Dodaj do ulubionych

partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym

21.12.20, 09:50
za 4 dni święta po wykonaniu rytuału miłosnego około miesiec temu u mateo mój mąż wrócił do mnie o do dzieci, wybaczyłam mu zdradę stara się, będziemy mieli piękne świeta mimo że mnie skrzywdził. niweiem czy to los czy rzeczywiście Mateo sprawił że wrócił ale jestem mu ogromnie wdzięczna za wykonany rytuał miłosny i bede go polecać każdemu który walczy o miłość i partnera wrozbitamateo.pl
Obserwuj wątek
    • grazynahagb Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 09.10.21, 15:04
      Korzystałam z rady wróżki przez internet. Jestem bardzo zadowolona.
      Polecam gorąco - pisz na adres kobietamag@interia.pl . wróżba została potraktowana jako priorytetowa i bardzo szybko zrealizowana po przystępnej cenie, gorąco polecam ;)
      • zuzanna_ddas Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 02.09.22, 02:22
        Jej rytual nie działa !! Pragnę Państwa przestrzec przed tą osobą. Otóż zamówiłam u niej rytuał miłosny i wydałam mnóstwo pięniędzy. Niestety, ale oceniam tą Panią bardzo negatywnie. Obiecywała różne rzeczy zapewniała mnie, że partner wróci do mnie po jej rytuale. Nic takiego się nie stało sytuacja pogarsza się z tygodnia na tydzień. Mój mąż przestał się całkowicie ze mną kontaktować. Do tego znalazł sobie inną. Jej rytual pogorszył sprawę. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam tej Pani. Pisze to po to abyście przeczytali moją opinie i nie stracili tylu pieniędzy. Sara to osoba, która ze ezoteryki znalazła sobie pomysł na biznes.
    • katarzynabilla1 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 17.10.21, 19:41
      ostatnio korzystałam z usług wrózki Sary , po wielu wceśiejszych próbach, w tym przypadku sprawdzalność jest bardzo wysoka jak i terminy bardzo przystępne, gorąco polecam, email do niej : kobietamag@interia.pl
      • aliaadani Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 04.11.21, 00:44
        Sara jest nieskuteczna !
      • zuzanna_ddas Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 02.09.22, 02:22
        Pragnę Państwa przestrzec przed tą osobą. Otóż zamówiłam u niej rytuał miłosny i wydałam mnóstwo pięniędzy. Niestety, ale oceniam tą Panią bardzo negatywnie. Obiecywała różne rzeczy zapewniała mnie, że partner wróci do mnie po jej rytuale. Nic takiego się nie stało sytuacja pogarsza się z tygodnia na tydzień. Mój mąż przestał się całkowicie ze mną kontaktować. Do tego znalazł sobie inną. Jej rytual pogorszył sprawę. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam tej Pani. Pisze to po to abyście przeczytali moją opinie i nie stracili tylu pieniędzy. Sara to osoba, która ze ezoteryki znalazła sobie pomysł na biznes.
    • alicjafiisz11 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 25.10.21, 20:52
      Polecam gorąco wróżkę Sarę,z której wróżb korzystam już kilka lat . Dotychczas prawie wszystko się sprawdziło, najwyższa sprawdzalność spośród wszystkich z których dotychczas korzystałam , email do niej - kobietamag@interia.pl ;)
    • klaryska12ab Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 24.11.21, 20:25
      Mogę Polecić Wam dobra wrózkę -Sarę ,która wrózy nie tylko z tarota ale też z innych talii, w moim przypakdu bardzo duża sprawdzalność i są możliwe szybkie terminy,a poza ty to co chyba bardzo istotne- wróżba bardzo zbieżna z rzeczywistością, tel do niej -784 676 783, gorąco polecam ;)
    • charlotteedgar Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 28.11.21, 16:00
      Mogę wam polecić wspaniała wróżkę Sarę - kobietę wartą każdej sumy, wróżby bardzo trafne ,trafiające w sedno poza tym skusiłam się tez na rytuał i w przeciągu kilku dni już widzę pierwsze efekty, rewelacja ,email do niej- kobietamag@interia.pl
      • patricccia Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 05.12.21, 09:53
        Wiele się mówi o oszustkach wrozka SARA to jedna znicz ostrzegam
    • gabiwit1 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 09.12.21, 14:02
      Mogę zarekomendować Wam wróżkę Sarę, u której 1,5 miesiąca skorzystałam z rytuału miłosnego .po 2-3 tygodniach pierwsze pozytywne zmiany już zaszły mimo ,że mówiła o dłuższym okresie oczekiwania , to bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło. Wcześniej dośc długo korzystałam u niej z wróżb ,które były bardzo trafne w mojej sytuacji nawet w przypadku pytań o krótki okres czasu, osoba godna polecenia ,email do niej -kobietamag@interia.pl
    • isabellklar1 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 14.12.21, 19:41
      Polecam skuteczną wróżkę Sarę. Jestem pod wrażeniem jej umiejętności, 6ty raz skorzystałam z wrózby u niej i każda się bardzo szybko i precyzPolecam skuteczną wróżkę Sarę. Jestem pod wrażeniem jej umiejętności, 6ty raz skorzystałam z wrózby u niej i każda się bardzo szybko i precyzyjnie sprawdza, gorąco polecam,email do niej - kobietamag@interia.plyjnie sprawdza, gorąco polecam,email do niej - kobietamag@interia.pl
    • mariettazik Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 23.12.21, 21:03
      Korzystając dotychczas z kilku wróżek, najwyżej oceniam wróżkę Sarę szczególnie z względu na precyzję i wysoką sprawdzalność wróżby oraz możliwe szybkie terminy oraz to już mniej istotne ale też miłe tj bardzo dobrą komunikację, email do niej- kobietamag@interia.pl gorąco polecam ;)
    • mattts29 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 09.01.22, 02:41
      ja też korzystałem z pomocy tego wróżbity. Tylko on potrafił zrobić to czego nie potrafili inni. Wróżby się sprawdzają, rytuały są skuteczne. Dzięki tej osobie jest w stanie funkcjonować i żyć dalej. bardzo dziękuję i polecam wróżbitę Macieja P z ezomagia.pl
      • ewela89 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 14.01.22, 13:40
        Ja także polecam wróżbitę maciejap u którego w końcu udał mi się rytuał, bo u innych nie.
        Profesjonalizm w każdym calu. Fachowa pomoc i wsparcie. Polecam z czystym sumieniem! Nie wierzyłam, że po takim czasie będzie przy mnie moja miłość. Mam meila do niego : wrozbita_maciejp@o2.pl Okazał się osobą uczciwą i efektywną.
      • iza7711 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 30.01.22, 22:41
        Popieram wróżby w tak wielkim stopniu są trafne u tego wrozbity. Polecam również
    • kamilajanka11 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 10.01.22, 19:01
      Ostatnio miałam trudny okres w życiu, partner mnie zostawił po wielu latach związku , byłam załamana - nie wiedziałam co robić, natomiast postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku tj rytuał miłosny u wróżki Sary i nie żałuję,co prawda pierwszy symptom był szybko tj po paru tygodniach natomiast ustabilizowało się to po około 1,5 miesiąca co uważam i tak za bardzo szybki czas, gorąco polecam- email do niej kobietamag@interia.pl
    • julalula11 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 26.01.22, 20:32
      Ja od dość dawna korzystam z usług wróżki Sary online i jestem bardzo zadowolona - szybkie terminy, merytoryczna odpowiedź bez owijania w bawełnę, email do niej - kobietamag@interia.pl
    • cytrynianka Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 02.02.22, 17:08
      Do mnie nie wrócił
    • karolcialukas12 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 10.02.22, 17:28
      Od dawna korzystam z wróżb u Sary i nie zawiodłam się, bardzo wysoka sprawdzalność, miła, kompetentna, dośc szybko udaje się umówić na termin, nie owija w bawełnę tylko jasno i klarownie opisuje sprawę o nic nie pytając,świetna i rewelacyjna z wielkim darem, gorąco polecam,email do niej -kobietamag@interia.pl
    • klaustynkavij1 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 12.05.22, 20:41
      polecam świetną tarocistkę online Sarę, ostatnio mi wróżyła, nie zadając żadnych pytań, bardzo wiele powiedziała na mój temat ,jestem pod wrażeniem jej zdolności, kontakt szybki i łatwy, można się szybko umówić online,email do niej - kobietamag@interia.pl
    • bedebuenosaires Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 16.05.22, 17:31
      jestem w stanie polecić sprawdzoną osobę, która wróży i odprawia rytuały miłosne. Jestem już jakiś czas po rytuałach miłosnych i wróżbach powiem szczerze, że się udało. Wróżby prawie 100 trafione. A przez ostatnie miesiące naprawdę wiele się działo . mój e-mail : bedebuenosaires@gazeta.pl
    • dawid79 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 18.05.22, 02:45
      Moja dziewczyna wróciła po wykonanym rytuale miłosnym. Mogę podać namiary do osoby z którą współpracowałem. Muszę zaznaczyć, że to był 7 rytualista, który okazał się skuteczny. Efekty były widoczne już w trakcie rytuały. Napisz do mnie dawid79@protonmail.com z chęcią opowiem jak to wyglądało i podam namiary. mi wcześniej 6 razy się nie udało pewnie zostałem oszukany.
      • ybka5 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 18.05.22, 14:46
        Przestań spamować! Cięgle reklamy, nawet kretyn się nie nabierze.

dawid79 napisał:

> Moja dziewczyna wróciła po wykonanym rytuale miłosnym. Mogę podać namiary do o
        > soby z którą współpracowałem. Muszę zaznaczyć, że to był 7 rytualista, który ok
        > azał się skuteczny. Efekty były widoczne już w trakcie rytuały. Napisz do mnie
        > dawid79@protonmail.com z chęcią opowiem jak to wyglądało i podam namiary. mi w
        > cześniej 6 razy się nie udało pewnie zostałem oszukany.
      • agathheaa1992 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 18.05.22, 15:07
        Napisałam do Pana proszę o kontakt mam podobną sytuację kilka osób robiło już urok i nie wyszło. Potrzebuję pomocy
    • belkaelka20000 Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 25.05.22, 14:38
      mogę polecic wam sprawdzona przeze mnie już mnie wróżkę sarę, wszystko mi się sprawdza się,a takze potrafi pomóc w ciężkich chwilach, zostawia, wam adres email do niej :kobietamag@interia.pl ;)
    • katstruliktrol Re: partner wrócił po wykonanym rytuale miłosnym 14.09.22, 14:45
      Byłam w trudnej sytuacji na rozdrożu, miałam problem z chłopakiem i finansami, korzystałam z kilku wróżek i każda z nich po części powiedziała prawdę ale nie było to całościowo wiarygodne , Sara natomiast nie owijała w bawełnę i powiedziała wszystko dokładnie tak jak było-było to dla mnie ciężkie bo nie do końca słyszałam o co chciałam usłyszeć ale sprawdziło się ,potem skorzystałam u niej z rytuału i nie od razu ale po 4 miesiącach miałam bardzo dobre efekty, email do niej- kobietamag@interia.pl, polecam ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka