Dodaj do ulubionych

opinie o produktach satura rosta

08.12.15, 15:24
Tak jak w temacie - interesują mnie opinie o produktach satura rosta. Konkretnie chodzi mi o balsam, rzekomo powstrzymujący wypadanie włosów, to jest satura pro. Zastanawiam się nad zakupem tego balsamu, ale nie ukrywam, że obecna cena jest dla mnie trochę zaporowa. Z drugiej jednak strony, gdyby preparaty były rzeczywiście skuteczne, to pewnie bym kupił.
Informacje o produktach satura rosa znalazłem na zagranicznych forach internetowych trychologicznych, tam wiele osób wypowiadało się pozytywnie na temat ich skuteczności. Niestety język angielski nie jest dla mnie w 100 procentach zrozumiały, ciężko mi było w pełni zrozumieć wszystkie opinie, i zastanawiam się czy nie przeoczyłem czegoś istotnego. W języku polskim opinii praktycznie nie ma, poza kilkoma lakonicznymi wzmiankami w sieci, a ciekawy jestem jak to u nas wygląda. Jeśli więc ktoś może wyrazić opinię o satura rosa z pierwszej ręki, i potwierdzić (lub nie) ich skuteczność to będę bardzo wdzięczny.
Obserwuj wątek
      • bakar5 Re: opinie o produktach satura rosta 11.12.15, 12:40
        Natomiast, chciałbym podkreślić że używam nie wszystkie preparaty brendu "satura ",lecz tylko satura pro i satura super skalp.Bardzo mi pomaga i skuteczność leczenia od razu zauważyłem... pozatym będę przedłużać cały kurs leczenia co będzie zawierało około pięciu albo sześciu miesięcy. .....
    • patrykpulcek Re: opinie o produktach satura rosta 11.12.15, 15:50
      damianb0 napisał(a):

> Tak jak w temacie - interesują mnie opinie o produktach satura rosta. Konkretni
      > e chodzi mi o balsam, rzekomo powstrzymujący wypadanie włosów, to jest satura p
      > ro.

Witam. Preparat stosuję od stosunkowo niedawna (3 miesiące), więc moja opinia będzie zapewne namiastką tego co może powiedzieć ktoś po skończonej kuracji, ale mimo to myślę, że to co napisze będzie dla ciebie przydatne. No więc na początku (tak do ok miesiąca) nie zauważałem co prawda większych zmian, mimo to nie przerywałem terapii i dalej wcierałem balsam, bo szkoda mi było wydanej kasy. W połowie drugiego miesiąca pojawiły się efekty - na grzebieniu zostawało już jakby mniej włosów, no i sama struktura włosa się trochę poprawiła. Teraz (trzeci miesiąc) jest już wyraźny progres jeśli chodzi o zatrzymanie wypadania włosów - w porównaniu z tym co było na początku to już naprawdę niewiele tracę, mam też wrażenie, że objętość nieco się zwiększyła w niektórych miejscach. Ogólnie więc wydaje mi się, że wszystko idzie w dobrą stronę. Nie wiem oczywiście czy satura pro sprawdzi się także w twoim przypadku, ale chyba warto spróbować i się przekonać.
    • patrykpulcek Re: opinie o produktach satura rosta 21.12.15, 16:53
      damianb0 napisał(a):

> Tak jak w temacie - interesują mnie opinie o produktach satura rosta. Konkretni
      > e chodzi mi o balsam, rzekomo powstrzymujący wypadanie włosów, to jest satura p
      > ro. Zastanawiam się nad zakupem tego balsamu, ale nie ukrywam, że obecna cena j
      > est dla mnie trochę zaporowa. Z drugiej jednak strony, gdyby preparaty były rze
      > czywiście skuteczne, to pewnie bym kupił.

Polskojęzyczne opinie o satura rosta, znajdziesz także w tym wątku na forum GL: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/potrzebne-opinie-o-preparatach-satura-rosta,3680583/
    • dawidg3 Re: opinie o produktach satura rosta 13.01.16, 12:02
      produkty od satura, stosowałem zanim jeszcze były oficjalnie dostępne na polskim rynku, więc kuracja wyniosła mnie znacznie ponad koszty, o których tu wspominacie. do pojawienia się pierwszych widocznych na głowie efektów czekałem ponad pół roku, ale potem poszło już z górki. włosy rzeczywiście zaczęły odrastać, może nie w jakimś zastraszającym tempie, ale widać było różnice. po rocznej kuracji odstawiłem preparaty, i wtedy już można było powiedzieć o znacznym progresie - na głowie było gęściej, więcej no i problem z wypadaniem właściwie zniknął. w gruncie rzeczy mógłbym więc polecić preparaty satura, ale raczej osobom, które zbyt szybko się nie zniechęcają i są gotowe na nawet kilkunasto miesięczną kurację.
    • moherowymoher1 Re: opinie o produktach satura rosta 04.02.16, 16:02
      Jakiś czas temu, znany w moich kręgach blogger, pytał za pośrednictwem bloga swoich czytelników o opinię na temat produktów satura. Wypowiedziałem się wówczas, więc nie będę może się powtarzał. Dla zainteresowanych podsyłam link to tamtego komentarza: satura-rosta-opinie.blogspot.com/ ogólnie warto sobie rzucić okiem. pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z zakolami ;)
    • paulina6831 Re: opinie o produktach satura rosta 26.02.16, 15:00
      Trochę się podczepię pod temat, bo także mam pytanko odnośnie produktów satura. Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie źli panowie, że się wtrącę :P No bo mnie interesują w sumie wyłącznie ich produkty na porost brwi i rzęs ;) Problemów z łysieniem na razie nie mam :) No więc na stronce satura rosta przeczytałam sobie skład produktów z lini satura rosta eyelash. Wychodzi na to, że rzeczywiście tak jak piszą nie ma tam żadnej zbędnej chemii, w tym uczulających hormonów, które obecnie dodawane są do większości popularnych balsamów do rzęs. Z jednej strony mnie to cieszy, bo taki naturalny skład minimalizuje ryzyko uczulenia, z drugiej jednak nieco martwi, bo obawiam się czy brak popularnych wspomagaczy wzrostu, nie zimniejszy czasem skuteczności preparatu satura rosta eyelash? Jakie są wasze opinie w tej kwestii? Pytam oczywiście kobitki, które miały do czynienia z balsamami satura ;) Będę wdzięczna za pomoc :*
    • monypeny Re: opinie o produktach satura rosta 07.04.16, 11:32
      witam, mam do sprzedania dwa produkty: Satura Rosta - pół buteleczki i Satura Pro cała buteleczka. Niestety mam silne uczulenie na arnikę, jak się okazało po stosowaniu preparatu Rosta. Więc już nie zaczynałam nawet Pro.
      więcej info na ms.motyl@gmail.com
    • monypeny Re: opinie o produktach satura rosta 07.04.16, 11:33
      hej, mam do sprzedania pół buteleczki Satura Rosta i całą buteleczkę Satura Pro - niestety u mnie wystąpiło uczulenie na arnikę;/ ale to także wcześniej przy stosowaniu kremów z arniką, tylko niestety nie spojrzałam na skład przed kupnem.
      ms.motyl@gmail.com
    • damianb0 Re: opinie o produktach satura rosta 07.04.16, 12:52
      No dobra, jakiś czas temat zainicjowałem ten temat, no i dzięki waszym pozytywnym opiniom, zdecydowałem się jednak przetestować satura pro, i teraz już chyba najwyższa pora żeby opisać wam swoje doświadczenia w temacie kuracji ww preparatem. No więc zgodnie z zaleceniami lekarza, preparat stosowałem codziennie w dawce po dwie pipety na głowę. Nie było to zbyt uciążliwe, i sprowadzała się głównie do tego, aby aby pamiętać o codziennym powtarzaniu całej procedury. Pomimo mojego sceptycznego podejścia, dosyć szybko zauważyłem pierwsze rezultaty. Właściwie już po paru dniach włosów wypadało jakby mniej. Początkowo myślałem, że mi się po prostu wydaje, ale tak po ok 2óch tygodniach, wypadających włosów nie było prawie wcale, co mnie oczywiście bardzo ucieszyło. Ogólnie to chciałem już wówczas odstawić preparat, ale lekarz zalecił żeby mimo początkowych sukcesów kontynuować terapię. Tak więc zrobiłem, i z trochę już mniejszym zapałem wciąż aplikuję sobie krople na głowę. Ma to jeszcze trwać dwa miesiące, bo to podobno zagwarantuje całkowite zatrzymanie procesu wypadania włosów, ale ja już jestem zadowolony. No więc tak to wygląda drodzy forumowicze. Odezwę się jeszcze za jakiś czas, żeby napisać coś więcej na temat mojej kuracji.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wasze opinie, bez waszego pozytywnego odzewu, pewnie bym się nie zdecydował na zakup satura pro.
      • taki.owaki Re: opinie o produktach satura rosta 18.04.16, 15:49
        damianb0 napisał(a):

> Właściwie już po paru dniach włosów wypadało jakby mniej. Początkowo myślałem, że m
        > i się po prostu wydaje, ale tak po ok 2óch tygodniach, wypadających włosów nie
        > było prawie wcale, co mnie oczywiście bardzo ucieszyło. Ogólnie to chciałem już
        > wówczas odstawić preparat, ale lekarz zalecił żeby mimo początkowych sukcesów
        > kontynuować terapię. Tak więc zrobiłem, i z trochę już mniejszym zapałem wciąż
        > aplikuję sobie krople na głowę. Ma to jeszcze trwać dwa miesiące, bo to podobno
        > zagwarantuje całkowite zatrzymanie procesu wypadania włosów, ale ja już jestem
        > zadowolony.

U mnie wyglądało to bardzo podobnie, to jest już po kilku dniach aplikowania kropli satura pro, utrata włosów była wyraźnie zredukowana. Po kilku tygodniach stosowania włosy praktycznie przestały wypadać, i już na oko wydawały się jakby mocniejsze. Aktualnie jestem kilka miesięcy po zakończeniu kuracji, i muszę przyznać, że problem z wypadaniem już mnie nie dotyczy. Mam nadzieję, że nie jest to tylko chwilowa poprawa, i że efekt działania satura pro utrzyma się jak najdłużej, ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy.
    • taki.owaki Re: opinie o produktach satura rosta 30.09.16, 14:11
      Ktoś wie dlaczego stronka sklepu Satura nie działa od jakiegoś czasu? Chciałbym dokupić sobie kolejną porcję Satura Pro, bo z tego co widzę na głowie, to są fajne efekty takiej kuracji, a wolałbym nie kupować z niesprawdzonego źródła. Widziałem Satura Pro na allegro co prawda, ale cenowo mają drożej, bo to z jakiejś apteki chyba jest. Czekam na wsze opinie, gdzie można się zaopatrzyć w produkty Satura?
      • miriam_be Re: opinie o produktach satura rosta 03.10.16, 16:08
        Stronka sklepu Satura Rosta działa mi bez problemu, niedawno nawet zamawiałam tam... I nie łudź się mój drogi, nie dostaniesz nigdzie taniej oryginalnego produktu Satura, niż w sklepie internetowym u oficjalnego Polskiego dystrybutora ;) . No chyba, że chcesz wydać niemałą kasę na podróbkę, która prawdopodobnie i tak ci nie zadziała xD

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka