Dodaj do ulubionych

Świetna wrożka!!! Polecam!!!

29.11.11, 20:06
Cześć, ostatnio byłam u świetnej wrożki w Warszawie, w zasadzie przyjmowały mnie dwie wrożki( wyglądają na młode, wiec na wstępie trochę mnie to zdziwiło) jedna rozkłada klasyczne druga tarota, byłam w szoku bo nie pierwszy raz odwiedzałam wrożke, ale nigdy żadna nie powiedziała mi tyle prawdy o aktualnej mojej syt, i przeszlości, przyszłość też przepowiedziały ale poki co nie moge stwierdzic czy sie sprawdziło czy nie,bo byłam u nich 3 dni temu wydaje mi sie ze sa swietne!!!zapl tylko 70 zł :) wrazie co piszcie podam numer:)
Obserwuj wątek
    • szabrownik2 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 01.06.12, 13:11
      wróżka zinaida,to naprawdę sprawdzona i rzetelna osoba.niezły psycholog i wiarygodna tarocistka,wróżyła koleżance,a ona poleciła ja i mnie,chciałam iść osobiście,ale skorzystałąm z wróżby online i jestem bardzo,bardzo zadowolona. ma swoją stronę w necie mozna się zapoznac. niw wiem czy moge tu adres wrzucic www.wrozkazinaida.aq.pl/
    • zabajona190 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 10.08.12, 11:24
      Osobiście polecam wróżki z miejscowości Żelechów. Byłam ok 5 lat temu, dużo rzeczy mi się sprawdziło. Obecnie korzystam z wróżki on-line. Najbardziej przypadła mi do gustu wróżka Klara. Wróżba kosztuje 40zł jest dostepna na fb i ma swoją stronę na www.wrozby-tarot.com.
      A wy jakich polecacie wróżbitów on-line?
    • porto2 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 23.08.12, 16:34
      Witam,
      wybieram się z koleżanką do wróżki, ale nie chcemy iść do pierwszej lepszej pseudo tarocistki za 200zł.
      czy byłabys tak miła i dała namiary na tą którą polecasz?
      mineło już troche czasu, coś sie sprawdziło?;-)
      z góry dziękuje za info zwrotne
      Agnieszka
    • andromeda1a Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 22.05.14, 10:57
      ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
    • amadeusz7700 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 28.08.16, 15:59
      nie wierzyłem we wrozki, ale byłem przybity i nie miałem z kim pogadac, ktos poradzil mi by spróbować z wróżby, i tak to się zaczęło, ona wrozy przez net, pobiera niskie ceny, zwracałem się do niej kilka razy, balem się wyprowadzic z miasta na wies, całkowicie zmienic swoje zycie, byłem po rozwodzie i zatracilem sens czegokolwiek, ale podniosłem się, gdyby nie Donata, nie wiem, co bym zrobil, może źle, ale jestem zadowolony ze zmian, wróciłem do swojej pasji, agroturystyki, która porzuciłem dla ukochanej, a teraz poznałem kobiete, Donata powiedziala, ze to ta wlasciwa :), polecam te wróżkę, dziekuje jej w ten sposób za wsparcie, wrozka_donata@op.pl
    • true99 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 21.11.16, 12:50
      Wróżka Elżbieta do której chodzę od ponad 10 lat, ma rodzinny dar wróżenia. I mówi tak jak pokazują karty, bez zbędnego koloryzowania a przy tym to miła i sympatyczna osoba. www.wrozkakrakow.pl tel. 887 543 000
    • martynkaminka Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 22.11.16, 20:17
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)
    • martusiamila Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 12.02.17, 12:41
      mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)
    • antygona77a Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 23.06.21, 21:00
      Korzystam kilka lat z różnych wróżek i różnie to bywało ze sprawdzalnością.
      Postanowiłam zaryzykować u nowej młodej wróżki Hanny dobrawrozka.pl/wrozkahanna . Zakupiłam rytuał miłości i opcje 3 pytań.
      Stał się cud. Po wykonanym rytuale w ten sam dzień zadzwonił do mnie mój były partner na którym mi zależało ale nie chciałam tego po sobie dać odczuć. Spotkał się ze mną i poprosiła abyśmy spróbowali od nowa gdyż zależy mu na rodzinie i chce być zemną do końca życia. Także rytuał z jej strony ma mega moc lub potrafi go dobrze przeprowadzić!! co do 3 pytan 1 się sprawdziło a na pozostałe dwa czekam, dam znac dziewczyny!!
    • gabrysia1hjn1 Re: Świetna wrożka!!! Polecam!!! 09.07.21, 19:13
      Ostatnio korzystałam z usług wróżki Sary i jak dla mnie rewelacja, nie dość już się sprawdziła i to nawet w ramach czasowych do dnia,tygodnia co w przypadku wróżb jest rzadkością, to jeszcze udało się nawiązać dość szybko kontakt, gorąco polecam,email do niej - kobietamag@interia.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka