Dodaj do ulubionych

Co chcemy dobrego zrobić w Chełmie i Ziemi Chełmsk

17.08.05, 09:31
Proszę o bardzo poważne potraktowanie tego tematu.Wbrew panującym w Internecie
głupim obyczajom proszę nie używać pseudonimów,a tylko osobistych adresów.Może
Pan Prezydent Królewskiego Miasta Chełma włączy się do naszej
dyskusji.Profanom chcę wyjaśnić,że Królewskim miastem jest Chełm dlatego,że w
odróżnieniu od np.Zamościa,także leżącego w Ziemii Chełmskiej nie był miastem
prywatnym.Przepraszam,że jestem naiwny,ale może znajdą się ludzie,którzy po
prostu lubią naszą okolicę i są pozytywnie nastawieni.
Obserwuj wątek
      • andrzej.sawa Re: Co chcemy dobrego zrobić w Chełmie i Ziemi Ch 23.08.05, 08:42
        Ktoś musi być prezydentem.Jeżeli Ci się niepodoba Grabczuk,to zaproponuj
        referendum w sprawie jego odwołania.A przy okazji czy masz kandydata?
        Dlaczego tyle pretensji osobistych,a brak konkretnych pomysłów.
        A teraz konkrety.
        Głupi podział administracyjny - minipowiaty,które głównie zajmują się
        administracją,i na przykład pretensjami,że Rejowiec chce do Chełma.
        To zadanie dla polityków parlamentarnych,ale może każmy im pomyśleć,bo przeciesz
        za nasze pieniądze żyją.
        Mamy sporo terenów przemysłowych,które są puste.Czy wszelkie słynne inwestycje,o
        które walczymy mają być na bezdrożach pod Wrocławiem?Którzy radni próbowali
        promować Chełm?Przecież od tego też jesteście!!!
        Proszę o listę problemów,a może i rozwiązania zaproponujemy.

• andrzej.sawa Re: Co chcemy dobrego zrobić w Chełmie i Ziemi Ch 03.09.05, 08:40
          Ludzie płaczecie,chcecie opuszczać Chełm,a nie macie własnego zdania na temat
          Waszego miasta i okolicy.Nie chcę o Was mówić "dupki",ale niestety chyba łatwiej
          Wam jęczeć,niż raz na jakiś czas zastanowić się.Może zdarzy się cud i Wasz
          pomysł zostanie zrealizowany.
          A na marginesie-widać jak kandydaci w zbliżających się wyborach interesują się
          nami.Który z Was odezwał
          się??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
          • avalon111 Re: Co chcemy dobrego zrobić w Chełmie i Ziemi Ch 03.09.05, 10:22
            andrzej.sawa napisał:

> Ludzie płaczecie,chcecie opuszczać Chełm,a nie macie własnego zdania na temat
            > Waszego miasta i okolicy.Nie chcę o Was mówić "dupki",ale niestety chyba
            łatwie
            > j
            > Wam jęczeć,niż raz na jakiś czas zastanowić się.Może zdarzy się cud i Wasz
            > pomysł zostanie zrealizowany.
            > A na marginesie-widać jak kandydaci w zbliżających się wyborach interesują się
            > nami.Który z Was odezwał
            >
            się????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
            > ??????????????????

No przecież pafo1 odpowiedział.
              • pafo1 Odpowiedź zbiorcza 11.09.05, 23:42
                Szanowni Państwo

Moje zaproszenie do odwiedzenia strony internetowej miało na celu przybliżenie
                Państwu konkretnych propozycji, które mieszczą się w dziale; Co myślę o...

Krótkie ich przedstawienie w formule punktów lub wykazu na niniejszym forum
                mogłoby być poczytane jako manifest wyborczy, czego chciałem uniknąć.

Każda propozycja musi być głęboko przemyślana i przedstawiona z uzasadnieniem
                gdyż inaczej jest tylko demagogią.

Zamieszczanie linku www.sdpl.chelm.info miało na celu wskazanie propozycji,
                które już dawno przedłożyłem do publicznej wiadomości nie zaś ordynarną
                promocję partii.

Co zaś do chęci pomocy zadeklarowanej na moich plakatach i bilbordach to jest
                ona szczera i dotyczy ogółu nie zaś mojej rodziny, która ma się dobrze!

Z poważaniem
                Paweł Siepsiak
                • kw55 Re: Odpowiedź zbiorcza 12.09.05, 07:57
                  Wcale nie wątpię że pana rodzina ma się dobrze, bo przecież robiła bardzo
                  dużo "aby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio" i teraz za tę
                  ciężką "pracę" otrzymują emerytury o jakich większość naszych mieszkańców może
                  tylko pomarzyć ! A tak na marginesie. Skąd tak młody człowiek ma pieniądze na
                  prowadzenie z takim rozmachem kampanii wyborczej ? Jak to się robi ? Proszę o
                  odpowiedź.... bo przecież obiecał pan pomoc w rozwiązywaniu naszych problemów,
                  a więc ?
                  • pafo1 Problemy Chełmszczyzny a wnikliwość opinii 18.09.05, 00:02
                    Nie wiem skąd tyle uprzedzeń?
                    Nie promocja mojej osoby była intencją mojego wpisu.
                    Chciałem zwrócić Państwa uwagę na propozycje inwestycji, które opisane są na
                    podanych przeze mnie stronach.

Szkoda, że potraktowaliście Państwo to personalnie bez odniesienia się do
                    meritum.

• noname1 Re: Co chcemy dobrego zrobić w Chełmie i Ziemi Ch 10.09.05, 13:26
            ehh ..szkoda słów na pana panie "kochasiu" ...Pan Grabczuk poszedł poprostu
            zgodnie z logiką i koleją losów za tym co poświęcił większość swojego życia do
            naszej kochanej "stolicy"..ten kto wie co to jest sport to pewnie wie o co
            chodzi a to że trafiło mu się i miał poparcie to inna sprawa pewnie doceniają
            jego kompetencje...a jeśli chodzi o Chełm to i tak zrobił dużooo więcej niż
            wszyscy razem wzięci poprzednicy wiec mam nadzieje że jesli trafi się
            przynajmnieś ktoś taki jak On oby nie gorszy to będzie dobrze......
            pozdrawiam i zaznaczak ze naszego prezydenta znam tylko ze sportu .ale jak
            patrze na nasz Chełm to widzę ze raczej przez te kilka lat nie stoczyliśmy się a
            wręcz przeciwnię ....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka