Dodaj do ulubionych

Wrozka Dagmara na telefon

21.10.22, 11:42
Polecam z całego serca Panią Dagmarę!
Jest aniołem! Pomogła mi w trudnych chwilach już nie raz. Świetnie tłumaczy i jest bardzo empatyczna i wyrozumiała. Wszystko mi się sprawdziło, widziała nawet rzeczy o których jej nie mowilam, a się potwierdzily. Niektóre rzeczy sprawdzały się już na drugi dzień na inne chwilę musialam poczekać. Była przy mnie kiedy podejmowałam najtrudniejsze wybory mojego życia.
Wrozy przez telefon co jest wielkim plusem bo nie muszę jeździć za każdym razem martwić się o parking odwoływać innych spotkań. Po prostu pisze jej sms i się umawiamy. To super jeśli jesteś z innego miasta. Warta każdej ceny. Dziękuję najmocniej! Będę wracać.
Obserwuj wątek
    • chmurka92 Re: Wrozka Dagmara na telefon 22.10.22, 16:07
      Jakby ktoś potrzebował numer telefonu do p. Dagmary to tutaj proszę 514 928 815
    • karolina_gc Re: Wrozka Dagmara na telefon 26.10.22, 21:40
      Ja tez polecam Panią Dagmarę, nasza cała rodzina korzysta. Pomogła mi w trudnych chwilach. Koleżanka z pracy i przyjaciółce też poleciłam. Ja też miałam z nią konsultacje przez telefon. Naprawdę jestem w szoku ile się sprawdza i jak szybko. Pani Dagmara-514-928-815
    • patryjewska Re: Wrozka Dagmara na telefon 28.10.22, 09:00
      Jej można słuchać godzinami tak przyjemnie i ciekawie mówi. Wszystko dokładnie tłumaczy i powtórzy jak trzeba. Sprawdza się naprawdę byłam w szoku ile informacji wyciągnęła. Jedna rzecz nie była dla mnie zrozumiała jak rozmawiałyśmy a po 2 tygodniach sytuacja przypomniała mi o tym co mówiła i już zrozumiałam. Niesamowite!
    • toraborak Re: Wrozka Dagmara na telefon 03.11.22, 11:07
      Czy warto korzystać z usług Dagmary?
      • monikaszymikova Re: Wrozka Dagmara na telefon 25.11.22, 17:57
        Jak najbardziej, oddana kobieta ma do tego dar i wie jak przekazać szczegółowo wiedzę.
      • monikaszymikova Re: Wrozka Dagmara na telefon 29.11.22, 15:25
        Też polecam! Kobieta z ogromną wiedzą i intuicją! Naprawdę się sprawdza i wszystko pięknie tłumaczy.
      • wica_wiktoria Re: Wrozka Dagmara na telefon 28.12.22, 15:51
        Jak najbardziej warto!
      • pieczon.ka Re: Wrozka Dagmara na telefon 21.01.23, 11:16
        Oczywiście, że tak. Daje dużo cennych rad i wskazówek.
    • majkiwhite Re: Wrozka Dagmara na telefon 25.11.22, 14:17
      Czy można przyspieszyć działanie uroku, spętania miłosnego?
      Większości z nas brakuje cierpliwości, szczególnie w sprawach miłosnych, gdzie każdy dzień rozłąki z ukochaną osobą jest udręką. Niestety jednak, nie ma możliwości przyspieszenia działania rytuałów miłosnych. Mówiąc krótko – swoje trzeba odczekać. Magia nie działa na pstryknięcie palcem, dlatego też na swojej stronie, jako czas oczekiwania podaje 1-4 miesiące. Jest to okres, kiedy rytuał zaczyna działać w pełni i pojawiają się pożądane efekty.

Rozumiem, że wszyscy chcieliby, aby magia miłosna zadziałała już po kilku dniach. Nie jest to jednak możliwe.

Co więc robić, oczekując na wyniki zamówionego uroku/spętania?

Przede wszystkim trenować swoją cierpliwość (co wyjdzie Wam na dobre także w innych życiowych sytuacjach, osoby cierpliwe potrafią osiągnąć więcej w każdej dziedzinie życia). Nawet jeśli tęsknota, nie daje Wam w spokoju zająć się pracą, pasją, to próbujcie się uspokoić, w czym pomaga chociażby medytacja, którą bardzo często zalecam osobom niecierpliwym. Pozwala ona się wyciszyć i chociaż na chwilę zapomnieć o utrapieniach. Dużo pomagają rozmowy z innymi ludźmi. Jeśli mamy kogoś bliskiego, nie bójmy się rozmowy z nim, taka osoba nas wysłucha, wyrzucimy z siebie negatywne emocje i chociaż na pewien czas poczujemy się lepiej. Co jest istotne – proszę nie szukać jako pierwszy kontaktu z osobą na którą został rzucony miłosny czar. Kiedy rytuał zacznie działać, ukochany sam się odezwie. Proszę pamiętać przy tym, by nie wplatać się w błędne koło i nie siedzieć godzinami w bezruchu przy telefonie, licząc na wiadomość od niego. Czas oczekiwania nie wziął się z przypadku, należy pamiętać, że ukochany człowiek może odezwać się już po miesiącu, a może zrobić to dopiero po np. 15 tygodniach. Rzecz jasna, trzeba trzymać rękę na pulsie, wierzyć, że efekty rytuału w końcu nadejdą, ale też zajmować się własnym życiem, wychodzić do ludzi, zabijać czas, tak aby te dni mijały jak najszybciej. Obsesyjne myślenie, tylko i wyłącznie o partnerze, może doprowadzić nas do obłędu, a proszę mi wierzyć, jest to wycieńczające zarówno dla osoby, która w tym obłędzie tkwi jak i dla najbliższego otoczenia.

Chociaż większości osób zamawiających brakuje cierpliwości, znam przypadki ludzi, którzy zastosowali się do moich rad, nie sprawdzali telefonu co godzinę, aby zobaczyć czy ukochany do nich napisał. Na tyle na ile potrafili, odganiali myśli o swym ukochanym, dzięki czemu mogli zająć się pracą, a także swoimi pasjami. Potrafili żyć normalnie, oczywiście po cichu czekając na czas, kiedy zobaczą efekty zamówionego uroku, czy spętania. Mimo to, było im dużo łatwiej znieść tygodnie oczekiwania. Dzięki nauczeniu się cierpliwości i wiedzy, że nie można mieć wszystkiego od razu, dużo łatwiej znosili okres oczekiwania na powrót i potrafili żyć tak jak wcześniej. Takie podejście zalecam każdemu, który czeka na efekty rytuału.c9alLzO7JXKus1M
      • monikaszymikova Re: Wrozka Dagmara na telefon 25.11.22, 17:59
        To jakiś spam!
    • kwiat_wisni83 Re: Wrozka Dagmara na telefon 01.12.22, 23:27
      To prawda! Mi Pani Dagmara przewidziała, że ja i mój ex znowu do siebie wrócimy. Inne wróżki mówiły że mam sobie dać spokój. Mieszkaliśmy wtedy obydwoje w innych krajach i on miał dziewczynę. Naprawdę wątpiłam ale uwierzyłam Pani Dagmarze i co wczoraj wróciliśmy do siebie! Nie mogę w to uwierzyć, jako jedyna dala mi nadzieję i pomogła uwierzyć że naprawdę tak będzie. Podtrzymywała mnie na duchu i przeszła że mną przez tą całą wyboista drogę.
    • maarciaa Re: Wrozka Dagmara na telefon 22.12.22, 21:00
      Oj tak jedyna godna polecenia! Ja korzystam z usług Pani Dagmarki jeśli chodzi o wróżby z kart tarota systematycznie. Ale tez amulety, najszybciej zadziałał ten na przyciągnięcie pieniędzy bo już po 15 min od zrobienia go dostalam wiadomość od szefa że dostanę wypłacana premię. Brałam też amulet na to żeby przestać kłócić się z mężem i chroniący przed zdradą. Teraz zastanawiam się nad amuletem co ochroni moje zdrówko. Nie wiem na co jeszcze ma amulety ale polecam wszystkim z całego serca. Numer ten sam co podają inni.
    • wica_wiktoria Re: Wrozka Dagmara na telefon 28.12.22, 15:51
      Dagmara to najlepsza tarocistka, nigdy nie spotkałam tak ciepłej osoby. Wysłucha i pomoże zrozumieć sytuację. Tłumaczy szczegółowo i jest zaangażowana, ma fantastyczne podejście i zna się na rzeczy. Wróżba się spełniła z niesamowitą dokładnością, a ja znalazłam odpowiedzi na swoje pytania. Na pewno będę wracać. Zachęcam do kontaktu z tą życzliwa i wiarygodną Panią. Pozdrawiam serdecznie ❤️
    • lolka.fasolka.13 Re: Wrozka Dagmara na telefon 10.01.23, 15:12
      Również polecam, niezwykle trafna wróżba i sympatyczna rozmowa. <3 Na pewno będę wracać!
    • pieczon.ka Re: Wrozka Dagmara na telefon 19.01.23, 10:02
      Polecam gorąco. Miła i empatyczna Pani Dagmara, jej karty mają rację, już parę rzeczy się sprawdziło. Skorzystałam również z amuletu chroniącego przed zdradą. Na pewno jeszcze skorzystam.
      • patrycja.chrzanowska Re: Wrozka Dagmara na telefon 01.02.23, 14:34
        Korzystałam wczoraj z rozkładu kart Pani Dagmary. Niesamowite skąd ona to wszystko wie! Faktycznie dużo prawdy w tym co mówią karty. Jestem pełna podziwu. Jeszcze wrócę. Kontakt do Pani Dagmary to 514 928 815
    • anialeczek Re: Wrozka Dagmara na telefon 01.02.23, 14:44
      Jestem bardzo wdzięczna że trafiłam na Dagmare, rozwiała moje wątpliwości. Robiłam też amulet na pieniądze i badanie aury, otrzymałam dużo cennych informacji jakie olejki naturalne pomogą mi w terapii oraz kamienie i dźwięki z którymi mam pracować aby przywrócić moje czakry do porządku. Fenomenalna kobieta! Czuje się o wiele lepiej 🧡💚💜

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka