Dodaj do ulubionych

Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice

03.11.20, 21:51
Czy zna ktoś dobra wróżkę , lub wizjonerkę z torunia lub z okolic? Nie żadną skomercjonowaną, ktora wróży również online i kosztuje krocie..
Obserwuj wątek
    • natalkaax3 Re: Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice 09.11.20, 19:32
      Znam bardzo dobra wróżkę Anne Świerczewska, ale z Warszawy . Stawia karty również przez telefon, Skype i Whatsapp nie wiem jak przez messenger. Ja korzystam z opcji przez telefon. Bardzo polecam Ci również poczytać jej opinie. Jest bardzo dobra. Trzymaj telefon 513-172-842
    • kleopatrawikka3 Re: Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice 20.10.21, 18:35
      polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna a przy tym merytoryczna i konkretna osoba!
      korzystam z jej usług od kilku lat i prawie wszystko się sprawdziło nawet sprawy, które z początku wydawały mi się niedorzeczne, także się sprawdziły , email do niej : kobietamag@interia.pl serdecznie polecam ;)
    • jesiennaa Re: Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice 25.10.21, 11:30
      w czwartek korzystałam z opcji 3 pytań i wróżki Agnieszki ze strony wrozkaagnieszka.pl
      ma 100% dyskrecje a na tym najbardziej mi zależało, opłaciłam za 3 pytania a wróżbę dostałam w ciągu godzinki. Prosto i rze3czowo bez owijania w bawełnę a dzisiaj już jedno pytanie sie sprawdziło co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. jak dla mnie jedna z lepszych jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo płatności gdyż zaraz po zamówieniu mamy wróżbę.
    • alicjafiisz11 Re: Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice 25.10.21, 20:50
      Polecam gorąco wróżkę Sarę,z której wróżb korzystam już kilka lat . Dotychczas prawie wszystko się sprawdziło, najwyższa sprawdzalność spośród wszystkich z których dotychczas korzystałam , email do niej - kobietamag@interia.pl ;)
    • katarimaklaus1 Re: Dobra wrozka jasnowidz torun lub okolice 27.10.21, 18:24
      Gorąco polecam wróżkę Sarę, bardzo życzliwa kobieta, od dawna korzystam z jej wróżb i jestem bardzo zadowolona, ostatnio skusiłam się też na skorzystanie z rytuału u niej i po kilku tygodniach już widzę poprawę, kontakt do niej - kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka