Dodaj do ulubionych

Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska

14.03.19, 15:21
Bardzo proszę o opinię o tej Pani . Bo pół roku temu byłam u niej ! Odmienia moje życie! Jestem naprawdę wdzięczna. MARTA Anna Pinczewska jest bardzo dobrym jasnowidzem , rozkłada też karty tarota.Odkrylam ja tu na forum . I faktycznie zasługuje na podziękowanie I polecenie . jestem też u niej na jej grupie fejsbukowej : Kwanty u Marty. Wiem że uleczyla parę przypadków raka . Ma moc . JESTEM ciekawa co o niej myślicie . TELEFON do niej 786828887 .
Obserwuj wątek
    • ladymilion Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 14.03.19, 16:08
      Też byłam u Pani Marty ! Jest lekiem na całe zło . DORADZA . Pierwszy raz aż bałam się pomyśleć cokolwiek :) bo jest naprawdę dobra . Ma dar . I do tego te jej uzdrawiania kwantowe I rytualy . Widać że kobitka ma moc w oczach. Można do niej telefonicznie I do gabinetu w Kaliszu . Telefon mam ten sam . 786828887 . Polecam .
      • danuta99 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 03.04.20, 10:28
        od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
        ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
        koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?
    • gadula777 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 29.05.19, 10:47
      Najlepsza wróżka i jasnowidz ! Polecam Panią Martę Pinczewską ! Przez telefon też mozna i prywatnie , ona jest niesamowita ! Prowadzi tez terapie . Widzi na odległość , ja jestem leworęczna i nie lubię dyni a ona to od razu widziała .. ona jest nadludzka ,jak ktos ma problem to polecam 786828887 . Tylko ze cięzko z terminami.
    • skorpionskorpion1 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 29.05.19, 11:24
      Marta Pinczewska faktycznie to osoba która zrobiła wrażenie na takim niedowiarku jak ja .I to nie było przepowiedzenie jakiejs banalnej sytuacji typu : bedzie Pan szczesliwy albo nieszczesliwy . To byla bardzo osobista sprawa o ktorej nikt nie wiedział dlatego tez postanowilem nie wysylac zdjec i staralem sie byc jak najbardziej no name . Jestem osobą ktora nie wierzy w takie magiczne wrozki . Zawsze staram sie swiadomie kierowac zyciem . Zadzwonilem z ciekawosci zeby udowodnic ze jest to kolejny żart i naciaganie ludzi . Tu muszę jednak powiedziec ze po rozmowie z Panią Pinczewską zaczynam nawet wierzyc ze Jest ona nie z tego swiata i potrafi przenikac przez ściany :) prawdziwa terapeutka dusz , telepatia , zglebiona fizyka kwantowa , widzenie na odległosc , niezwykla i piekna , po tym co widzialem na jej facebook . Bardzo inspirująca osoba , ktora powinna miec reklame bo jest potrzebna dla swiata . Oto podaje jej numrr 786828887 . Ten kto do niej zawita juz nigdy jej nie zapomni . DZIEKUJĘ
    • beata.nowak888 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 05.06.19, 23:25
      beata.nowak888 05.06.19, 23:11
      Najlepsza wrozka i psycholog w jednym to Marta Pinczewska , Pani Martusia wyciągnela mnie z traum .. pomogla i udzielila wskazowek. Pamietam piersza nasza rozmowę gdzie powiedziala mi w rozmowie telefonicznej : smacznego .. czuje zupe pomidorową ... ona widzi wszystko ! Wtedy troche sie wystraszylam .. jestem po 3 sesjach z jasnowidzeniem , oraz po 3 rytualach ! Kiedys chcialam odejsc z tego swiata .. a dziś dziękuję za kazdy dzien ! A Pani MARTUSI najbardziej . Przyjmuje w gabinecie w Kaliszu a dla takich jak ja z innego odległego regionu Polski robi sesje z jasniwdzeniem i uzdrowieniem na odległosc . Ma wielki dar ! To jest jej numer 786828887 ! Moja znajoma znalazła ja na tym forum ! Trzeba tylko powiedziec ze sprawa pilna bo tak dopiero za 2-3 tygodni sie czeka , ale warto !
    • majawata1984 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 17.12.19, 10:28
      Słuchajcie! Jeżeli można ją nazwać wróżka, a raczej jasnowidz terapeutą.. uzdrowicielem . JEST magiczna . Może troszkę ostra bo tak mówi bez współczucia- może I tak trzeba. Troszkę czekałam do niej . Ale się udało... po pół roku wszystko się sprawdziło... A to były rzeczy które nigdy nie myślałam że tak się potoczą ... nadała mi pomysł, wiarę , wiatr w żagle... dała inna perspektywę! Marta Pinczewska... jest nieoceniona! Polecam tą Panią... A byłam do niej najbardziej sceptyczna ! Ona robi sesje w gabinecie osobiście oraz przez telefon ... Ja byłam tak i tak ! 786828887 to telefon tej wiedźmy. Nie zrazajcie się że długo się czeka , czasami jak się jej powie że pilna sprawa to coś wymyśli....
    • danuta99 Re: Jasnowidz wróżka uzdrowiciel Marta Pinczewska 03.04.20, 10:29
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka