Dodaj do ulubionych

Tarocistka Kirke

08.01.10, 16:39
Zapraszam serdecznie , na moją nową stronę:

tarocistka-kirke.eu
Obserwuj wątek
    • kacymaria Re: Tarocistka Kirke 17.01.10, 12:41
      Korzystałam z porady tej Pani, dwa razy. Skorzystam nie raz jeszcze. Mogę
      polecić...dużo pisać nie trzeba wystarczy spojrzeć na komentarze dotyczące jej
      pracy, na jej stronie. Pomogła mi w bardzo trudnym momencie życia.
      a co ważne problem pytającego jest dla niej ważny i nie odpowiada w 3 zdaniach!
    • euzebiabio Re: Tarocistka Kirke 01.05.14, 16:34
      ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
    • gorkapsx Re: Tarocistka Kirke 04.08.16, 19:29
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, zwróciłam się do niej z kilkoma problemami, szybko dostałam odpowiedzi - rzeczowe, konkretne, pokrywające się , z pewnością nieraz jeszcze skorzystam , email do niej kobietamag@interia.pl gorąco polecam
    • alicjafiisz11 Re: Tarocistka Kirke 25.10.21, 20:53
      Polecam gorąco wróżkę Sarę,z której wróżb korzystam już kilka lat . Dotychczas prawie wszystko się sprawdziło, najwyższa sprawdzalność spośród wszystkich z których dotychczas korzystałam , email do niej - kobietamag@interia.pl ;)
    • krysiazabrzv Re: Tarocistka Kirke 02.12.21, 17:04
      Dla mnie najlepsza wróżką online jest wróżka Sara, bardzo trafne przepowiednie praktycznie w istotę sprawy bez podawania jakichkolwiek szczegółów, jest rewelacyjna, co więcej kontakt bardzo miły, termin też się udało dość szybki gorąco polecam, email do niej - kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka