Dodaj do ulubionych

co mnie dzisiaj zbulwersowało....!!!!

05.04.06, 20:44
witam sąsiadów - opowiem w skrócie, co mnie dzisiaj zbulwersowało - niestety
dot. to naszej społeczności.
wracam sobie spokojnie z pracy (przed 19:00), zaparkowałem auto w naszej
nieszczęsnej hali garażwej (może ktoś wie, co się dzieje w sprawie
przywrócenia jej właściwej funkcji?) aż tu nagle, przechodząc koło kawałka
trawnika z dużym krzakiem koło sklepu (od strony drogi osiedlowej i hali
garażowej) z drugiego piętra (balkon po lewej stronie) leci stos gazet!!!
postałem parę minut, ale jakoś nikt nie przyszedł tego posprzątać. Może chciał
(-a) dorzucić do śmietkika? tylko nie wyszło? może to tylko dzieci - ale
gdzie byli rodzice w tym czasie? pogratulować tylko pomysłu! i jak wokół nas
ma być porządek itd, skoro sami nie szanujemy otoczenia i tym samym innych
sąsiadów? takie zachowanie jest wysoce żenujące i nie ma się co dziwić, że
Polacy postrzegani są jako "śmieciarze" - co jest wszystkich, to znaczy
niczyje - można robić, co tylko przyjdzie do głowy! WSTYD, PROSZĘ PAŃSTWA!
pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • ps19 Re: co mnie dzisiaj zbulwersowało....!!!! 06.04.06, 21:04
        hmm.. wygląda na to,że z "tego balkonu" ciągle wylatują jakieś gazety. Kiedyś
        stałem na parkingu i widziałem już rozsypujące się papiery, a sąsiad z parteru
        wychylał się i krzyczał coś w kierunku górnego balkonu. Może ktoś wie OCB? a
        może zna osobę wyrzucającą (chyba ktoś starszy, bo kto obecnie czytuje stosy
        gazet ??).
        A może trzeba będzie zrobić wyprawę krzyżową i ręcznie wytłumaczyć flejtuchowi,
        że czyni źle...??
        • kazet31 Re: co mnie dzisiaj zbulwersowało....!!!! 07.04.06, 09:49
          Witam Sasiadów,
          przed kilkoma tygodniami skarżył się sprzątający, w bulwersujacej wszystkich
          sprawie, opakowania gazet i śmieci,walajace się na trawniku, pod 78,
          wysypywanych góry, nie wiadomo było jednak z którego mieszkania, teraz trochę
          dokładniej możemy go namierzyc i wymierzyć jakąś karę,
          z pozdrowieniam.

P.S.
          P. Stanisław mówił o najnowszychwynikach analizy wody w naszych rurach - wg.
          niego cała tablica Mendelejewa -o 'nadwyzkach" Mn wiedfzieliśmy z porzednich
          badań, teraz twierdzi jest gorzej. Czy ktoś coś wie lub potrafi przetłumaczyć.
          • smarc Re: co mnie dzisiaj zbulwersowało.. Mn,Fe, Zn,Pb!! 10.04.06, 11:35
            Potwierdzam informacje ze spektrometrii laserowej! Zobligowany pouczeniami Pana
            Profesora razem z kolegami przeprowadziłem eksperyment na poziomie laserowego
            wzbudzenia atomów do świecenia. Znam widma promieniowania pierwiastków z błota
            jakie było w wodzie 14.02. 2006r. W wyniku pobudzenia do promieniowania atomów
            tego gówna co nam sprzedają razem z wodę są jednoznaczne! Na razie to są
            wstępne wyniki, które będą zweryfikowane badaniami spektrometrycznymi z
            uwzględnieniem Si nie reaktywnej. Bo ze wstępnych wyników moż na wnosić, że
            sieć miejska ma prawie pełna wymianę czynników szkodliwych poprzez te bakterie.
            Te bakterie są głównie w osadach z rur. Często widzimy ten szlam w wodzie na
            osiedlu! Kto ma dostęp do testu Calgona może też sprawdzić fakt, że taka ZW
            szkodzi nawet pralkom! O ciepłej wodzie lepiej nie pisać. Moje zdjęcia tych
            bakterii są już nawet w oficjalnym opracowaniu! Choć mogę jeszcze
            potwierdzić, że teraz Straż pożarna zastanawia się nad reanimacją wylęgarni
            bakterii w ZW, która tylko dzięki interwencji Opatrzności, nie mojej, czasowo
            została wyłączona z eksploatacji. Teraz wiem, że na Sanepid nie ma co liczyć,
            bo oni uważają że jakieś pieczątki z UM mają silne bakteriobójcze właściwości.
            Chcę poznać autora projektu! Bo taki talent powinien być znany powszechnie! Ja
            walczę z korozją w energetyce i o tym wielkim i jeszcze podobno uprawnionym
            talencie nie słyszałem. Prezesi ASM i ASM BI nie chcą Go ujawnić, choć mają ten
            tajny projekt! Według mnie autor i decydenci powinni też zostać czasowo
            wyłączeni z eksploatacji, kk przewiduje nawet 12 lat! Panie Profesorze jeśli
            woda ma zarodzia to zamarza w T ok 0 st C. Prawda? A Oni uprawnieni pomimo
            eksperymentu z 13/14 lutego br znowu dalej nawet w zamarzanie wody nie wierzą!
            Nie będę ich zmuszał do poznawania procesu zamarzania z uwzględnieniem fizyki
            kwantowej, bo tu się poddaję. Pan Profesor mnie prawdopodobnie wyręczy. Może
            się znowu za mnie podpisze? Ja tu się poddaję się, bo jako jedyny dotleniony
            znam dużo prostsze mechanizmy jakie stosują bakterie w procesie zamarzania
            wody. Zapewniam, że znanym mi bakteriom zamarzanie nie zaszkodzi. Zwolenników
            śmierdzącej wody odsyłam do Ustawy o własności lokali i kk za sprzedaż takiej
            wody! Z uwagi na rolę Sanepidu moje opracowanie powstało jako bezpłatna
            informacja dla osób które znają się na problemach i rozumieją zagrożenie jakie
            płynie z kranu. Nie dotyczy to osób z niedotlenieniem mózgu, a więc
            uprawnionych z budownictwa. Jeśli ktoś nie wierzy, to może spytać się Pana
            Mariana R jak wygląda życie z zastawkami od świni. Trochę gorzej jest z
            płucami, bo ja o wymianie „oszklonych płuc” nie słyszałem jeszcze! Napiszcie
            lepiej o kontroli „niedotlenieniu mózgów” wykonanej u lokatorów przez Panów
            Kominiarzy! Bo mnie na pismo o odwołanie ASM jako „właściciela osiedla” Pan
            Kominiarz jeszcze nie odpowiedział. Chyba z uwagi na kontrowersje z Prezesem
            ASM o ławy kominiarskie! Ja wiem , że z uwagi na zaawansowana korozję
            biologiczną blach "dachowych" które niestety nie mają 75 mm, a tylko 0.5 mm,
            jeszcze kolejnej zimy w br. będę miał ok. 20 ton lodu zamiast wełny mineralnej
            jako "ocieplenia stropu". Już mam popękane wszystkie ściany. Pęknięcia się
            powiększają! Mam nadzieję, że po kolejnym piśmie do sądu które nie mogę
            napisać, bo nie znam uzasadnienia wyroku, wykazuję cierpliwość. Już znam numer
            sprawy! Panie Mecenasie litości! Jak się dom zawali, to Pezesi i urzędnicy
            państwowi odpowiedzą za zabójstwo no i z chęci wytrucia nas "lokatorów" poprzez
            taką wodę i takie powietrze. Bo ta "solidarna w przekrętach wadza" istnieje
            tylko dzięki wspólnikom i niedotlenieniu mózgów wyborców!
          • chr82 Re: Wizyta u delikwenta 11.04.06, 11:48
            Rzeczywiście, to jakiś prostak, z którym chyba trzeba porozmawiać.

Zastanawia mnie jednak, dlaczego 4 dni po zdarzeniu te gazety jeszcze leżały na
            trawniku? Przecież płacimy za sprzątanie osiedla, czyż nie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka