tiry.
                Najwyżej ktoś weżmie odszkodowanie za wybudowanie placu pod budowę czegoś....
                co powinno już mieć tablicę informacyjną. Miłośników rebusów zachęcam do
                oględzin budynku Chrobrego 80 zanim się nie rozsypie.U mnie każda ściana pękła.
                Ale widzę że z następnich bramy próbują mnie prześcignąć. Jutro zapraszam
                znajomego konstruktora- rzeczoznawcę. Niech w końcu powie mi prywatnie od czego
                pęka. Ogłaszam zgadywankę. Polecam uwadze pękanie ścian w bramach. Piękno archi
                tektury jest porażające. Wystarczy dodać jeszcze 2 tiry przejadą obok i po
                zmartwieniu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka