Dodaj do ulubionych

sprawdzona wrózka okolice Sosnowca, Bytoma,

01.01.14, 11:07
Witam,

Czy ma ktoś namiary na sprawdzoną wróżkę ?
Obserwuj wątek
    • ameboda Re: sprawdzona wrózka okolice Sosnowca, Bytoma, 02.01.14, 08:04
      Ostatnio byłam u wróżki w Katowicach , Pani Lidii. Niesamowite wrażenie. Postawiła mi dokładny horoskop urodzeniowy, wróżyła z ręki, potem był tarot, potem pytania moje do Niej. Wszystko nagrane na kasecie, także można odtworzyć w domu.Zresztą już ktoś na forum to opisywał. Oceniam ją pozytywnie. Chyba najlepiej z wróżek które odwiedziłam. Nie jest droga co też ma znaczenie.Moja opinia nie jest formą reklamy. Myślę ,że skorzystam jeszcze z usług tej Pani.
    • beata_1980_beata_1980 Re: sprawdzona wrózka okolice Sosnowca, Bytoma, 22.08.14, 12:49
      Najlepsza wrozka, jaka znam przyjmuje na wizyty w centrum Sosnowca. Na poczatku bylam sceptycznie nastawiona. Nie wierzylam, ze cokolwiek z tego, co mowila, sprawdzi sie. Ale sprawdzilo sie wszystko. Bylam w totalnym szoku. Po ciezkim rozwodzie i z dwojka malych dzieci jestem znowu szczesliwie zakochana. Wrozka mi to przepowiedziala i tak tez sie stalo. :))) To jest nr do wrozki: 501 525 191
      • rdk18 Re: sprawdzona wrózka okolice Sosnowca. 14.03.16, 15:00
        W latach 1983-4 byłem u wróża w Grabocinie (między Kazimierzem G., a Strzemieszycami). Byłem wtedy uczniem szkoły podstawowej. To co mi powiedział sprawdziło mi się na następne 25 lat. Nie tylko powiedział co mnie spotka, a dawał też wskazówki (ostrzegał). Byłem u niego w przeciągu dwóch lat dwukrotnie i to samo powiedział. W tym samym czasie był mężczyzna z Czeladzi, którego osoba z rodziny była i wszystko się sprawdziło. Znałem wiele osób (z Klimontowa), które były u niego. Pewna znajoma mojej mamy wybierała się na rok do swojej siostry do Niemiec i nie była pewna, czy jechać. Wróż powiedział jej, żeby nie wyjeżdżała, gdyż w niedługim czasie dowie się o ciężkiej chorobie męża (nowotwór) i w tym roku go pochowa. Nie posłuchała, wyjechała w lipcu, a za miesiąc dostaje wiadomość, że ojciec jest chory i musi wracać do Polski. W listopadzie pochowała męża. Drugi przypadek to dotyczy męża mojej kuzynki, którego wróż był bratem jego dziadka. W latach młodzieńczych powiedział,że w życiu ożeni się dwa razy. Pierwsza żona będzie miała nazwisko od "klucza", a druga od "świeczki". Rzeczywiście tak było, gdyż moja kuzynka ma w nazwisku "świeczka".
        Wróż z Grabocina (wcześniej mieszkał w Strzemieszycach), a ludzie mówili, że chyba ma "konszachty z diabłem". Wróżył ze zwykłych kart i nie "pieprzył" głupot jak inne wróżki, tylko mówił konkrety i w ogóle się nie dopytywał. Osobom, które były u niego wszystko się sprawdzało. Wróż umarł chyba pod koniec lat 80. Żadna ze znajomych nie spotkała żadej wróżki nawet na jego poziomie.
    • monia24x Re: sprawdzona wrózka okolice Sosnowca, Bytoma, 06.04.20, 09:25
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka