Dodaj do ulubionych

Podobno wrozenie zabiera szczescie -

13.08.09, 17:44
Podobno wrozenie zabiera szczescie - osobie ,ktorej sie wrozy... czy
ktos spotkal sie z taka teoria ?
Obserwuj wątek
      • carmilla_vamp Re: Podobno wrozenie zabiera szczescie - 13.08.09, 19:29
        ;) słyszałam najróżniejsze rzeczy.
        Prawda jest taka- jeśli uwierzymy, że wróżenie z tarota przynosi pecha, to sami
        sobie tego pecha na głowę ściągniemy.
        Wróżę od 6 lat. Wg jednej z teorii powinnam już dawno być po kilku wypadkach ;)
        trzymam się świetnie, moi klienci także nie narzekają.
    • kundzia1239a Re: Podobno wrozenie zabiera szczescie - 23.11.21, 17:13
      Moi drodzy, ostatnio skorzystałam z usług wrózki Sary i jestem pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności-z tego co widzę to nie ja jedyna ;) z początku myślałam,że konieczne do tego typu usług jest spotkanie osobiste, okazało się,że nie i nie widząc mnie trafiła w sedno co do wszystkich pyta ,które do niej miałam, co więcej bardzo szybko w przeciągu kilku miesięcy już prawie cała wróżba się spełniła, ponadto pełna zrozumienia, udało się bardzo szybko umówić na termin nawet w późnych godzinach nocnych jeśli sytuacja tego wymaga, gorąco polecam - email do niej - kobietamag@interia.pl
    • mariettazik Re: Podobno wrozenie zabiera szczescie - 23.12.21, 21:04
      Korzystając dotychczas z kilku wróżek, najwyżej oceniam wróżkę Sarę szczególnie z względu na precyzję i wysoką sprawdzalność wróżby oraz możliwe szybkie terminy oraz to już mniej istotne ale też miłe tj bardzo dobrą komunikację, email do niej- kobietamag@interia.pl gorąco polecam ;)
    • jakosta234a Re: Podobno wrozenie zabiera szczescie - 13.01.22, 21:18
      Mogę polecić Wam wróżkę Sarę,od kilku lat korzystam z jej usług. jest to osoba bardzo rzeczowa,merytoryczna i elastyczna. ostatnio skorzystałam też u niej z rytuału miłosnego i mimo ,że mówiła,że niekoniecznie od razu będzie efekt to ku mojemu zdziwieniu, relacje z partnerem zaczęły się już bardzo szybko po ok 2-3 tygodniach poprawiać a po 1,5 miesiąca wróciliśmy do siebie.Gdyby nie, ona , nie wiem co bym zrobiła. Wspaniała, kompetentna osoba, zostawiam Wam do niej email- kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka