Dodaj do ulubionych

Wróż Kamil dlaczego nie odpowiada

09.10.18, 10:23
Slyszalam bardzo duzo dobrych opinii o wrozu Kamilu, ponoc pomaga wybrac najlepsza droge, doradza co sie stanie jak wybierze sie konkretna opcje... niestety, dawno temu pisalam na jego dwa e-maile i nie odpowiada na zadne wiadomosci. Czy ktos ma z nim kontakt, czy ktos niedawno korzystal z jego wrozb? A jezeli nie Kamil to kto dobrze doradza na przyszlosc? Nie chodzi mi o tylko postawienie kart, bo juz 3razy w zyciu korzystalam z wrozby tarota, potrzebuje bardziej porady jaka droga podazac... jeszcze slyszalam o pani Beacie Kalinowskiej. Tylko prosze nie wklejac reklam wszystkich wrozek :)
Obserwuj wątek
    • larysa3030netia Re: Wróż Kamil dlaczego nie odpowiada 28.04.21, 17:27
      wiola20 napisał(a):

> Slyszalam bardzo duzo dobrych opinii o wrozu Kamilu, ponoc pomaga wybrac najlep
      > sza droge, doradza co sie stanie jak wybierze sie konkretna opcje... niestety,
      > dawno temu pisalam na jego dwa e-maile i nie odpowiada na zadne wiadomosci. Czy
      > ktos ma z nim kontakt, czy ktos niedawno korzystal z jego wrozb? A jezeli nie
      > Kamil to kto dobrze doradza na przyszlosc? Nie chodzi mi o tylko postawienie ka
      > rt, bo juz 3razy w zyciu korzystalam z wrozby tarota, potrzebuje bardziej porad
      > y jaka droga podazac... jeszcze slyszalam o pani Beacie Kalinowskiej. Tylko pro
      > sze nie wklejac reklam wszystkich wrozek :)

Do doradztwa najlepsza jest Beata Kalinowska zdecydowanie ma podejście ale też widzi Twój problem .Ja podczas wróżby miałam wrażenie że nic nie muszę mówić (i nic nie mówiłam ) a pani Beata z taka dokładnością sama powiedziała jaki mam problem plus jeszcze pomogła mi go zrozumieć .Więc Ja polecam .Nim się zdecydujesz możesz do niej napisać lub zadzwonić na whatsAAp +48 518 95 653
    • hannik123 Re: Wróż Kamil dlaczego nie odpowiada 29.07.21, 19:40
      Mi bardzo dużo pomogła Wróżka Sara , miałam spore rozterki i udało się dośc szybko umówić na kontakt i merytorycznie podeszła do sprawy. Co prawda nie należy do najtańszych,ale cena dość przystępna, natomiast przede wszystkim bardzo wysokaaa sprawdzalność,a to chyba w tym wszystkim najważniejsze,email do niej- kobietamag@interia.pl
    • tereniakrakow Re: Wróż Kamil dlaczego nie odpowiada 16.09.21, 12:51
      ja często korzystam z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna kobieta a do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozki.net/wrozkaonline lub oficjalna strona www.wrozka alicja.pl
      zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie przez Internet a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin na email

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka