Dodaj do ulubionych

szukam dobrej wrózki z Koszalina

07.05.14, 10:53
mozecie kogos polecic
Obserwuj wątek
    • andromeda1a Re: szukam dobrej wrózki z Koszalina 22.05.14, 10:47
      ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
    • amadeusz7700 Re: szukam dobrej wrózki z Koszalina 28.08.16, 17:03
      Polecam Donate, nie wierzyłem we wrozki, ale byłem przybity i nie miałem z kim pogadac, ktos poradzil mi by spróbować z wróżby, no i zacząłem Wierzyc w moc kart, ona wrozy przez net, zwracałem się do niej kilka razy, balem się wyprowadzic z miasta na wies, całkowicie zmienic swoje zycie, byłem po rozwodzie i zatracilem sens czegokolwiek, ale podniosłem się, gdyby nie Donata, nie wiem, co bym zrobil, może źle, ale jestem zadowolony ze zmian, wróciłem do swojej pasji, agroturystyki, która porzuciłem dla ukochanej, a teraz poznałem kobiete, Donata powiedziala, ze to ta wlasciwa :), polecam te wróżkę, dziekujac jej w ten sposób za wsparcie, wrozka_donata@op.pl
      • lara9369 Re: szukam dobrej wrózki z Koszalina 01.09.16, 18:23
        co za wygodnictwo??? nie obchodzi was jakoś wróżby/rytu, tylko nie ruszyć d...py z kanapy? Z magiem trzeba mieć kontakt osobisty, aby ryt, wrózba sie udała! Do Wangi tłumy z róznych krajów ściągały, a tu jakaś profanacja: anonimowe wróżki (aby na pewno - wózki? nigdy nie wiesz, jaki oszust kryje się za anonimowym nickiem!), anonimowi klienci, wrózba za darmo (?) i wszyscy zadowoleni.
    • munecjusz Re: szukam dobrej wrózki z Koszalina 07.09.16, 09:08
      Wruzbita Lucyferinusz jest najlepszy !!!! Przewidzial smierc mojej tesciowej i jej psa na przejsciu dla pieszych w Sochaczewie z dokladnością co do godziny, bo wiedzial, ze przejezdzam tamtedy codziennie. Teraz musze sie ukrywac w Angli, bo przewidzial tez ,ze psiarstfo rozesle za mna list gonczy. Chuj spadam, bo jeszcze mnie kurwy namierzo.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka