Dodaj do ulubionych

wróżka marzena antoniewaka

03.07.12, 20:39
Witam!

Pewnie zabrzmi to głupio i banalnie,ale kilka miesięcy temu znalazłam sie na krawedzi zycia.Moze znacie to uczucie-porażka na każdym możliwym polu,samotność, nieustająca frustracja, beznadziejnosc towarzsząca nieustannie . Pomyslałam, ze może pojde do wrózki. Wiem, ze to głupi pomysł, ale tak bardzo chciałam usłyszeć jakas nadzieje,która pomogłaby mi przejsć przez najgorszy czas.

Udałam sie za namową koleżanki do wróżki Marzeny Antoniewskiej w Poznaniu. Przepowiedziała mi moje najskrytsze marzenia.Jedno z nich miało sie ziscić w ciagu roku....
Głupio sie czuje, bo ani moim kolezankom ani mnie nic sie nie sprawdziło. Czy ktoś z Was był może u tej wróżki? czy sprawdziły sie wam przepowiednie? prosze o komentarze.

pozdrawiam Monika
Obserwuj wątek
      • 1ombretta Re: wróżka marzena antoniewska 14.03.13, 10:52
        Czy ktoś z Was mógłby podzielić się wrażeniami z wizyty u p. Marzenny ? Czy coś się komuś sprawdziło z tego o czym mowiła ? Mam bardzo ważną sprawę i nie wiem czy mogę ją w ten sposób próbować "wyjaśnić "
        • gabi.1975 Re: wróżka marzena antoniewska 04.04.13, 19:46
          1ombretta napisał(a):

> Czy ktoś z Was mógłby podzielić się wrażeniami z wizyty u p. Marzenny ? Czy coś
          > się komuś sprawdziło z tego o czym mowiła ? Mam bardzo ważną sprawę i nie wiem
          > czy mogę ją w ten sposób próbować "wyjaśnić "

Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: annatur.adm@wp.pl podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: annatur.adm@wp.pl
    • patry-cja90 Re: wróżka marzena antoniewaka 29.12.12, 13:02
      Mam dokładnie takie samo wrażenie, mówiła same pozytywne rzeczy o przyszłosci, czasowo nie sprawdziło sie nic, a używała określeń typu nabliższe dni, poczatek roku itp, nie polecam, gada bzdury, typu x ma aurę na pieniądze, będziesz miec 2 dzieci, szkoda wydawac kase i tracic czas na nią. pozdrawiam P.
    • katarimaklaus1 Re: wróżka marzena antoniewaka 27.10.21, 18:29
      Gorąco polecam wróżkę Sarę, bardzo życzliwa kobieta, od dawna korzystam z jej wróżb i jestem bardzo zadowolona, ostatnio skusiłam się też na skorzystanie z rytuału u niej i po kilku tygodniach już widzę poprawę, kontakt do niej - kobietamag@interia.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka