Dodaj do ulubionych

Wróżki Nie Polecam...

11.07.20, 13:26
Witajcie wróżylam sobie u kilku słynnych wróżek znanych i cenionych... Żeby nie było wróżylam je ze sporym dostępem czasowym min. Pół roku... I żadna ale to żadna mi nie przepowiedziala przeszłości ważne dla mnie kwestie się nie sprawdziły... Wróżylam u Beaty Kalinowska u ewa.tarotowa u kobieta.mag u Raisa hau u Otylii u Mariwy i Vitalissy co gorsza te panie mają mega dużo pozytywów... Rozumiem że jestem kosmita i nic na mnie nie działa podkreślę że ufałam w każdą osobę w końcu płaciłam nie małe pieniądze... mam tez szacunek do kart i nie traktowałam wróżby jako formy zabawy... Nie wiem co o tym myśleć... Czemu nic mi się nie sprawdzę ponoć trzeba trafić na swoją wrozke ale ja już nie wiem do kogo... Zachwycam się też Aida Kolosan ale nie stać mnie na taki wydatek 400-600zl ... Nie jestem już rozrzutna jak kiedyś gdy płaciłam za rytuały na finanse i zmiana była tylko w gorsza stronę bo tylko straciłam pieniądze... Korzystając z wrozki zawsze czytam opinie jednak to nie dało rezultatow czytałam wczoraj sporo dobrego o wróżce tarocina ale ona wogole nie odpisuje... Więc chyba muszę sobie dać spokój... Czy wy też tak macie ze żadna wróżba wam się nie sprawdza...?
Obserwuj wątek
    • tanishka Re: Wróżki Nie Polecam... 11.07.20, 13:27
      tanishka napisał(a):

> Witajcie wróżylam sobie u kilku słynnych wróżek znanych i cenionych... Żeby nie
      > było wróżylam je ze sporym dostępem czasowym min. Pół roku... I żadna ale to ż
      > adna mi nie przepowiedziala przyszłości ważne dla mnie kwestie się nie sprawdzi
      > ły... Wróżylam u Beaty Kalinowska u ewa.tarotowa u kobieta.mag u Raisa hau u Ot
      > ylii u Mariwy i Vitalissy co gorsza te panie mają mega dużo pozytywów... Rozumi
      > em że jestem kosmita i nic na mnie nie działa podkreślę że ufałam w każdą osobę
      > w końcu płaciłam nie małe pieniądze... mam tez szacunek do kart i nie traktowa
      > łam wróżby jako formy zabawy... Nie wiem co o tym myśleć... Czemu nic mi się ni
      > e sprawdzę ponoć trzeba trafić na swoją wrozke ale ja już nie wiem do kogo... Z
      > achwycam się też Aida Kolosan ale nie stać mnie na taki wydatek 400-600zl ... N
      > ie jestem już rozrzutna jak kiedyś gdy płaciłam za rytuały na finanse i zmiana
      > była tylko w gorsza stronę bo tylko straciłam pieniądze... Korzystając z wrozki
      > zawsze czytam opinie jednak to nie dało rezultatow czytałam wczoraj sporo dobr
      > ego o wróżce tarocina ale ona wogole nie odpisuje... Więc chyba muszę sobie dać
      > spokój... Czy wy też tak macie ze żadna wróżba wam się nie sprawdza...?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka