Dodaj do ulubionych

Również chciałbym polecić!

13.08.06, 11:03
Wróżka Maria z Opola jest niesamowita! Jestem za każdym razem pod olbrzymim
wrażeniem kiedy się z nią spotykam. Wychodzę od niej pełna energii do
podejmowania nowych wyzwań czy zmian w swoim życiu to też bez zastanowienia i
wachania mogę ją polecić.
Wróżka Maria preferuje spotkania osobiste, ale idąc z duchem czasów jak i
zapotrzebowania wróży za pomocą internetu ze zdjęcia udzielając odpowiedzi na
pytania.
Obserwuj wątek
    • hindi2 Re: znowu ta reklama!!! 13.08.06, 14:29
      Nie ona jedna wróży z internetu, znam osoby, któe nie potzrebuja do tego zdjęć
      i potrafia opisać wygląd zewnętrzny osób, o których chcesz się czegoś
      dowiedzieć i są tańsze.
      • xenia35 Re: znowu ta reklama!!! 13.08.06, 17:13
        To forum powstało by ludzie mogli dyskutować, wymieniac się doświadczeniami i
        odczuciami i otwarcie o tym mówić. Ciesze się hindi2 że znasz takie osoby co są
        tak zdolne. Korzystaj z ich usług częściej, żeby pomogły Ci wyjść z problemu
        prostej złośliwości. :)
        • bea2505 Re: wróżka 27.03.12, 19:28
          Ja znalazłam super wróża... tak wróża, poleciła mi go koleżanka- facet naprawdę na miarę XXI-wieku, wróżył mi przez skypa... ba nawet powiedział mi co mi szwankuje w organizmie. Byłam w szoku, naprawdę jest dobry i uczciwy... gorąco polecam jeśli naprawdę szuka ktoś pomocy
          kontaktowałam się z nim najpierw przez email wrozbitakhali@gmail.com
          i życzę Wam powodzenia
          Bea
          ps
          byłam ostatnio u paru osób na kartach i wszystko się pokrywa...
            • 456kami Re: wróżka 17.07.13, 09:32
              Na portalu Astrokamera(www.astrokamera.pl/)wróżą wróżki i wróżbici zebrani z całej Polski, nie trzeba ich szukać. Wystarczy wejść na stronę kupić żetony, wybrać doradce online i rozpocząć transmisję. Dla naszych fanów na Facebooku rozdajemy żetony na pierwsza wróżbę.
        • elaw651 Re: wróżka 02.05.14, 21:20
          Tu też są małe ceny www.wizytauwrozki.pl. Znajdziecie tu masę ofert oraz oraz istnieje możliwość że wróżka oddzwania (CallBack) na dowolny numer na świecie! :)
        • manikatujest Re: wróżka 12.06.14, 19:45
          No ja znam super wróżkę, tzn. no jest dość trafna. To Monessa, doradza zupełnie za darmo na jednym blogu - poradnictwozyciowe@bloog.pl , wiem też, że doradza za kasę w jakimś portalu ale lepiej nie płacić skoro można :). Na tym blogu każą pisać na mail poradnictwozyciowe@gmail.com i tak też zrobiłam i odpisała szybko i była mega miła :D. Bardzo polecam!!!
      • xenia35 Re: Również chciałbym polecić! 20.08.06, 09:29
        alexelex napisał:

> Mozna prosić o jakiś namiar? Słyszałem o skuteczności wróżki Marii z Opola od
        > wilu osób, które były pod wielkim wrażeniem po spotkaniu z nią, ale zmieniła
        > numer telefonu i teraz trudniej się jest umówić.

---------------------------------------------------------------------------------

www.wrozkamaria.w.pl
    • emirum Również chciałbym polecić! 29.01.07, 13:03
      emirum napisała:
      Powiem kórtko i zwięźle, mam 23 lata walczylam 3 lata żeby z mojego życia zninął koszmar, nic się nie dało zrobić - ale w ciągu kiku dni wróżka Maria z Opola sprawiła że to poprostu znikneło!! Wszystko zaczelo sie układac a ja znowu stanelam na nogi ... dla mnie ona jest wielka!!!
    • ewagot Re: Również chciałbym polecić! 10.04.07, 21:41
      Mieszkam w Londynie i mogę powiedzieć tylko tyle, że cieszę się że trafiłam na
      Wróżkę Marię. Dzięki jej poradą i trafnym sugestią zmieniłam pracę na lepsza , a
      już za pół roku biorę ślub z ukochanym mężczyzną!
    • xenia35 Nowa Trybuna Opolska 14.07.07, 12:38
      Fragment artykułu z gazety NTO

www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070707/REPORTAZ/70706023&SearchID=73287136236842

Siódemki szczęśliwie czy nie?

Popularność terminu 7 lipca 2007 spadła, kiedy w sprawie daty wypowiedziały się
      wróżki. Pojawiły się głosy, że trzy siódemki obok siebie to wieczne kłótnie,
      samotność, blokowanie emocji. Łyżkę dziegciu dorzucili numerolodzy. Zsumowali
      wszystkie cyferki daty i wyszło im, że wróży ona... niestabilność małżeńską i
      liczne przygody. Wróżka Maria z Opola uspokaja jednak:

- Wprawdzie sam dzień nie będzie najlepszy - przyznaje. - Wszystko przez
      cofający się wpływ Merkurego, co spowoduje, że dzień będzie sprzyjał awanturom,
      sprzeczkom rodzinnym, stresowi. Ale na małżeństwo data źle nie wpłynie - zapewnia.

Jej zdaniem na szczęście w małżeństwie większy wpływ mieć będzie pogoda.
      - A w sobotę może przelotnie popadać, temperatura nie przekroczy 16-19 stopni -
      mówi Grażyna Miazga, pracownik opolskiej stacji hydrologiczno-meteorologicznej.
      - Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, ale słońce może przeświecać przez chmury.

Wróżka Maria dodaje, że na szczęśliwość małżeńskiego pożycia wpływ mają też
      znaki, które w czasie ślubu można dostrzec.
      - Młodzi muszą równo wstawać z krzeseł podczas ceremonii, bo jak któreś będzie
      to robić wcześniej, to szybciej może umrzeć - mówi. - Poza tym trzeba obserwować
      płomień świecy w kościele. Jeśli będzie spokojny i jasny - małżeństwo ma być
      szczęśliwe. Skwierczący wróży burzliwy, kłótliwy związek, a gasnący - śmierć
      jednego ze współmałżonków.
      • migaki Odradzam 13.12.09, 12:32
        Byłam u wróżki Marii parę miesięcy temu,skłoniły mnie do tego pozytywne
        opinie na forum.Okropnie się zawiodłam,nic się nie sprawdziło.Zadałam
        zasadnicze pytanie,tak BŁĘDNA odpowiedź bardzo mnie zaskoczyła.Nawet
        teraźniejsze sprawy nie pokrywały się z prawdą.Szkoda czasu i
        energii.Jakiś czas później znalazłam inną wróżkę również z Opola i
        wyobraźcie sobie,że przestrzegła mnie przed włamaniem,które nastąpiło 2
        tygodnie później...
    • wrozkabonita Re: Również chciałbym polecić! 29.07.10, 01:53
      Witam serdecznie,

Szukasz pomocy lub porady ?
      Jestem tutaj, aby pomagać. Dzięki kartom Tarota jestem w stanie odpowiedzieć
      praktycznie na każde konkretne pytanie. Pomogłam już setkom osób odnaleźć siebie
      i podjąć ważną w ich życiu decyzję.

Moje wróżby pomagają uświadomić ludziom jak dużą mocą dysponują, pytanie tylko
      czy zaufają mi Państwo na tyle, aby się o tym przekonać...

Nie posiadam szklanej kuli, czarnego kota i nie latam na miotle - rozkładam
      karty Tarota i interpretuję je w formie wróżby na przyszłość.
      Tarot od kilku wieków pomaga ludziom w problemach w podejmowaniu dla nich
      kluczowych decyzji. Sama często z niego korzystam, ale przede wszystkim stawiam
      karty osobom na rozstaju życiowych dróg.

Moje wróżby dotyczą najróżniejszych dziedzin życia: miłości, zazdrości,
      finansów, zdrowia, sytuacji rodzinnej, kariery, edukacji oraz spraw codziennych.

Podchodzę wnikliwie do każdego problemu pytającego , nie chcę nikomu
      przypadkowo "podciąć skrzydła" lub zabrać nadzieję.

Nie odpowiem jeśli zapytasz o śmierć, gry losowe, czy zdrowie tutaj radzę
      zasięgnąć porady lekarza. Proszę też o niezadawanie pytań kobietom w ciąży.
      Poza tym możecie pytać o wszystko.

Do rozłożenia kart jest mi potrzebne Twoje imię i data urodzenia oraz jeśli
      pytanie dotyczy innych osób również ich imiona i daty urodzenia.

Wróżbę wykonuję zgodnie z kanonem, do każdej osoby podchodzę indywidualnie,
      każdej osobie poświęcam około godziny czasu aby dogłębnie przeanalizować jej
      problem i doradzić jak ma postąpić aby było to z najlepszą korzyścią dla Niej.
      Proszę również pamiętać o tym, że tarot to nie wyrocznia o naszym życiu
      decydujemy my sami tarot jedynie daje drogowskazy doradza a nie przesądza o
      naszej przyszłości.

Najczęściej i najchętniej stawiam karty wieczorem, wtedy mam ciszę i spokój.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam, zapraszam do zadawania pytań moim kartom i
      życzę samych pozytywnych wróżb. Choć niestety nie zawsze takie są ja nie leję
      wody i powiem Ci wprost jak jest co mówią mi karty, to pozwala uprzedzić fakty i
      zmienić bieg spraw dla nas niekorzystnych.

Nie odpowiadam na pytania związane z długością życia , ze spRawami kradzieży i
      podobnymi.

Zapraszam wszystkich szukających porady od kart

Koszt wróżby to 20 zł.

Odpowiem tak dokładnie jak będę mogła, posiłkując się kartami Tarota oraz
      wahadełkiem.

Jeśli moja oferta Cię interesuje, przemyśl dokładnie pytania i napisz je do mnie.

W mailu odpowiem Ci na nie, a także podam moje dane do przelewu.
      Nie musisz płacić wcześniej- wierzę swoim klientom na słowo.

pozdrawiam Cię serdecznie,

Wróżka Bonita

bonita222@op.pl

• sauerrasti Re: Również chciałbym polecić! 22.09.10, 19:25
      JA osobiście polecam nie wróżke.. a wizjonera.. Jestem w stałym kontakcie z wizjonerem Seanem . Z tymże jest to kontakt online na www.wrozbyonline.pl. Facet jest niesamowity. Nie słyszę od niego tego co chciałabym usłyszeć, ani żadnych historii wyssanych palca.. czy kart( bo uważam że rozdanie to czysty przypadek). Jak on sam twierdzi: Nasz los w naszych rękach- a widząc która droga będzie dla nas korzystna- jest kwintesencją no właśnie- w moim przypadku- bezpiecznej miłości. Może na początku powinnam była dodać,że do samej ezoteryki podchodziłam sceptycznie, tak teraz nie dam powiedzieć na nią złego słowa. Myślę też,że warto odwiedzić mojego Seana choćby dla oczu.. Facet ma tak mądre i tajemnicze spojrzenie,że nieraz to się boję spojrzeć na ich fotografię hihihi:)
    • sandra2332 Re: Również chciałabym polecić! 08.04.13, 12:36
      Duże doświadczenie mam z wróżką Carrollą, wróżbę można zamówić tutaj: www.wrozka-24.pl/tarot/ Wszystko się sprawdza, udziela sensownych wskazówek i porad. Mi pomogła wyjść na prostą w momencie w którym nie widziałam już dla siebie przyszłości.
    • magia150 Re: Również chciałbym polecić! 18.09.16, 11:22
      Polecam wróżkę beangel52@wp.pl, ,mozna sie z nia umowic dokladnie piszac do niej.
      bierze tanio, sensownie mowi i wszystko sie sprawdza, duzo osob z jej porad korzysta, ludzie ja cenia.
      jest przemila osoba, i poswieca tyle czasu ile ta osoba chce, ktora do niej chodzi
      nie ocenia, daje dobre rady, lepsza niz psycholog no i co najwazniejsze jest dobra
      mówi tez o przeszlosci, co bylo

• martynkaminka Re: Również chciałbym polecić! 22.11.16, 20:09
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka