Dodaj do ulubionych

Szukasz dobrego Tarocisty?

29.12.18, 10:20

Ogłoszenia Tarot.

Problemy? Wątpliwości? Życiowe rozterki? Zapraszam do świata Tarota.
Tarot odkryje przyszłość. Podpowie, nakreśli drogę, którą możesz pójść.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony

www.wrozbitawojciech.pl.tl
Na stronie wiele potwierdzeń sprawdzalności.

Spotkania indywidualne.

Czechy: Czeski Cieszyn, ul Stefanikova
Polska: Leszno Wlkp. Oś Wieniawa.

Wróżby online:

- mail
- nagrania mp3
- Skype.

Tel 571345677
Obserwuj wątek
    • marika_w Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 19.02.20, 16:26
      Tarot tylko z moją ukochaną Agelya. Od lat się z nią konsultuje i nie wyobrażam sobie nikogo innego. Wielokrotnie ustrzegła mnie przed niebezpieczeństwem i zawsze się z nią konsultuje kiedy mam wątpliwości. Oczywiście decyzje podejmuje samodzielnie, jednak warto wiedzieć jaka energia nas czeka. Polecam. www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-agnelya
    • danuta99 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 04.04.20, 17:30
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?11
    • kornelialipppj Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 03.11.21, 19:18
      Ponownie skorzystałam z usług wróżki Sary i jestem pod wrażeniem sprawdzalności jej wróżb zarówno w sensie merytorycznym jak i czasowym,email do niej - kobietamag@interia.pl poza tym świetna babka potrafiąca zachować dystans i szybko umiejąca trafić w punkt ;)
    • ritaklausk Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 11.11.21, 20:32
      Moi drodzy, jestem pod wrażeniem umiejętności i precyzji wróżki Sary, której wrózby są bardzo trafne i precyzyjne nawet w czasie ponadto też korzystałam u niej z rytuału, pierwsze oznaki poprawy były już po kilku tygodniach, email do niej -kobietamag@interia.pl
    • klementynawer1 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 15.11.21, 19:33
      Mogę zaproponować Wam wróżkę Sarę, z której usług korzystam już kilka lat, z początku korzystałam też z kilku innych jednak ich odpowiedzi nie były tak trafne i wiarygodne jak u niej, ponadto nie ma większych problemów z umówieniem się,odpowiedzi rzeczowe i precyzyjne, email do niej : kobietamag@interia.pl
      • naturaola Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 16.11.21, 19:01
        A telefon można?
    • klaudynik1231a Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 19.11.21, 17:14
      Mogę Wam polecić bardzo kompetentną wróżkę, która z tego co wiem też poza wróżbami, odczynia m.in uroki ,ja co prawda póki co korzystałam tylko u niej z wróżb ale jestem pod ogromny wrażeniem jej umiejętności sprawdzalność i precyzja niespotykanie wysokie poza tym tez empatyczna i terminy w dość szybkim tempie, email do niej - kobietamag@interia.pl polecam ;)
    • matyldkairina12 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 20.05.22, 20:20
      polecam sprawdzoną wróżkę Sarę, rzeczowa i konkretna, korzystałam już 8 razy z jej wróżb i każdorazowo bardzo wysoka sprawdzalność i duża precyzja, email do niej -kobietamag@interia.pl
    • belkaelka20000 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 25.05.22, 13:58
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, wróży z różnych talii kart i według mnie ma sporą sprawdzalność, adres email do niej to : kobietamag@interia.pl
    • matyldkawitkaj12 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 28.05.22, 19:26
      Mam wróżkę, z której korzystam co kwartał z koleżanką i bardzo wysoka trafność, zdecydowana większość się sprawdza poza tym miła,komunikatywna,email do niej - kobietamag@interia.pl
    • marokijaweg12 Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 09.06.22, 23:44
      polecam bardzo dobrą,rzetelną wróżkę online-Sarę, kontakt bardzo miły,szybki przede wszystkim rzeczowa ,bardzo wysoka sprawdzalność, szybkie terminy, skorzystam jeszcze zapewne nieraz,gorąco polecam ,email do niej- kobietamag@interia.pl
    • natalkakapka Re: Szukasz dobrego Tarocisty? 11.08.22, 00:02
      Polecicie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka