Dodaj do ulubionych

wróżka Hanna rytuał miłosny

23.06.21, 20:58
Korzystam kilka lat z różnych wróżek i różnie to bywało ze sprawdzalnością.
Postanowiłam zaryzykować u nowej młodej wróżki Hanny dobrawrozka.pl/wrozkahanna . Zakupiłam rytuał miłości i opcje 3 pytań.
Stał się cud. Po wykonanym rytuale w ten sam dzień zadzwonił do mnie mój były partner na którym mi zależało ale nie chciałam tego po sobie dać odczuć. Spotkał się ze mną i poprosiła abyśmy spróbowali od nowa gdyż zależy mu na rodzinie i chce być zemną do końca życia. Także rytuał z jej strony ma mega moc lub potrafi go dobrze przeprowadzić!! co do 3 pytan 1 się sprawdziło a na pozostałe dwa czekam, dam znac dziewczyny!!
Obserwuj wątek
    • gromczyni12 Re: wróżka Hanna rytuał miłosny 05.07.21, 11:45
      Przeciez to pojebana oszustka. Siedzi tam stara Jadzia. Nawet zdjecie ma fejkowe. Wez skoncz siebie caly czas wszedzie reklamowac, nawet do wrozek piszesz kretynko. Sama param sie kartami wiec dostalam jakies info, ze ty jestesm ta znana Wrozka Hanna, czyli Magdalena Gryckiewicz, spieprzaj
    • klemnetykaghhgjh Re: wróżka Hanna rytuał miłosny 28.08.21, 14:32
      Witam wszystkich którzy szukają wóżki ja kilka lat szukałam w Polsce i zagranicą korzystając z różnych wróżek i jasnowidzów jednak żaden z nich nie miał takiej sprawdzalności jak wróżka Sara do której od kiedy trafiłam, to już
      nie szukam dalej, email do niej : kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka