Dodaj do ulubionych

Wróżka Małgorzata Sęczkowska jaka opinia ?

23.05.22, 07:07
Miała dobre opinie na Facebooku, dlatego zdecydowałam się na seans u Pani gosi. Teraz gdy minęło już kilka miesięcy muszę powiedzieć, że to co mówiły jej karty okazało się kłamstwem. Nie wiem możliwe że się pomyliła ale nie jestem pewna. Pani Małgosia mówiła z takim przekonaniem. Byłam przekonana, że tak jest i będzie.
Obserwuj wątek
    • anastazjaholynska11 Re: Wróżka Małgorzata Sęczkowska jaka opinia ? 23.05.22, 17:26
      Hej, warto też sprawdzić jak zadawać pytania do kart, jeśli robiłyście tarota.
      To tylko podpowiedz, nikt nie daje odpowiedzi w 100%, bo to wszystko zależy od naszych wyborów. Wyświetlił mi się wątek dot. Pani Gosi, bo sama korzystam z jej pomocy i musze przyznać, że u mnie się sprawdza idealnie, ja jestem w szoku, bo korzystałam już z usług 3 innych wróżek, a jednak do Pani Gosi wracam za każdym razem. Polecam również oczyszczenie, warto sprawdzić blokady na czakrach.
    • i.belka1187 Re: Wróżka Małgorzata Sęczkowska jaka opinia ? 28.05.22, 19:25
      Korzystam z usług Pani Małgosi i nie mam pojęcia skąd się biorą tutaj negatywne opinie. Pani Małgosia przede wszystkim jest bardzo ciepłą i przemiłą kobietą. Pomogła mi, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Już po jednym zdaniu wróżenia wiedziałam, że dobrze trafiłam. Teraźniejszość jak i przeszłość sprawdziła się w 100% Jeżeli chodzi o przyszłość na efekty jeszcze muszę poczekać, lecz już wiem, że wybór Pani Małgosi to był strzał w dziesiątkę. Pani nie dopytywała i wszystko co mówiła to sama prawda. Wróżka ma w sobie tyle pozytywnej energii, że przechodzi to na drugiego człowieka. Pani bardzo angażuje się w pomoc drugiemu człowiekowi. Korzystałam z wielu wróżek, ale pierwszy raz trafiłam na tak empatyczną osobę, która z całego serca chce pomóc. Szczerze z całego serca polecam wróżkę Małgosię! Jeśli macie jakiś problem nie zwlekajcie tylko piszcie do Pani Małgorzaty!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka