Dodaj do ulubionych

Tarot- partner dolecowy i zdrada czy sie sprawdza

07.10.18, 23:42
3 razy w zyciu korzystalam z wrozby tarota. Raz osobiscie, raz e-mailem i raz telefonicznie. Niestety w kartach wyszlo, ze moj maz nie jest partnerem docelowym i mnie zdradzi. Czy mozna w jakis sposob zmienic ta wrozbe, niby tarot to nie wyrocznia, ale jak traktowac to, ze nie jest on moim partnerem docelowym i przyszlosc przyniesie nam rozstanie? Czy ktos zna sie na kartach i moze powiedziec czy uda sie zmienic taka wrozbe, nie dopuscic do rozstania?
Obserwuj wątek
      • oyala Re: do wiola20 - Tarot- partner dolecowy i zdrada 08.10.18, 17:23
        Nie da się odwrócić wróżby, bo z reguły nikt nie robi "anty-wróżby".
        Nie radziłabym jego sprawdzać, bo jeśli to wyjdzie na jaw, narobisz sobie kłopotów.
        W moich kartach nie widzę, aby był ktoś.
        Jednakże pokazały mi się karty, które sugerują o zatargach i niesnaskach. Może to o waszym związku. :)
        • wiola20 Re: do wiola20 - Tarot- partner dolecowy i zdrada 09.10.18, 09:53
          Oyala, patrzylas sie w karty odnosnie mojej sytuacji? Prosze wytlumacz mi czy karty pokazuja przyszlosc na podstawie moich emocji w tym momencie, chodzi mi o to, czy jak jemu teraz nie ufam, bo uslyszalam taka wizje przyszlosci, to na podstawie mojego zlego nastawienia karty to pokazuja? Jak widac w kartach, ze ktos nie jest partnerem docelowym? Pisalas, ze takiej wrozby nie da sie zmienic? A co z rytualem na odnowienie milosci?
          • oyala Re: do wiola20 - Tarot- partner dolecowy i zdrada 09.10.18, 14:52
            Wiolu, patrzyłam odnośnie waszego związku z uwzgędnieniem ewent. osoby 3-ciej. Nic takiego karty nie potwierdzały. Nie mogę tu pokazywać rozkładu, bo nie robi się tak, aby wróżby innych dyskredytować. Nie bardzo rozumiem " partner docelowy", jakoś to dziwnie dla mnie brzmi. Ale, jak już pisałam, w moich kartach były nieporozumienia i napięta sytuacja, albo to twoje zdenerwowanie, albo to między wami. Jeśli jednak nie widzisz sama realnych symptomów w zachowaniu twojego męża, a tylko wróżby tak widzą, to lepiej zachować samokontrolę, bo jeśli mąż jest "czysty", a ty go skontrolujesz, wówczas może nastąpić właśnie to, czego się obawiałaś. Lepiej powoli, z rozmysłem i wytrwałością obserwować, aby sprawdzić czy twoje podejrzenia mają jakąkolwiek podstawę.
    • ninakolb Re: Tarot- partner dolecowy i zdrada czy sie spra 10.10.18, 15:24
      Ja polecam p. Agnieszkę tel. 500 273 383, charyzmatyczna, sprawdzalność 96%, nie znam drugiej tak niesamowitej osoby, rozmowa z nią to balsam dla duszy, można się też umówić na rozmowę telefoniczną co działa tak samo jak wizyta osobista.
      Jest też naturoterapeutką i doradcą duchowym. Wyleczyła mnie z boreliozy. Bardzo niedroga a skuteczna. Prawdziwa, z powołania. Bez komercyjnej otoczki i bzdur. Kobieta ma prawdziwy dar. Polecam w 100%
      • wiola20 Re: Tarot- partner dolecowy i zdrada czy sie spra 10.10.18, 23:11
        Boje sie kolejny raz stawiac tarota, bardziej chodzilo mi o porade osob zajmujacych sie kartami dlaczego wrozka napisala ze maz nie jest partnerem docelowym, czy taka wrozbe mozna zmienic rytualem na przywrocenie milosci, skoro karty pokazaly, ze to on sie pogubi i mnie zdradzi i przez to sie rozstaniemy. Chcialam sie dowiedziec czy ktos z was mial wrozbe ze partner nie bedzie docelowy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka