Dodaj do ulubionych

Polecam dwóch dobrych tarocistów

04.07.18, 19:17
Napisałam dzisiaj rano w wątku dobra wróżka kujawsko-pomorskie, ale tworzę nowy wątek by wpis nie zginął -> dużo osób szuka pomocy a mało jest nowych wpisów, dlatego postanowiłam napisać o swoich doświadczeniach.

Byłam u Gosi z Torunia (kontakt w wątku toruńskim) – konkretna babka, dużo się sprawdza, idealnie wyjaśnia sytuację na teraz. Jeżeli wróży na przyszłość i później coś się zrobi samemu w tak zwanym międzyczasie (lub druga osoba zareaguje jakoś niespodziewanie), to polecam wybrać się ponownie i zbadać sprawę. U mnie 90% sprawdzalności – tylko nie trafia ze zdrowiem (zawsze mówi o jakichś drobnych dolegliwościach), ale głównie to dlatego, że mam to szczęście i nie mam żadnych problemów albo ich nie zauważam. Może źle powiedziałam – mówi, na jakie partie muszę uważać i że jeśli o siebie nie zadbam, to coś może zacząć szwankować. Idąc za radą korzystam i może dlatego nigdy do tego szwankowania nie dochodzi. Super na sprawy damsko-męskie, dziwne sytuacje.
Vitalissa - nie polecam, po prostu zbyt zdawkowe wróżby.
Drugi kogo polecam to facet, Kuba, podróżuje więc nie było szans, żeby mnie przyjął. Poleciła mi go koleżanka, której ten zdiagnozował jakieś demoniczne syfy. Dał jej modlitwy, pomodlił się z nią (chrześcijańskie z tego co wiem), ona już nie lata od wróżki do wróżki i nie robi głupich rzeczy, które mogą ściągnąć na nią jakieś zło. Przede wszystkim nie korzysta z rytuałów. U niego mi się sprawdziło praktycznie wszystko – kładł mi na faceta (teraz męża:D). Nie zadaje żadnych pytań, prosi tylko o daty i na jakim etapie jest relacja (koleżeństwo/malzenstwo itp.), diagnozuje sam – później ewentualnie zadaje pytania. Mój wybranek to trudny typ – teraz już jest lepiej, ale kiedyś pan maczo w ogóle nie potrafił przyznać się, że na kimś mu zależy a co dopiero wejść w głębszą relację z kimś. Miałam już tego dosyć, dostałam ofertę pracy za granicą (niestety, inny kontynent) i stwierdziłam, że jeśli facetowi nie zależy to... nic mnie w kraju nie trzyma. Poleciałam na drugi etap rozmowy, ale jakoś nie mogłam sobie odpuścić tego mojego „zimnego” romansu. Zadzwoniłam do przyjaciółki, chciałam, żeby mi wybiła z głowy historie o jakichś powrotach do niego i zostaniu w kraju. Dobrze, że tego nie zrobiła :P dała mi maila do Kuby, trochę ją wyśmiałam, że to drugi wróżbita maciej i wróżki internetowe to bzdury – i że będzie mi jeszcze stawiać winko za stracone pieniądze;P Napisałam, pytałam ile kosztuje wróżba, czy można się spotkać i ile się czeka. Spotkać się nie mieliśmy jak, a co do pieniędzy, to powiedział, że nie każdemu może wróżyć i poprosił o moją datę urodzenia. Później spytał, czy możemy umówić się tak, że on ogólnie sprawdzi jak funkcjonuje w różnych dziedzinach życia i dopiero później, jeżeli to się sprawdzi, położy mi karty na te pytania, które ja chce i wtedy umówimy się na płatność przed drugą wróżbą. Wydawało mi się to dziwne (no bo jak się umie wróżyć to chyba się każdemu powróży a nie tak, że może się uda a może nie), ale ja nie jestem w ogóle uduchowioną osobą – na drugiej wróżbie mi powiedział, że niestety to są uroki wróżenia na odległość – że czasem może być tak, że nie uda się zaczepić po samej dacie i imieniu. No i tak – dostałam tę wróżbę na mnie – powiem tak, grubo :D żadne pierdoły, że poznam przystojnego bruneta, będę bogata czy wygram w totolotka. Od razu wyszło, że mam jakiś problem z facetem i później już przy drugim mailu kładł mi na niego. Okazało się, że ten mój zimny facet był taki głupi, że nie był w stanie mi powiedzieć że chce, żebym została w kraju bo się we mnie zakochał :P Trochę jeszcze tam innych rzeczy było, ale koniec końców stwierdziłam, że się z nim rozmówię po raz ostatni – no i powiem tak, przyznał się do wszystkiego i dwa dni z mieszkania nie wychodziliśmy ;P Do pracy nie poleciałam, zostałam w kraju i 7 miesięcy później byłam mężatką. Roboty trochę szkoda, no ale koniec końców to tylko praca a mi się udało znaleźć super człowieka, z którym chce spędzić życie. Może to nie moja bratnia dusza, bo jednak temperamentami się różnimy, ale kochamy się i to jest świetne. Piszę tę historię tylko dlatego, że wśród znajomych wstydzę się odpowiedzieć, że wyszłam za mąż w sumie tylko dzięki tarociście którego na oczy nie widziałam :P I chociaż brzmi to absurdalnie, to jestem mu wdzięczna z całego serca, bo tylko dzięki niemu odezwałam się do tej mojej teraz drugiej połówki ponownie. Maila zostawiam (jacobsladder.tarot@ gmail.com) , ale nie wiem, czy jeszcze aktualny bo to było już 1,5 roku temu, mojej koleżance nie przyznałam się, że u niego wróżyłam (jakoś mi wstyd...) i ciągle myśli, że to mój facet cudownie się zreflektował i to dlatego jesteśmy dalej razem. A prawda jest trochę jednak inna. W każdym razie jak już trafi ktoś na swoją wróżkę to polecam nie zmieniać i z jakimś zapytaniem zwracać się do niej. Ja polecam Gosię i Kubę, chociaż tego drugiego na oczy nie widziałam więc trudno mi powiedzieć jakie mam odczucia co do niego jako do człowieka a nie tarocisty. Gosia spoko babka i SZCZERA zawsze (nie kazdy lubi, ale wali prosto z mostu), Kuba wyważony i jak dla mnie jest uduchowiona osoba – ale ja jestem prosta baba, więc może ta kwestia aż tak bardzo rzuca się w oczy :P Aha i jeszcze jedno. W przypadku Kuby nie polecam zadawania pytań o rytuały... Nie uznaje niczego oprócz modlitw chrześcijańskich – uprzedzam, bo nie każdy przecież lubi katolickie klimaty. Powodzenia wszystkim! :)
Obserwuj wątek
    • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 05.07.18, 09:22
      Długo się czeka do Gosi? Gdzie przyjmuje?

A ten chłop to po ilu odpisuje? Czy wróżba jest obszerna? Daj znać, jeśli to czytasz. No i napisz, czy warto iść z pracą/finansami do nich. Mam jeszcze jeden problem z koleżanką, ale póki co moim największym problemem jest praca/jej zmiana. pozdrowienia
      • marikssss Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 08.07.18, 08:38
        Na te pytania to polecam i Gosie i Kube. Gosia przyjmuje w Toruniu (tak bylo kiedys - musisz teraz zadzwonic albo spytac ma forum czy to aktualne). Kuba mailowo. Odpisuje po.jakims czasie i tak jak mowilam nie wiem czy wrozy dalej. Ale nie odpowiada jednym zdaniem tak/nie bardziej opisowo zebys wiedziala na czym stoisz - ja tak mialam z ta praca za granicą. Ogolnie polecam ta dwojke, chociaz zalezy czego szukasz - jak chcesz wrocic do wrozby do moze Kuba bo wysyla to na maila. Gosia z tego co pamietam to tylko osobiscie (nie mozna nagrywac) chyba ze zgodzi sie przez telefon
    • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 13.07.18, 12:31
      Okej, jestem już po tej właściwej wróżbie u Kuby. Czekałam długo, ale napisał, że ma klientów - czyli chyba jednak wróży dalej. Wróżba dwustopniowa, jak mówiła koleżanka wyżej. Ogólna na poziomy życiowe i prosi, żeby napisać, czy się wszystko zgadza - jeżeli tak, dalsza wróżba idzie w kierunku który kogoś interesuje i jest płatna. Też napisał, że czasem na odległość można kogoś nie złapać, dlatego tak robi bo wg. niego to uczciwe. Ja spytałam o pracę, rzeczywiście powiedział dokładnie co mnie skłoniło do jej zmiany, plusy i minusy obydwu miejsc pracy, atmosfera, ludzie itd. Konkrety. Co będzie jak zmienię, gdzie lepiej zostać. Fajne jest to, że mówi, że on tu tylko doradza jako obiektywny obserwator a nie wyrocznia mówiąca o tym, że jak postąpię inaczej to wszystko będzie źle. Tak więc na przeszłość i na teraz wszystko się zgadza - jak to będzie w przyszłości, napiszę. Składam wypowiedzenie z końcem miesiąca... Jestem dobrej myśli. Podobało mi się też to, że z ogólnej wróżby wiedział, że lubię się uczyć - dlatego polecił nową pracę, bo tylko tam mam możliwości rozwoju (tu kilka lat już grzeję stołek i wyżej nie pójdę, chyba, że szef, jego dzieci i wnuki znikną w tym samym czasie z powierzchni ziemi...). Zatem polecam wróżbę. Nie ma możliwości osobistego spotkania, ale to też ma swoje plusy bo do wróżby można wrócić po jakimś czasie. Kasy nie żałuję, uczciwa usługa i ogólnie jest sympatycznie bez żadnych ozdobników, jakim to on nie jest czarownikiem czy jakiej wiedzy tajemnej on nie posiada. O kartach na relacje międzyludzkie się nie wypowiem, bo w końcu nie spytałam o koleżankę. Ale sam mi powiedział, że mam teraz taki okres w życiu, że dla mnie praca jest najważniejsza ;P i rację miał, bo dużo złego doświadczyłam od ludzi, skupiam się na sobie. Jak będzie jakiś problem, to pewnie do niego wrócę albo polecę znajomym. W każdym razie polecam i dzięki za ten wpis, czasem można trafić na rzetelnego faceta, który uczciwie kładzie karty. Fajna dwustopniowość wróżby, chociaż przyznam, że na początku mnie to wkurzyło, że mam dwa razy dłużej czekać. Teraz uważam to za uczciwy układ. Szczególnie dla tych, którzy szukają konkretów bez ezo-ozdobników
    • tobiasz121212 Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 04.08.18, 11:19
      Dla mnie jakub ok. jakas drobna niescislosc w darmowej wrozbie, w platnej kropnal sie o dwa tygodnie, bo powiedzial, ze zus przyzna mi wyrownanie w polowie lipca a decyzje dostalem 2.08. ale zgadza sie wrozba. po wrozbie mozna liczyc na dobre slowo. chcialen tarota na kolejne pytanie odradzil kazal sie uspokoic na pewno nie zalezy mu by wyludzac pieniadze bo mnie moglby skasowac kilka razy w takim bylem stanie nerwow (zus). sasiadce z bloku dwa razy odmowil. dziekuje za ten wpis
    • wzrastajacasila Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 07.08.18, 21:55
      Zachęcona poleceniem marikssss również skorzystałam. Napiszę weryfikację za kilka miesięcy, bo wydarzenia o które pytałam maja się zdarzyć do 3 miesięcy. Natomiast teraz już mogę powiedzieć, że Pan Jakub stara się być bardzo uczciwy, na wszystkie pytania odpowiedział, ale jestem trochę rozczarowana długością wróżby, nie jest zbyt obszerna i raczej ogólna, bez tych moich pytań nie wiele byłoby do czytania. Za 120 zł spodziewałam się czegoś więcej. Wiem już że czas się nie sprawdza, bo jedno wydarzenie miało mieć miejsce tydzień od wróżby a minęło już dwa. Ale o to akurat ciężko mieć pretensje, bo czas w tarocie jest dosyć trudny do uchwycenia. W części bezpłatnej też była jedna nieścisłość. Ogólnie wróżba dosyć pozytywna, więc na prawdę mam nadzieję, że się sprawdzi.
    • wzrastajacasila Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 03.09.18, 12:07
      Już mogę zweryfikować, że niestety nic z tego co opisywał szanowny wróżbita nie sprawdziło się. Sprawa której był pewny i o której pisał jakie to wielkie karty na nią wyszły zakończyła się negatywnie, w przeciwieństwie do wróżby. Czuję się oszukana, bo za 120 zł otrzymałam stek bzdur oderwanych od rzeczywistości. Na tym na prawdę trzeba się znać, żeby śmieć pomagać ludziom w tak ważnych kwestiach i brać za to pieniądze. Może dlatego ten Pan się ukrywa i nawet do przelewu nie podaje swoich danych tylko pierwsze i drugie imię. No cóż, człowiek uczy się na własnej głupocie, piszę tą opinie ku przestrodze dla innych.
      • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 18.12.18, 09:19
        magdalenakar79

nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale wróży chociaż z tego co wiem, to miał jakieś problemy i stąd odpisywanie w kratkę, ja też czasem długo czekam a czasem dostaję odpowiedź tego samego dnia. Raz w ogóle było tak, że jego mejl do mnie nie doszedł - wysłał mi screena na potwierdzenie wysłania, więc po prostu to złośliwość rzeczy martwych. Trzeba pisać i się przypominać bo czasem z przyczyn niezależnych możecie się nie spisać, tak jak my. Pozdrawiam i mam nadzieję, że Wam się udało skontaktować ;)!
      • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 17.03.19, 13:24
        Chyba pytanie nie do mnie ale odpisze. Mi sie udalo dodzwonic do Gosi wowczas, gdy pisalam swoj pierwszy post tutaj (numer mialam z, dobra wrozka kujawsko pomorskie). Ale akurat jakos nie mogła gadac, wiec skorzystalam z porady kogos innego. W kazdym razie w tamtym czasie wrozyla - jak jest teraz, musisz sama sprawdzic :)
    • natalie89 Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 04.04.19, 23:22
      JA NIESTETY TEZ POLECAM. WROZYLAM U ZINAIDY, AGGI SOYALA, ALICJI I INNEJ KIEPISKIEJ WROZKI Z WARSZAWY KTORA ZA GODZINE BIERZE MNOSTWO KASY (PORAZKA-KOBIETA WYZEJ S... NIZ DU... MA MIMO ZE W INTERNECIE POZUJE NA SYMPATYCZNA WRZKE KTORA JEST BARDZO ZWIAZANA Z BOGIEM, CO WIDAC Z JEJ KANALU NA YOUTUB.) WSZYSTKIE PANIE PWOIEDZIALY ZE MOJ FACED DO MNIE NA PEWNO WROCI I NIKOGO NIE MA I INNE PIERDOLY. JAKUB POWIEDZIAL ZE WG NIEGO ON NAWET NIE TYLE ZE NIE WROCI CO W OGOLE O MNIE NIE MYSLI, BO MA RODZINE Z KKIMS INNYM. I TAK MIJALY MIESIACE. MOJA MAMA WPADLA WCZORAJ NA NIEGO W GALERII - BYL Z NOWA BABA I DWOJKA BOBASOW W WOZKU :(((((((((((((((((((((((((((((((((
      I TAK WALSNIE DO MNIE WROCIL MOJ "UKOCHANY" JAK PRZEPOWADIALY MI WSZYSTKIE WROZKI. KUBA GDYBYM GO POSLUCHALA POZWOLILBY SIE MI POZBYC ZLUDZEN - ALE JA NADAL WIERZYLAM, ZE WROZBA TYCH PAN SIE SPELNI. NAWET NAPISALAM MU NIEMILEGO MAILA PO WROZBIE I TERAZ MI GLUPIO, BO ODESLAL MI PIENIADZE A PO TAKIM CZASIE WROZBA SIE SPRAWDZILA. JA SIE ZACHWOWALAM JAK OBRAZONE DZIECKO Z PRZEDKSZOLA. GDYBYM GO POSLUCHALAM MOZE BYM MIALA JAKIES NORMALNE ZYCIE WCZESNIEJ I ZACZELA SPOTYKAC SIE Z KIMS INNYM A NIE MYSLALA TYCLKO O TYM H.... KTORY TEZ NIBY O MNIE MYSLAL A DZIECIAKOW NAROBIL. ALE TO MOJA WINA BO JA UWIERZYLAM WROZKOM, CHCIALAM IM WIERZYC, CHCIALAM BY WROCI. DZIEWCZYNY NIE BADZCIE GLUPIE TAK JAKA JA I ZYCJCIE DLA SIEBIE A POTEM DLA FACETA KTORY PEWIE I TAK ODEJDZIE DO INNEJ BABY BO WY SIE MU ZNUDZICIE, JAK BYLO W MOIM PRZYPADKU :(
    • gosiaq1976 Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 25.04.19, 18:15
      Ja tez gorąca polecam Jakuba ..pogada jak z człowiekiem wysłucha doradzi nie zapada się pod ziemie do tego bardzo słowny i i mega ludzki .. wrozba obszerna konkretna ,.. niekoniecznie chciałam usłyszeć to co mi powiedział ale prawda jest taka ze same fakty mi wygarnął .. naprawdę szczerze polecam
    • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 07.09.19, 20:14
      Gosiaq1976, a czy u Pani sprawdzał się czas? Mi przez tyle czasu raczej wszystko udawało się w czasie a teraz co prawda jest jeszcze jakiś miesiąc do końca zakreślonego terminu, ale tak z ciekawości pytam. Nie czekam "jak kania dżdżu" bo strasznie długo się zakochuję i to nie jest jeszcze ten etap, ale ciekawa jestem jak to wygląda u Pani. A wszystkim polecam dowiadywać się bezpośrednio u "źródła" - tj. u wróża - o to jak w rzeczywistości wyglądały kontakty z osobami, którym się coś nie sprawdzało i które są tak wielce poszkodowane - wnioski wyciągniecie sami/same. Czasem wróżby się sprawdzają, czasem nie w 100 procentach i to wydaje mi się, że wie każdy, kto się pisze na wróżbę. Ale pisanie że nic się nie sprawdziło przez osoby, które same do niego pisały, że się coś potwierdziło (ale negatywnego - czyli jednak się coś sprawdziło, nie?) w sytuacji, w której nie sprawdziły się inne opcje, których nie dawał pewności, że się zrealizują lub zrealizują się pod pewnymi warunkami jest po prostu śmieszne.

Jeszcze jedna kwestia - jeżeli ludziom się nie podoba i najpierw piszą, że w ogólnej wróżbie jest jedna nieścisłość, a potem jak coś nie poszło po ich myśli nagle "wszystko było jedną, wielką nieścisłością" to po co korzystali z pierwszego etapu? To już mówi wiele o tym, jak zrównoważona lub niezrównoważona jest ta osoba, skoro zmienia zdanie w zależności od humoru. Skoro w pierwszym etapie było tak dużo ogólników to po co korzystać? I tak jak mówiłam, proszę dowiadywać się u drugiej strony, jak to wygląda z jej perspektywy, bo pisać to sobie może każdy. Ja nie widzę oszustwa w tym, że ktoś napisze, że coś powinno się udać pod pewnymi warunkami bo jestem dorosłą osobą, która zdaje sobie sprawę, że to nie jest umowa rezultatu jak u prawnika, tylko dołożenia jak największej staranności, ryzyko leży po stronie tego, co korzysta z takich usług. Gdyby wszystko się zawsze sprawdzało to ludzie by tylko i wyłącznie korzystali z wróżek a nie starali się żyć. Tak samo dzieje się na forum o pewnej Pani Romce (chyba jest Romką). Ja u niej też wróżyłam kilka razy, dwa razy wyszło, jeden raz zupełnie nic na przestrzeni kilku lat ale nie mam pretensji, bo wiem, że ona się do tego przyłożyła i wiem, jakie ryzyko niesie za sobą wróżenie. Zresztą Pani Angelika tak samo jak Pan Kuba bardzo chętnie konfrontują te opinie, które krążą o nich w internecie z rzeczywistością - wystarczy zapytać. I ani ona ani on nigdy nie obiecywali ani mi - ani żadnemu mojemu znajomemu, którzy korzystali z ich usług - że wróżby mają 100 procentową skuteczność, wręcz przeciwnie, obydwoje mówią, że może być zupełnie inaczej i że nie ma takiej opcji żeby tę 100 procentową skuteczność zawsze mieć i to jest prawda. A dorośli ludzie, którzy uważają, że jest inaczej plus jeszcze kłamią tutaj a w prywatnych rozmowach z jedną i drugą wróżką są bardzo mili w kontakcie i nie składają żadnych reklamacji, mówią, że spełniają im się jakieś małe rzeczy ale potem się okazuje -jak nie sprawdzi im się główna rzecz >>chociaż u mnie i p.Angelika i p.Kuba nigdy nie powiedzieli że coś będzie na pewno - takimi sformułowaniami operowali w odniesieniu do teraźniejszości - np. kocha/nie kocha<<, która zazwyczaj ma się sprawdzić tylko pod pewnymi warunkami a osoba ma po prostu te rady w głębokim poważaniu i w ogóle nie czyta tego zastrzeżenia z wróżby - że "wszystko było nie tak od początku i było kłamstwem, daliśmy się naciągnąć" nie są po prostu zrównoważone i nie powinny korzystać z takich podpowiedzi jak porady wróżki. I o ile ktoś po prostu pisze, że mu się nie sprawdziło i po prostu mu jest szkoda, bo na to liczył ale miał świadomość, że to są karty i może się nie sprawdzić to ok. Ale jak ktoś bije piane, najpierw przez telefon (lub w mailu), że jest super zachwycony kontaktem i pierwszą wróżbą a potem przystępuje do klawiatury i wstępuje w niego agresja i jest rozżalony przez cały świat "że został oszukany" to jest to po prostu śmieszne. Szczególnie po tym, jak poznacie relacje wróżki - zarówno Pani o której mówię i Pan o którym mówię raczej pamiętają swoich klientów i są w stanie się odnieść do tych "zarzutów". I zawsze robią to w kulturalny sposób, chociaż ja im się szczerze mówiąc trochę dziwię. Mi p.Angelika, facet, o którym tu piszemy i p. Ewa bardzo dużo pomogli - niedługo się wybieram też do Gosi na spotkanie, bo ona wróży "na żywo". Ja jestem taką osobą, która woli poznać "dwie" strony medalu - dlatego chciałam zweryfikować za każdym razem negatywne opinie u źródła - i w rozmowie z Panią Angeliką, na kartach online (P.Ewy nie weryfikowałam, ale miło mi się chociaż chwilę rozmawiało z jedną dziewczyną tutaj) - pytałam o te sytuacje i jakie było moje zaskoczenie, jak się okazywało, że z tymi biednymi "oszukanymi" ludźmi, sytuacja wyglądała zupełnie inaczej - polecam wszystkim zrobić to samo, w internecie można pisać wszystko, trzeba weryfikować te opinie.

I od razu mówię, że nie mam zamiaru toczyć rozmów z niedojrzałymi, poszkodowanymi przez los osobami, które "dały się naciągnąć" na wróżki, które mi się sprawdziły. Nikt Was na nic nie naciągał, nikt Wam niczego nie obiecywał. Jakby nie wyszło komuś u Gosi, p.Angeliki, p.Ewy - ok, nie macie wcześniej z nimi kontaktu to po prostu możecie się nie złapać. Ale szarżowanie po forach internetowych i pisanie głupot przez rozgoryczoną panią, która była z darmowej wróżby u p.Kuby zadowolona (zmuszał Panią do wróżby? Zmuszał Panią do płacenia? poproszę o dowody, screeny rozmów) a później gdy coś się nie sprawdziło z drugiej wróżby nagle zmienia zdanie i mówi, że to są "ogólniki, które pasują do każdego" w tej pierwszej wróżbie - to jest moim zdaniem nawet nie tyle śmieszne, co po prostu krzywdzące. I stąd ten post. I od razu uprzedzam, że nie mam zamiaru z Panią dyskutować bo po prostu nie mam w zwyczaju kopać się z kimś, kto nie wyszedł z etapu rozgoryczonej emocjonalnie nastolatki.
      • dworkowna Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 07.09.19, 20:38
        I ostatnia rzecz, którą chcę dodać - jestem po prostu pod ogromnym wrażeniem pomocy od wszystkich wymienionych osób i nie ukrywam, że też bardzo fajnie trafiłam z nimi jako z ludźmi. Poza tym też z Paniami udało mi się kilka razy otrzymać informacji typowo "kobiecych" a przez maile z jakubem chyba do końca życia będę pamiętała jak redagować poprawnie dłuższe teksty (co też mi się przyda w pracy). To nie ma żadnego wpływu na treść wróżb ani ich ocenę ale po prostu fajnie, że każdy z tych ludzi jest na tyle unikalny i siedzi w jakiejś swojej działce poza wróżeniem, że po prostu podnosi ogólną ocenę jeżeli chodzi o kulturę kontaktu i to, że te rozmowy po prostu były wartościowe, nawet jak te wróżby nie zawsze idealnie wychodziły. U p.Angieliki i p.Kuby nie wszystko mi się sprawdziło, tak samo jak i u Pani Ewy (chociaż tutaj baaardzo dużo zobaczyła, szczególnie w tej pierwszej wróżbie). Ale to są karty i ja się z tym liczyłam, uważam że i tak sprawdzalność jest wysoka. Życzę wszystkim dobrych wróżb i dziękuję za wartościowe kontakty, które nawiązałam mailowo dzięki temu forum - i to zarówno jeżeli chodzi o wróżki jak i dziewczyny, które korzystały z wróżb.
    • kamilakomska Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 17.10.19, 10:01
      mam 35lat i często korzystam z usług wróżek ale zawsze powracam do jednej to wrozkaaurelia.pl
      prowadzi salon wróżb teraz w internecie, można łatwo zamówić wróżbę na emaila lub zadzwonić, zawsze ma czas pogadac i spytać się o radę oraz powróżyć, można napisać smsa . Jeśli chcecie kogoś wartościowego to polecam Aurelie ,,
    • jolanta22x Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 08.11.19, 01:26
      mam 35lat i często korzystam z usług wróżek ale zawsze powracam do jednej to wrozkaaurelia.pl
      prowadzi salon wróżb teraz w internecie, można łatwo zamówić wróżbę na emaila lub zadzwonić, zawsze ma czas pogadac i spytać się o radę oraz powróżyć, można napisać smsa . Jeśli chcecie kogoś wartościowego to polecam Aurelie
    • marlenaowczarek67 Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 17.12.19, 11:42
      Każdy ma kogoś swojego ulubionego :) ja mam Panią Martę Pinczewską . MARTA PINCZEWSKA jest najlepsza . Nie chcę się uzewnetrzniać .. tylko że obiecałam sobie że o tym napiszę bo sama pół roku temu znalazłam ja na tym forum . Bo ona nigdzie się Nie ogłasza. Dlatego niech najwieksza liczba osób ma to szczęście które I też mnie spotkało. P.Marta Pinczewska jest specyficzną osobą .. mi robiła hipnozę , czytanie z kart , a także rytuał śmierci I narodzin . Byłam na paru jej wykładach w Wawie. Szkoda tylko że ma tak mało czasu .. Bo z przyjemnością chodzę do niej na warsztaty I ceremonię . Ona jest Poprostu potrzebna światu . Ja nie chce wracać do przeszłości... Ale ona właśnie ja widziała I to ze szczegółami..I zaczęła mówić do mnie słowami człowieka przez którego miałam traumę..przeniosła mnie w czasie...po uporaniu się z przeszłością. - przeprogramowala mnie na kobietę której nigdy nie widziałam . ( piekna mądra wolną od lęku , kochaną ) jej kody kwantowe , sesje z uzdrawianiem ...samo jej słowo leczy .. dziękuję P.Martusiu !To jej numer 786828887
    • marika_w Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 08.02.20, 18:01
      Mariksss ja polecam Agnelye bardzo rzeczowa i ma sporo dobrych opinii. www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-agnelyaJa że swojej strony korzystałam z wróżb wielokrotnie. Komunikatywna i nie czeka się długo na odpowiedź. Co ważne wróży również online więc nie ma większego znaczenia skąd jesteś. Ja korzystam osobno z tarocistki i jasnowidzki ale to już jest każdego prywatną sprawą. Jak chcesz to napisz priv podam Ci namiar na sprawdzoną jasnowodzke.
    • emikli787 Re: Polecam dwóch dobrych tarocistów 10.02.20, 12:36
      Nie bede jak co niektorzy, skrycie sie reklamowal ukrywajac sie pod kontem wyimaginowanej osoby.
      Polecam sam siebie. Duzo jest wrozek, wrozbitow niesprawdzalnych. Wiem, tez ze ludzie szukaja nowych wrozbitow w nadziei, ze dostana odpowiedzi na pytania, na ktore do tej pory nie dostali.
      Na codzien wroze w sprawach sercowych. Zwiazki, romanse, wiec mozna powiedziec, ze to moja specjalizacja. Zapewniam dyskrecje.
      Nie bede zachwalal sam siebie jaki to Skuteczny Jestem.
      Prosze sprawdzic. Ryzyko jest male. Moje wrozby sa tanie. Tel prywatny lub email.
      792444478 Widman

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka