Dodaj do ulubionych

Sprawa sądowa przeciw inwestorom osiedla

20.05.03, 11:50
Jak wszyscy dobrze wiedzą tak na dobrą sprawę to nasze działania sądowe stoja
w martwym punkcie. Zastanawiam się czy jest sens ciągnąć to dalej.
Obserwuj wątek
      • smarc Re: Sprawa sądowa przeciw inwestorom osiedla 30.07.03, 23:05
        dwojacki napisał:

> A pewnie że sprawę warto dociągnąć do końca!
        >
        Panie Piotrze ja czekam na Pana z racunkami dotyczącymi bilansu Akademickiej
        Spółdzielni Mieszkaniowej! Sama radocha niech Pan wpadnie! Ja nie mogę Pana
        namierzyć telefonicznie. Może razem napiszemy, że Wspólnota to samodzielny
        podmiot z Regonem (?) i poprosimy Urząd Skarbowy o korektę bilansu, nawet tego
        z 2001, bo wydaje się, że on jeszcze wymaga zmiany, a tyle się Pani K
        natrudziła. A tam spółdzielnia, no i wiadomo cuda! Pardon - pomyłki do korekty.
    • smarc Re: Sprawa sądowa przeciw inwestorom osiedla 30.07.03, 22:53
      Następnym razem napiszę więcej. Teraz forum nie chce przyjąć, Napisałem za dużo.
      W gablotce pokażę, że Pani Wice Prezydent też wie i czeka. Ta od śmietnika,
      co " Się Nieboję" też czeka. I to ona jeszcze pisze o naszym ASM ,że był
      inwestorem i złożył dokumenty budowy, a dalej, że tenże ASM czepia się ASM BI i
      Inpra. A ASM BI to przecież ZArząd Wspólnoty. Ma ktoś pół litra? To pomoże
      zrozumieć te pisma. Nic dziwnego, że Oni nie wiedzą, czy Newton miał rację z tą
      siłą przyciągania ziemskiego. W gablotce będzie mały rysunek połączeń blach
      dacowych! Rarytas, jak Impro wygra, bo musi, to cała UE będzie rżała z
      zachwytu. Newton przegrał i to może orzec Sąd Okręgowy! Warto na to poczekać.
      Cierpliwości!!
        • smarc Re: Sprawa sądowa przeciw inwestorom osiedla 09.08.03, 22:38
          Szanowni Sąsiedzi z Inpro podobno nie można wygrać. Bo wjego obronie stoi nasz
          przedstawiciel. Jeśli nie zobowiążemy Go do wystąpienie do Sądu o ujawnienie
          przesłuchań świadków to spokojnie przegramy na własne życzenie. Tam są
          świadkowie którzy złożyli fałszywe zeznania i tylko podnosząc ten problem można
          wygrać. Inwestor może się bronić, ale jego świadkowie mają w Sądzie mówić
          prawdę. Panie Mecenasie, co jest na str 214 Tablic Prof Boguckiego? Czy my na
          dachach mamy "blachownice stalowe"?, Co wyszło z kominiarzami i wiosną? Czy
          tacy kominiarze mogą zgłaszać pretensje? Czy zwalnia to Wspólnotę z
          odpowiedzialnośći za zagrożenie jakie stanowią takie dachy? Jak Newton przegra
          z Inpro to będzie ubaw! Pan też będzie sławny!
          • smarc Re: Sprawa sądowa przeciw inwestorom osiedla 17.09.03, 22:33
            Sąd podobno powołał kilka miesięcy temu na biegłego: Politechnikę Gdańską. Ale
            Pan Rektor nic o tym nie wie. Dziś sprawdziłem. Sądzę, że szykuje się przegrana
            Sir Izaaka Newtona. Bo szefem Politechniki jest nie Pan Rektor, tylko nasz
            Biegły. Sam Pan Rektor chce go poznać! Jak się dowiem to poinformuję.
            Czy ktoś wie kiedy będzie wiosna w tym roku?
            Trudno zgadnąć, jakoś kominiarzy nie widać! Ale kroją się sążniste rachunki.
            Bo inwestorzy nie wierzą Ekspertyzie ITB. Oni powołają Jasia. On jest prymusem
            w przedszkolu. Napisze dla taty o wiośnie, a my zapłacimy.Jego 75 mm blachy
            dachowe w naszym pozwie nie zdziwią. Ahoj! Rywin był podobno na bani, a ja
            myślałem, że u niego pracowali nasi kominiarze. Stąd mu się wszystko popiep...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka