Dodaj do ulubionych

Zebranie Ogółu Właścicieli

17.03.06, 13:05
Zebranie odbędzie się we wtorek 28 marca w szkole przy ul. Lilii Wenedy 19 o
godzinie 17:00
Obserwuj wątek
    • chr82 Re: Zebranie Ogółu Właścicieli 17.03.06, 18:44
      No tak, ale jak tacy ludzie jak smarc przychodzą na zebranie i gadają godzinami
      co im ślina na język przyniesie, to niestety proszę się nie spodziewać wysokiej
      frekwencji.
      Mnie w każdym razie nie będzie. Wolę pranie/prasowanie/odkurzanie* robić niż
      słuchać nawiedzonych oszołomów!

*niepotrzebne skreślić
      • kazet31 Re: Zebranie Ogółu Właścicieli 31.03.06, 08:53
        Krótko odpowiadam: na wstępie usłyszeliśmy że Zebranie odbywa sie w sposób
        nielegalny (po czym wnoszący sprzeciw opuścił zebranie ze względu na stan
        zdrowia). Frekwencja jak w ostanich dwóch latach, ok. 27 %, czyli większość
        olewa - jako powód podają poprzednie zebrania i zniechęcenie ilością poruszanych
        wątków ( często podnosznych w sposób pieniacki - to nie moje słowa), czy budzące
        odrazę tajne zapisywanie na magnetofonie jako dowód rzeczowy przeciwko wszystkim
        mieszkańcom (to moja uwaga), powstało społeczne ciało z 5 osób z udziałem
        piszącego te słowa, nie jest to formalny Zarząd. Ja nie zdecyduję się na
        uczestnictwo aby być podejrzanym, obrażanym, opiniowanym czy o'smarciwanym przez
        jednego z sąsiadów, jak poprzednia "Rada Nadzorcza" - nie możemy sobie jednak
        pozwolić aby tak beztrosko (bez należytego rozliczenia prac) wydawano skromne
        fundusze - kurioza to wydatek ok. 6 tys zł/rok za nawozy sztuczne na naszą
        zieleń (czyli wyschnięte trawniki i trochę krzewów) czy 2*12 tys zł za
        ocieplenie kawałka ściany (ile kosztowały same rusztowania stojące bezczynnie 2
        miesiące nie wiemy), kiepskie furtki.
        Powstała długa lista raczej pobożnych życzeń remontów naszego rozsypującego się
        już stopniowo osiedla (te wątki pojawiały się na Forum)- jednak niewiele
        wyremontujemy przy obecnej dyscyplinie finansowej współwłaścicieli i beztrosce
        Zarządzającego. Proponujemy podwyższenie wpłat na fundusz remontowy do 1 zł/mc,
        Szkoda że szanowni Forumowicze również unikają spotkania tylko raz w roku, można
        by dyskutować nad ewentualną zmianą Zarządzającego, czy wniosek o zmianę UPC na
        innego partnera (nie wiem co z korzystającymi z internetu i telefonią przez
        UPC). Sprawa w sądzie nadal w toku - przeciwnik walczy odwlekając wydanie
        wyroku, a potem na pewno bedą odwołania i apelacje.
        Czekam na dyskusję, Kazet31
        • chr82 Żadnego podbijania stawki remontowej 02.04.06, 23:12
          Dziekujemy za ten krótki raport z zebrania.
          Stanowczo odradzam sąsiadom zapedzania sie w kozi róg i podwyższania stawki na
          fundusz remontowy. Stawka ktora obenie mamy jest i tak wyzsza od osiedli
          budowanych w podobnym okresie. Nie mam zamiaru ponoszenia dodatkowych oplat na
          fundusz nad ktorym tak naprawde nie mamy zadnej kontroli.
          Jestem przeciwna glosowania nad calosciowym planem gospodarczym, w ktorym mozna
          przmycic kuriozalne propozycje. Kazda pozycja planu gospodarczego musi byc
          glosowana osobno. Nie mam zamiaru finansowania z mojej kieszni ocieplania scian
          kilku mieszkancom bloku 82, 84 86.
          Nie ma najmiejszego problemu aby poszczegolne budynki stworzyly odrebne
          wspolnoty zarzadzane przez zupelnie inne firmy - naprawde zaden problem
          • kazet31 Re: Żadnego podbijania , dodaję 07.04.06, 09:53
            Ale w uchwałach było także aby rozpocząć w 78,
            a w dodatku należy zbirać na remonty bo Osiedle zaczyna się sypać a dotychczas
            płaciliśmy b. mało,
            o gospodarowaniu-niegospodarowaniu naszymi skromnymi środkami pisałem,
            pozdrawiam,
            Kazet31

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka