Dodaj do ulubionych

Wiarygodna wróżka w Toruniu

07.08.20, 21:26
Cześć wszystkim !
Chciałabym was zapytać czy znacie jakąś wiarygodną i sprawdzoną wróżkę w Toruniu?
Jak wygląda taka wizyta? Ile czasu trwa? Ile kosztuje? Jakich usług można się spodziewać?
Nigdy nie byłam u wróżki, ale bardzo chciałabym pójść, jednak moja wiedza jest zerowa na ten temat.
Liczę na waszą pomoc ! :)
Pozdrowienia!
Obserwuj wątek
  • kamerados Re: Wiarygodna wróżka w Toruniu 09.08.20, 07:35
   <Moja wiedza jest zerowa>

   Ojczulek dyrectorius i jego radio ma ryja , pierwsze radio co wiesz czy ...czy no, za drogo!
   Na forach - była dobra i dar miała kita123, ale pod 70 gdzieś przepadła. tak to w kryzysie wszędzie ,nawet w internecie, znajdziesz wróżkę.Kłopot, czy lepsza czy gorsiejsza, czy po finansach czy prawie, ta ci powróży za pieniądze, co chcesz.
   Np.moje ulubione facade.com . Wciskasz pani na "tarot"albo 'runy"albo coś. Pytasz: Czy mam supermożliwości ? Mogę powróżyć choćby sobie, czy powinnam iść do kogoś?No i wyskakuje.
   Albo na PLAY-u, niegłupie programs do samopowróżenia.
   No bo wiadom0o,ktoś coś wymyśli , poprowadzi. Ale jeśli nie ... to może oszuka? Te zwidy to 'może' zwiady?Autorithar - rules?
  • dariadar1234 Re: Wiarygodna wróżka w Toruniu 08.06.21, 20:15
   Szczerze moge polecić wróżkę Sarę, kolejny raz korzystałam z jej usług i zapewne nie ostatni,większa częśc wróżby zarówno merytorycznie jak i terminowo zdążyła się już sprawdzić, email do niej - kobietamag@interia.pl polecam;)
  • antygona77a Re: Wiarygodna wróżka w Toruniu 23.06.21, 21:05
   Korzystam kilka lat z różnych wróżek i różnie to bywało ze sprawdzalnością.
   Postanowiłam zaryzykować u nowej młodej wróżki Hanny dobrawrozka.pl/wrozkahanna . Zakupiłam rytuał miłości i opcje 3 pytań.
   Stał się cud. Po wykonanym rytuale w ten sam dzień zadzwonił do mnie mój były partner na którym mi zależało ale nie chciałam tego po sobie dać odczuć. Spotkał się ze mną i poprosiła abyśmy spróbowali od nowa gdyż zależy mu na rodzinie i chce być zemną do końca życia. Także rytuał z jej strony ma mega moc lub potrafi go dobrze przeprowadzić!! co do 3 pytan 1 się sprawdziło a na pozostałe dwa czekam, dam znac dziewczyny!!
  • jesiennaa Re: Wiarygodna wróżka w Toruniu 16.09.21, 16:21
   Jak dla mnie w obecnych czasach gdzie wróżbę można zakupić przez Internet najlepsza jest wróżka Ula! Od kilku lat korzystam z wróżb i mam stały kontakt przez email, zawsze celnie przewiduje ma wysoką sprawdzalność i co najważniejsze bezpieczna płatność po której odpowiada na pytania w ciągu 45minut. Najlepiej wysłać jej pytania następnie je wycenia (wróżba za pytanie około 40-80zł) a po opłacie udziela szybkiej odpowiedzi. Macie stały kontakt z wrózką jej email to: wrozkaula@wp.pl
  • agnieszkanowwwb Re: Wiarygodna wróżka w Toruniu 23.09.21, 18:14
   polecam sesje telefoniczne z Panią Sarą . Rozmowa z nią wpłynęła na mnie bardzo kojąco. Wszystko się sprawdza i wszystko co widzi w kartach jest prawdą a nie zadaje pytan. Sesje z nią to najbardziej wartościowe rozmowy jakie miałem w życiu. Nie tylko kładzie karty ale radzi, widzi źródło problemów no i podaje rozwiązania. Bardzo pomocna i ciepła. Dużo zmieniła w moim życiu bo pokazała jakie błędy popełniałam. Tel do niej 784 676 783

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka