Dodaj do ulubionych

'Dobre wiadomości dla członków' i jedna zła.

13.08.03, 20:16
Informuję,że w sprawie sądowej są dobre wiadomości i jedna zła. 16 lipca 2003
r akta sprawy I C 389/01 zostały przekazane Politechnice Gdańskiej Wydziałowi
Architektury i Urbanistyki. Czyli naszym ukochanym autorom projektów dachów
bez ław lub ich kolegom. Mam obawy, że z wyborem na dachy blach z uwagi na
ich połączenia Newton nie wygra. To jest pierwsza dobra wiadomość! Zła jest
wiadomość jest taka, że ja jako kibic i obrońca Newtona (z uwagi na te
połączenia) zgodnie z regulaminem wewnętrznym Sądu par.92 i 94 (Dz u. z 87r
poszukajcie!) mogę mieć dostęp do akt procesowych nawet jako "członek". Nie
wiem jak wykazać bez legitymacji fakt członkowstwa, ale jako chłop chyba
sobie poradzę. "Członka" reprezentuje Zarząd! A my mamy Księgę wieczystą -
wiarygodny dokument, gdzie kryteria ustawowe Zarządu Wspólnoty spełnia ASM BI
i jest to druga dobra wiadomość. Ahoj ! Wiosna w grudniu!
Obserwuj wątek
    • chrobry_gdansk do smarc-a 14.08.03, 14:35
      Proszę przekopiować ta informację do wątku "sprawa sądowa przeciw inwestorom
      osiedla". Prosze nie tworzyc nowych watkow jesli glowny watek juz istnieje.
      Ten zapis wykasuje za pare dni, by unikac chaosu na forum
      • smarc Re: do smarc-a -SM:To naprawdę nowy Wątek!!! 14.08.03, 22:45
        Szanowny Moderatorze to naprawdę nowy wątek. Bo już są nowe wieści. Tam w
        Sądzie jest cisza!! Tu informacja 1 dobra już jest nieaktualna! Bo Dziekan
        Wydziału AiU chyba słusznie uznał, że Wydział jest niekompeteny być biegłym w
        sprawie dachów. Kilka teczek akt zaniesiono do innego Wydzału: Budownictwa
        Lądowego. Wnoszę pokornie,że nie ma Pan racji. Ja mam intuicję.Powołanie nowego
        biegłego nie związane jest już ewidentnie z Sądem. Może się mnie boją? O ile
        wiem na Wydziale BL znają kN/m2, ale o kPa nie słyszeli! Ale kN to kilo Newton,
        to chyba dobra wiadomość. Choć niepewna? Bo Pani Sekretarka ma urlop. Jak
        odnajdę papiery to napiszę! A Sąd też się ucieszy. Nie wspomnę o naszym
        Pełnomocniku, który nie czyta naszego internetu. No to i nic nie wie. A dowie
        się gdzie jest biegły jak ja Sądowi napiszę! Nie wiem, czy Sąd ucieszy się z
        powołania biegłego ok. 15 lipca br. przez Panią Sekretarkę. Ahoj ! Wiosna....!
      • smarc Re: do smarc-a 14.08.03, 22:53
        chrobry_gdansk napisał:

> Proszę przekopiować ta informację do wątku "sprawa sądowa przeciw inwestorom
        > osiedla". Prosze nie tworzyc nowych watkow jesli glowny watek juz istnieje.
        > Ten zapis wykasuje za pare dni, by unikac chaosu na forum
        Widzę,że jak ja piszę ze słownikiem, to Pan ma coraz gorsze wyniki z
        ortografii. Przyganiał Kocioł... Teraz chyba jestem lepiej rozumiany z wady 5
        minutowego literata. Czasem nie mam czasu sprawdzić. Tak jak Pan. Ja Pana
        rozumiem, liczę na wzajemność!
        • smarc Re: do smarc-a Na brak odpowiedzi Moderatora 15.08.03, 11:20
          Szanowny Moderatorze. Nie wiem, czy dalej wiodę tyko monolog. Wiem, że są to
          felietony. I wiem, że jeszcze czyta mnie choć Pana jako osobistego Cenzor. Co
          cenię sobie bardzo. Nie proponuję więc zamiany wątków ani zamiany. Choć myślę,
          że brak reakcji na pytanie czy się rozumie związek "wad budowy" z Prawami
          Newtona mógł by to uzasadniać, tak jak pisownia, zamianę. Bo wg. mnie Ci co nie
          zrozumieli jeszcze tego związku bardziej zasługują na "oślą ławkę". Jestem
          wyrozumiały dla nieprofesionalistów i nieuprawnionych! A sądzę, że niektórych
          informacji o działaniach "uprawnionych" nie da się inaczej opisać jak w
          felietonie. Jeśli pomoże mi Redakcja Gazety to tych felietonów nie będę
          publikował w NIE. Dam Gazecie prawo pierwszeństwa! Myślę nawet, tak jak
          Wojewoda, o sztuce teatralnej: o DYZMACH. Jeśli Moderator pomoże mi otworzyć
          taki wątek, to rozpocznę od plakatu , czyli zdjęcia osiedla (czy jest to
          możliwe?).Tam będzie, cyklicznie scenariusz sztuki.Ahoj! Wiosna w grudniu!
        • chrobry_gdansk Re: felietony 18.08.03, 17:28
          Panie Staszku, doceniam Pańską współpracę ze słownikiem - poprawa ogromna. Ja z
          kolei nie zawsze mam ochotę na rzeźbienie polskich czcionek, więc piszę bez
          nich (co ma niewiele wspólnego z ortogafią).
          Ponieważ tak jak Pan wspomniał niewielu współwłaścicieli zabiera głos w
          Pańskich felietonach to proponuję od czasu do czasu wrzucić coś na forum
          trójmiejskim, gdzie z pewnością zdobędzie Pan rzesze dyskutantów. W taki sposób
          załatwiliśmy upadek projektu śmietniska nietypowych odpadów po drugiej stronie
          ulicy Chrobrego. Podaję link:
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=57
          A może i redaktor Michnik to przeczyta wink
          • smarc Re: felietony 18.08.03, 21:12
            chrobry_gdansk napisał:

> Panie Staszku, doceniam Pańską współpracę ze słownikiem - poprawa ogromna. Ja
            z
            >
            > kolei nie zawsze mam ochotę na rzeźbienie polskich czcionek, więc piszę bez
            > nich (co ma niewiele wspólnego z ortogafią).
            > Ponieważ tak jak Pan wspomniał niewielu współwłaścicieli zabiera głos w
            > Pańskich felietonach to proponuję od czasu do czasu wrzucić coś na forum
            > trójmiejskim, gdzie z pewnością zdobędzie Pan rzesze dyskutantów. W taki
            sposób
            >
            > załatwiliśmy upadek projektu śmietniska nietypowych odpadów po drugiej
            stronie
            > ulicy Chrobrego. Podaję link:
            > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=57
            > A może i redaktor Michnik to przeczyta wink
            To Pani Popek zebrała ponad 80podpisów. A potem jeszcze po moim wystąpienie
            na "Forum Ekologicznym" krążą legendy. W ECII nawet pokazują mnie jako przykład
            na filmie jak się w Gdańsku dba o ekologię! Autentyczne!
            Dziękuję, ale mam mało czasu. Trochę goni mnie robota i moja Żona też uważa, że
            ją zaniedbuję. Jak Pan zauważył, jestem cierpliwy. Jeszcze nie pora, dla mnie,
            tak działać. Ja wciąż liczę na współpracę. Choć niepokoi mnie, duża rotacja
            właścicieli. Ok 1/3 czeka na wpisy do Kw. Oni nie pamiętają już kto to jest ASM
            BI. A to jest nasz Zarząd!! Sąd Rejonowy potwierdził ten wpis w Kw!!Tak więc
            mamy spór w Sądzie z własnym Zarządem. Tylko jak ASM będzie zwoływał
            zebranie.To czy będzie to zebranie zwołane przez Inwestora!? A jak jeszcze
            dopuścimy znajomego Notariusza! To on nas wszystkich jedną pomyłką wraz z Sądem
            załatwi. Zostaniemy goli. Niedawno widziałem w tv wywiad z 84 letnią Babinką,
            której własność sprzedano(omyłkowo?) przy okazji licytacji sąsiednich działek.
            A Ona nie wykorkowała z radości. No i teraz karzą jej się wynosić. Choć Wójt
            przyznaje się do pomyłki. Ale nabywca nie chce o tym słyszeć, taki to
            wiarygodny dokument!!!. Wiosna w grudniu to nietylko specjalność ASM i
            kominiarzy. Ahoj!
    • smarc Re: 'Dobre wiadomości dla członków' i jedna zła.CD 15.08.03, 11:53
      Ta strona do dalsze wieści o wiadomościach dobrych!!!!
      Jak to czasem bywa, Dziekan WAiU PG - osoba kompetentna!!! Nie przyjął oferty
      bycia biegłym! Bo w przeciwieństwie do podwładnych, autorów projektu osiedla i
      świadków. On uznał niekompetencje tego Wydziału do roztrzygnięcia problemów!
      Więc Pani Sekretarka (nr.1) zaniosła ok.7 teczek gdzie indziej. Gdzie? Powiem
      jak sprawdzę. Po powrocie z urlopu Pani Sekretarki (nr.2). Wychodzi na to, że
      teraz powołaniem biegłego zajmują się Panie Sekretarki. I to dobrz, bo ja wiem,
      że tam gdzie zaniesiono znają kN/m2. Choć nie wiem, czy znają kPa? A kN to kilo
      Newton. Ci mogą znać NEWTONA?!! A to bardzo, bardzo dobra informacja! Choć nie
      wiem, czy ją Sąd zaakceptuje?! Nasz przedstawiciel, czeka na Sąd. Nic nie wie!
      A Sąd dowie się gdzie są dokumenty, jak Mu powiem! W zamian za zgodę: na ich
      sfotografowanie!? A to już wymaga mojego pisma i zgody Sądu. Ahoj! Wiosna ..!
      • smarc Re: 'Dobre wiadomości dla członków' i jedna zła.CD 15.08.03, 12:20
        Panie Moderatorze nie róbmy sobie kawałów. Nie umieścił Pan poprzedniej
        informacji.I tylko dla tego pisałem od nowa! Już teraz wiedzą, że to BL! Ale
        sza! Niech Sąd dalej nie wie!! Proponuję skorzystać z możliwości odbicia sobie
        kosztów procesowych! Jak, zaraz powiem: Podejmijmy uchwałę, że dopuki Sąd nie
        orzeknie "ostatecznie" , to my jako "praworządni", nie wpuszczamy kominiarzy na
        dachy! Tam nie ma ław, a 33% pochylenia dachu, to > niż 25 %! I te kondygncje 2
        lub 3 i brak włazów. Nie spełniają Art.308...: powodują, zagrożenie.Nie będę
        przytaczał zadań dla kominiarzy o równi, sile i prędkości.Powiem tylko,że po
        upadku z dachu kominiarz może przybrać postać bardziej dopasowaną do nośności
        blach. Ale nie wiem czy da się rozsmarować na 5 m2?!!To są argumenty, aby co
        roku zaoszczędzić ok. 2300 zł za "czyszczenie na wiosnę" przewodów. I tak
        Patron wentylacji(Bernulii)nie nabierze się! Ahoj! Wiosna w grudniu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka