Dodaj do ulubionych

wrozbita jasnowidz waldemar

18.10.21, 13:47
pol roku temu jak tu wszedlem duzo pozytywnych wpisow bylo na temat wrozbity jasnowidza waldemara otoz postanowilem skozystac z jego uslug i przekonac sie na wlasnej skorze jak to jest otoz korzystalem 3 krotnie z usug pana waldemara i nie zawiolem sie to co mi przekazal to wszystko mi sie sprawdzilo i sie sprawdza chcialbym tylko zauwazyc ze pan waldemar nie wrozy z fusow ani z kart tylko wrozy na podstawie zdjecia danej osoby moge z czystym sumieiem polecic go wam kontakt do pana waldemara towaldek206@op.pl
Obserwuj wątek
    • jesiennaa Re: wrozbita jasnowidz waldemar 25.10.21, 11:35
      w czwartek korzystałam z opcji 3 pytań i wróżki Agnieszki ze strony wrozkaagnieszka.pl
      ma 100% dyskrecje a na tym najbardziej mi zależało, opłaciłam za 3 pytania a wróżbę dostałam w ciągu godzinki. Prosto i rze3czowo bez owijania w bawełnę a dzisiaj już jedno pytanie sie sprawdziło co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. jak dla mnie jedna z lepszych jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo płatności gdyż zaraz po zamówieniu mamy wróżbę.,,
    • safarikuki1 Re: wrozbita jasnowidz waldemar 08.11.21, 20:56
      Witam wszystkich którzy szukają wróżki ja kilka lat szukałam w całej Polsce były lepsze i gorsze jednak żadna z nich nie wstrzeliła się tak idealnie w sedno jak wróżka Sara i to każdorazowo umiejąca uchwycić istotę i wstrzelic się w punkt, rewelacja jest naprawdę super email do niej - kobietamag@interia.pl
    • marakeszana Re: wrozbita jasnowidz waldemar 14.11.21, 16:48
      Bardzo polecam wwróżkę Sarę, po raz drugi skusiłam się skorzystać z jej wróżb i jestem bardzo zadowolona- wróżby szczegółowo opisane,obszerne , a przy okazji tematycznie i merytorycznie, email do niej - kobietamag@interia.pl polecam;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka