Dodaj do ulubionych

Wrózby na email

30.11.15, 18:11
Sedecznie zapraszm do zadawania pytań do kart poprzez email. tarocistkasofii@wp.pl
Obserwuj wątek
      • ania33x Re: Wrózby na email 27.06.19, 17:48
        ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
        korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...;,/'''
        jej strona to www.wrozka alicja.pl
    • martynkaminka Re: Wrózby na email 22.11.16, 20:14
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)
    • marionettetka Re: Wrózby na email 28.11.16, 10:02
      podobnie jak widze wiele innych mogę poelcic wróżkę sarę,korzystałam pzeszło 2 meiisące temu i już większość się sprawdziła , jestem pod wrażeniem, mocno polecam,email do niej -kobietamag@interia.pl ;)
    • martcsaks Re: Wrózby na email 12.12.16, 09:47
      mogę polecić wam wróżke sarę, bardzo wiele mi pomogła, rozwiązała wiele moich problemów.,skorzystam z niej zapewne niebawem,email do niej :kobietamag@interia.pl jeszcze raz gorąco polecam
      • ania33x Re: Wrózby na email 27.06.19, 17:49
        ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
        korzystam z jej usług od kilku lat .na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...;,/
    • marietka12 Re: Wrózby na email 14.12.16, 18:08
      podobnie jak inni widzę poprosiłam o pomoc wróżkę sarę i jej rady były w moim przypadku bardzo trafne,nie owijała w bawełnę ,wysoka bardzo sprawdzalność, gorąco polecam, email do niej ;kobietamag@interia.pl
    • ania33x Re: Wrózby na email 27.06.19, 17:48
      ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!8
      korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...;,/
      • nikola31031990 Re: Wrózby na email 02.08.19, 18:30
        Najlepsza jest Pani Alicja alicjajakutek@gmail.com
        Kobieta ma ponad 30 letnie doświadczenie z kartami.
        Zawsze mówi to co widzi i odczytuje z kart.
        Ma dar jasnowidzenie co idealnie interpretuje z kartami.
        Zawsze mówi jak jest.
        I nie podaje cen sam decydujesz iel możesz zaplacic
    • madzia.wilczek29 Re: Wrózby na email 08.01.20, 19:36
      Polecam Lunnę. Korzystałam już kilkukrotnie, wszystko fajnie się sprawdza, pomimo początkowego sceptyzmu z mojej strony za każdym razem, ponieważ odpowiedzi nie zawsze są takie jak chciałabym.Bardzo rzetelna, konkretna osoba, wróży poprzez emaile, adres tarocistka.lunna@gmail.com. strona www.tarocistkalunna.pl
    • danuta99 Re: Wrózby na email 04.04.20, 18:22
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?
    • baja91a Re: Wrózby na email 01.04.21, 08:58
      ja wole skorzystać z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozki.net/wrozkaonline
      zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie przez internet a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin na email
    • katrynarocka Re: Wrózby na email 04.06.21, 17:06
      Chciałam Wam polecić wróżkę Sarę z której usług już od dość dawna korzystam i sprawdzalność zarówno merytoryczna jak i czasowa jest bardzo duża, zostawiam Wam email do niej -kobietamag@interia.pl
    • jezynkadzis Re: Wrózby na email 01.07.21, 16:37
      obecnie Aurelia według rankingu jest jedną z 3 najlepszych wróżek w Polsce
      jej oficjalna strona wrozkaaurelia.pl
      ja zamawiam kilka lat i naprawdę jej sprawdzalność dochodzi do 100% a to jest rzadkosć
    • angelauy2 Re: Wrózby na email 02.07.21, 16:28
      Mogę Wam polecić wróżkę Sarę, korzystałam już z wielu natomiast póki co u niej jest najwyższą sprawdzalność , gorąco polecam, znajdziecie ją pod adresem kobietamag@interia.pl
    • hannik123 Re: Wrózby na email 29.07.21, 19:40
      Mi bardzo dużo pomogła Wróżka Sara , miałam spore rozterki i udało się dośc szybko umówić na kontakt i merytorycznie podeszła do sprawy. Co prawda nie należy do najtańszych,ale cena dość przystępna, natomiast przede wszystkim bardzo wysokaaa sprawdzalność,a to chyba w tym wszystkim najważniejsze,email do niej- kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka