Dodaj do ulubionych

Najlepsza wrozka馃憣馃憣

07.10.20, 20:59
Bardzo polecam Agnieszk臋 z Rybnika tel 577790623 bardzo dobry cz艂owiek i bardzo pomocny nikomu krzywdy nie zrobi wr臋cz ch臋tnie pomo偶e Serdecznie wam polecam nikt nie po偶a艂uje sama szuka艂am na tym forum i to by艂 dla mnie najlepszy wyb贸馃憣馃憣
Obserwuj w膮tek
    • tadeusz1960 Re: Najlepsza wrozka馃憣馃憣 11.10.20, 20:17
      Jedyna PRAWDZIWA wr贸偶ka godna polecenia to p. Agnieszka tel 500 273 383
      Trafi艂em do niej przez polecenie kilka lat temu i wracam do dzi艣. Korzystam z prywatnych sesji telefonicznych u niej. Wszystko przez te lata si臋 sprawdzi艂o, pomog艂a mi niejednokrotnie bo nie tylko rozk艂ada karty ale jest te偶 psychologiem , naturopata i coachem par. Specjalizuje si臋 te偶 w prawie przyci膮gania dzi臋ki jej wiedzy nauczy艂em przyci膮ga膰 do 偶ycia szcz臋艣cie. Pokaza艂a b艂臋dy jakie nie艣wiadomie pope艂nia艂em.
      Jej wr贸偶by to nie tylko odczyt kart ale warto艣ciowa duchowa rozmowa , po kt贸rej cz艂owiek dostaje skrzyde艂 i chce si臋 偶y膰. Pani Agnieszka m贸wi o przyczynach, pomaga w wielu kwestiach ( mnie postawi艂a diagnoz臋 kt贸r膮 potwierdzi艂em w badaniach), wskazuje drog臋 i mo偶liwo艣ci, podaje konkretne rozwi膮zania a nie zostawia cz艂owieka z niczym jak inne...Jest niedroga. Dusza cz艂owiek.
    • magdasielska Re: Najlepsza wrozka馃憣馃憣 23.10.20, 16:45
      Moim zdaniem z po艣r贸d ca艂ej tej bra偶y najlepsza jest wr贸偶ka Agnieszka, ma wiele pozytywnych opinii, wr贸偶y od kilaka nastu lat, mo偶na zakupic wr贸偶b臋 przez internet tu wrozkaagnieszka.pl
      odpowiada szybko i tre艣ciwie, mo偶na 艂atwo zrobi膰 p艂atno艣膰 bez oczekiwania na konta bankowych i czekania kilka dni..ja mam prawie 40lat i zawsze korzystam z jej us艂ug i nigdy sie nie zawiod艂am,.,,.
    • true99 Re: Najlepsza wrozka馃憣馃憣 02.11.20, 13:02
      Gdyby kto艣 chcia艂 osobi艣cie z Krakowa i okolic albo telefonicznie z ka偶dego miejsca (op艂ata jak za normaln膮 rozmow臋 tel) to polecam wr贸偶k臋 El偶biet臋 do kt贸rej chodz臋 od wielu lat i bardzo du偶o si臋 sprawdzi艂o z tego co mi m贸wi艂a, nawet po wielu latach. Opr贸cz odczytywania przysz艂o艣ci umie te偶 dobrze doradzi膰. wrozkakrakow.pl/

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka