Dodaj do ulubionych

Ginemedica opinie

19.07.21, 13:15
Szanowni!
Zgłaszam się do was z prośbą o opinie na temat Ginemedica z Wrocławia. Placówka zrzesza specjalistów z różnych dziedzin, ale mi akurat zależy na opiniach o ich ginekologii i położnictwie. Z tego co ludzie piszą w internecie Ginemedica prezentuje w tym zakresie raczej wysoki poziom. Tyle tylko, że większość opinii do których dotarłam w ten sposób pochodzi sprzed kilku miesięcy, lat, etc. i często dotyczy lekarzy, którzy już w Ginemedica nie przyjmują. A nie ukrywam, że mnie interesuje sytuacja bieżąca. Konkretnie to chciałabym się dowiedzieć, jaki posiadają sprzęt, jakich mają lekarzy, i jak wyglądają w Ginemedica pozostałe kwestie, to jest rejestracje, terminy oczekiwania na wizytę, i tym podobne. Będę wdzięczna za wszelkie opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne.
Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
  • mapens.85 Re: Ginemedica opinie 22.07.21, 13:06
   Naprawdę nikt nie jest w stanie podzielić się opinią o Ginemedica? Do końca tygodnia muszę podjąć decyzję co do wyboru placówki, a wybór nie jest wcale łatwy, bo we Wrocławiu jest tego od groma. Dlatego tak mi zależy na tych opiniach. Jeśli mieliście do czynienia z Ginemedica dajcie znać w wątku albo na priv.
  • mapens.85 Re: Ginemedica opinie 03.08.21, 12:10
   Nikt nie chciał się podzielić opinią nt. Ginemedica, więc poszukałam sobie opinie w Internecie. Większość z tego co czytałam była pozytywna, więc zdecydowałam się na umówienie wizyty. Jestem dosłownie godzinę po wizycie w Ginemedica, więc na gorąco podzielę się opinią, żeby mi potem istotne fakty nie umknęły.

   Zacznę może od tego, że sama rejestracja przebiegła bardzo sprawnie. Pomimo tego, że na stronie Ginemedica widziałam opcję rejestracji online, to zdecydowałam się na rejestrację telefoniczną, bo przy okazji chciałam jeszcze dopytać o kilka rzeczy. Pani z rejestracji odebrała bardzo szybko, a sam proces zajął dosłownie kilka minut. Do tego pytałam też o lekarza, badania, etc. i tu też się nie zawiodłam. Pani wszystko mi wyjaśniła, po czym poinformowała jeszcze, że przed wizytą otrzymam informację smsem - i tak się stało.

   Wizytę miałam umówioną na dziś rano, nazwiska pani doktor może nie będę podawała, bo być może sobie nie życzy. W każdym razie przybyłam na miejsce, to jest do Ginemedica w OVO jakoś piętnaście minut przed czasem wizyty. Placówka zlokalizowana jest w nowym biurowcu, urządzona gustownie, chociaż bez przepychu. Pani z rejestracji wskazała mi miejsce do oczekiwania, po czym poinformowała do opóźnieniu. Byłam trochę tym zaskoczona, bo jakby nie patrzeć w związku z wczesną porą przede mną mogło być góra trzy, cztery pacjentki. Po jakiś piętnastu minutach zaczęłam się już irytować tym opóźnieniem, na szczęście chwilę później była już moja kolej.

   Cała złość ulotniła się gdy weszłam do gabinetu. Pani doktor przywitała mnie z uśmiechem, bez tego charakterystycznego dla służby zdrowia focha. Od razu nawiązałyśmy kontakt i jak zazwyczaj krępuje mnie mówienie o kwestiach intymnych, tak tu nie miałam problemu. Opowiedziałam co mi dolega, pani doktor słuchała uważnie dopytywała. Badanie było przeprowadzone naprawdę fachowo, delikatnie, na bieżąco otrzymywałam info co i jak. Potem wszystko mi szczegółowo wyjaśniono, nawet chyba zbyt szczegółowo, bo niektórych rzeczy nie czaiłam. W każdym razie pani doktor poświęciła mi sporo uwagi i więcej czasu niż powinna trwać wizyta - stąd potem te opóźnienia.

   Uspokoiłam się, ale dla pewności dostałam skierowanie na badania. Badania mogłam wykonać w Ginemedica, co w mojej opinii też jest ważne, bo nie trzeba było nigdzie latać dodatkowo. Wyniki mam mieć jutro i jeśli będą w normie, to nie będzie już wymagana kolejna wizyta. Tak więc dowiedziałam się wszystkiego, co chciałam się dowiedzieć, uspokoiłam, że wszystko ze mną najpewniej ok. Można więc pwoiedzieć, że wizyta w Ginemedica wyczerpała temat.

   Tak więc w mojej opinii, poza drobnymi niedogodnościami, było naprawdę dobrze. Ginemedica zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, a do pani doktor (wystawiłam osobną opinię na Znanym Lekarzu) i personelu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. W przyszłości też pewnie się do nich wybiorę jak będzie potrzeba, albo po prostu na coroczne badania. Oczywiście nie ma co moich doświadczeń generalizować, Ginemedica ma kilka placówek we Wrocławiu i pewnie kilkudziesięciu lekarzy zrzesza, ale jeśli w pozostałych jest równie dobrze wszystko poukładane, to warto się wybrać.

   No, trochę się rozpisałam, ale być może moja opinia będzie dla kogoś pomocna. W razie pytań piszcie w wątku, postaram się w wolnej chwili odpowiedzieć ;)
  • zenon44 Re: Ginemedica opinie 16.08.21, 14:22
   Jestem facetem i być może nie mi oceniać w takich kwestiach, ale być może moja opinia o ginemedica także będzie dla kogoś pomocna. Na wstępie zaznaczę jednak, iż ja w ginemedica bywałem tylko w charakterze osoby towarzyszącej mojej ciężarnej partnerce. Niemniej nie zmienia to faktu, że jako postronny obserwator wyrobiłem sobie pewną opinię na temat placówki. A moja opinia o ginemedica jest raczej pozytywna.

   Piszę "raczej" bo zdarzały się irytujące sytuacje, jak choćby opóźnienia w umówionych na konkretną godzinę wizytach, ale w gruncie rzeczy cała reszta trzymała raczej stały, wysoki poziom. Począwszy od obsługi przy rejestracji (szybko i sprawnie plus powiadomienia sms o wizycie), przez wystrój (czysto, schludnie i nowocześnie), aż po najważniejsze czyli zatrudnionych w ginemedica po lekarzy (fachowi, mili, pomocni, etc.), wszystko było w ginemedica tak jak powinno w tego typu placówkach w mojej opinii być. Moja partnerka też była zadowolona raczej - nie to żeby ich chwaliła, ale też i nie krytykowała, co w jej przypadku (osoby raczej marudnej) jest najwyższą formą uznania.

   Tak więc nie musisz się raczej obawiać, że coś pójdzie nie tak. Ja wiem, że to tak łatwo się pisze z mojej perspektywy, ale jak ktoś jest w ciąży i szuka najlepszej możliwej placówki i dobrego lekarza to już takie sprawy wyglądają inaczej. W każdym razie w mojej prywatnej opinii raczej możesz im zaufać i sprawdzić ginemedica.
   • mapens.85 Re: Ginemedica opinie 19.08.21, 12:00
    zenon44 napisał:

    > Jestem facetem i być może nie mi oceniać w takich kwestiach, ale być może moja
    > opinia o ginemedica także będzie dla kogoś pomocna. Na wstępie zaznaczę jednak,
    > iż ja w ginemedica bywałem tylko w charakterze osoby towarzyszącej mojej cięża
    > rnej partnerce. Niemniej nie zmienia to faktu, że jako postronny obserwator wyr
    > obiłem sobie pewną opinię na temat placówki. A moja opinia o ginemedica jest ra
    > czej pozytywna.

    Dzięki za opinię @zenon44. Mi się już co prawda twoja opinia nie przyda, bo tak jak pisałam już i tak wybrałam się do Ginemedica, ale być może inni skorzystają z tego co napisałeś. W zasadzie podzielam twoje zdanie w kwestii placówki, i z tego co czytałam na innych forach, grupach, etc. inni ludzie zasadniczo też podzielają dobrą opinię o nich. Jeśli już pojawiają się jakieś zarzuty w stosunku do Ginemedia, to dotyczą one przeważnie opóźnień umówionych wizyt. Ale w mojej prywatnej opinii nie jest to wygórowana cena za standard jaki prezentują, tak więc tak czy siak warto ich sprawdzić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka