Dodaj do ulubionych

A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A.Sawa)

07.11.05, 20:38
Rada Społeczna przy Arcybiskupie Poznańskim wydała w poniedziałek
oświadczenie stwierdzające, iż "akty homoseksualizmu są sprzeczne z prawem
naturalnym".

ŻYCIE W CELIBACIE TAK JAK KSIĘŻA TO NIE JEST SPRZECZNE Z NATURĄ !!!!!!?????
Banda głupców !!! To dopiero fałsz i zakłamanie jak zwykle w wydaniu
kościelnym !!!!
Obserwuj wątek
    • pragmatyk1 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 07.11.05, 20:40
      Jeżeli homoseksualizm występuje w naturze, chociaż w mniejszości, to nie jest z
      nią sprzeczny, tylko stanowi W Y J Ą T E K!
      A cudem natury i jej wybrykiem jest ksiądz w kościele katolickim.
    • nestorzchelma Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 07.11.05, 20:47
      Homoseksualizm to rodzaj stosunków stary jak świat.Kultura Minojska, Aten,
      Sparty, Bliskiego Wschodu, Rzymu ...akceptowała te praktyki. Taką miłość
      uprawiali ochoczo papieże i wyżsi hierarchowie kościoła. Dlaczego kościół w XXI
      wieku zajmuje się takimi rzeczami?
      A może parada równości w Chełmie ? Ale by było !
      Ave Cesar morituri Te salutant.
      • donpedro72 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 12.12.05, 18:56
        Parada równości w Chełmie? Czemu nie, np. wokół ronda koło PWSZ na Pocztowej. I
        z powrotem, hahaha.
    • kw55 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 07.11.05, 21:27
      No i okazało się, z kim mamy do czynienia !!!! Z chamem, prostakiem (niby
      wykształconym), który obraża wszystkich, którzy myślą inaczej niż on !!!
    • benjaminblimchen Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 18.11.05, 12:04
      oczywiscie,ze akty homoseksualne sa sprzeczne z prawem natury! Prawo natury
      jest takie, ze Bóg stworzył Adama i Ewe, a nie Adama i Ewe, Adama i Adama oraz
      Ewe i Ewe! Homoseksualizm jest sprzeczny z natura.
      Prawda jest, ze homoseksualizm istniał w kulturze o dawnych czasow. Ale nigdy z
      nikt z nim sie nie obnosil, jak top zaczyna miec miejsce w dzisiejszch czasach.
      Nie mam nic osobiscie do homoseksualistow. niech sobie zyja i funkcjonuja tak
      jak chca. Ale kiedy wychodza ze swoimi sklonnosciami na ulice i zaczynaja je
      obsenicznie pokazywac, tak zeby wszyscy ludzie wiedzieli kim sa, to ja mowie im
      stanowcze NIE!
      • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 18.11.05, 16:04
        Niestety na zasadzie poprawności politycznej rozmaite komuchy też uważają,że
        mają prawo pleść głupoty o gierkach i innych kanaliach
      • andre_234 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 18.11.05, 22:22
        > Prawo natury
        > jest takie, ze Bóg stworzył Adama i Ewe,
        lecz zapomniał o dinozaurach, epokach lodowcowych, o obrotach ciał niebieskich
        i paru innych rzeczach a Darwina stworzył jak miał zły dzień.
        pzdr
        p.s.
        Jak to dobrze że rydzykowi mają to wszydtko poprawić.
        • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 20.11.05, 11:13
          Ciekawe kto tu jest rydzykowy,bo mnie oni też nie lubią
          • kochamchelm Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 24.11.05, 20:55
            Wydarzenia przed i podczas poznańskiego Marszu Równości są totalną kpiną z
            demokracji i swobód obywatelskich, respektowanych przez całą współczesną i
            rozwiniętą społeczność międzynarodową. Niekonstytucyjna i absurdalna decyzja
            zakazująca parady zrodzi dodatkowe, bardzo poważne problemy Polski za granicą
        • benjaminblimchen Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 21.11.05, 11:42
          Jacy znowu Rydzykowi?!?!
          • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 21.11.05, 12:37
            benjaminblimchen napisał:

> Jacy znowu Rydzykowi?!?!

Andre napisał
    • ole707 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 25.11.05, 05:56
      DO kw55 i a. sawa:
      "W czasach PRL-u biskupi polscy zwrócili się do niemieckich ze słowami:
      „Przebaczamy i prosimy o przebaczenie". Szkoda, że w imię głoszonej miłości
      bliźniego, niestety przy biernej postawie hierarchów Kościoła, Polacy nie
      próbują przebaczyć sobie. Tli się w nas niezgoda podsycana teraz przez
      rządzących. Wieją wiatry fałszowania historii, białych plam, rozdrapywania ran,
      lustracji i dekomunizacji. Deptanie godności obywateli jest zaprzeczeniem
      demokracji. Pamiętajmy, że szanując siebie będziemy szanowani przez innych"
      • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 28.11.05, 19:01
        Nie chrzań,najpierw komuchy mają przyznać się,a potem pogadamy o wybaczeniu.Ale
        te .....dalej twierdzą,że chcieli dobrze,tylko im siła wyższa/moskwa/nie
        pozwoliła,ale są uczciwi i inne duperele.
        • ole707 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 03.12.05, 06:04
          andrzej.sawa napisał:

> Nie chrzań,najpierw komuchy mają przyznać się,a potem pogadamy o wybaczeniu.Ale
          >
          > te .....dalej twierdzą,że chcieli dobrze,tylko im siła wyższa/moskwa/nie
          > pozwoliła,ale są uczciwi i inne duperele.
          Do czego mają się przyznać?????????????????
          • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 03.12.05, 10:21
            Głupi,czy o drogę pyta?
            • ole707 Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 04.12.05, 11:00
              Może i tak . Ale dokładny . Teraz jest nowa władzab > Jej też ktos napisze: Mane
              , Tekel , etc. Jeśliś z nich to rób rachunek sumienia.
        • kochamchelm Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 04.12.05, 10:24
          Panie Sawa
          Wróciłem z tournee po zach. Ukrainie i zamierzam Pana dalej wku...wiać.
          Otóż Pana nienawiść do komuchów jest żenująca jak zapewne Pan sam. Lepiej niech
          Pan Panie Sawa A. wyjedzie z tego komuszego miasta bo się w koncu Pan zarazi tą
          nieuleczalną chorobą - komunizmem. A wtedy już ząden konował Panu nie pomoże.
          Powtórzę za moim mistrzem Premierem Leszkiem Millerem: " Jesteś Pan Z E R E M "
          • andrzej.sawa Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 04.12.05, 12:22
            kochamchelm napisał:

> Panie Sawa
            > Wróciłem z tournee po zach. Ukrainie i zamierzam Pana dalej wku...wiać.
            > Otóż Pana nienawiść do komuchów jest żenująca jak zapewne Pan sam. Lepiej niech
            >
            > Pan Panie Sawa A. wyjedzie z tego komuszego miasta bo się w koncu Pan zarazi tą
            >
            > nieuleczalną chorobą - komunizmem. A wtedy już ząden konował Panu nie pomoże.
            > Powtórzę za moim mistrzem Premierem Leszkiem Millerem: " Jesteś Pan Z E R E M "
            >
            Dalszy ciąg - Lepiej być zerem,niż milerem.
            Przy okazji szkoda,że dwa lata temu Św.Barbara była zbyt miłosierna.Rąbnęłaby
            mocniej i nie byłoby milera.A teraz może z naszych podatków będziemy go
            utrzymywać w jakiejś celi przez kilka lat.
            A wam towarzysze powiem,że sosnowieccy towarzysze są aktywniejsi-tam jest rondo
            gierka-a wy śpicie.
            A komuchy mnie nie denerwują,o ile nie mają władzy.Komuszyzm to swego rodzaju
            choroba,niestety chyba nieuleczalna i bardzo zabawna
            • kochamchelm Re: A co wy nato forumowicze ( nie dot. kw55 i A. 04.12.05, 22:05
              I oto wyszło z Pana Panie Sawa : czego Pan życzy bliźniemu swemu ( czy go Pan
              szanuje , czy też nie) - takiś Pan religijny, że żal d... ściska.

Tolerancja górą.
    • noirsurblanc Re: A mnie dotyczy? 03.12.05, 17:17
      Z pobieżnej lektury wynika, że jesteście niepodzielnymi władcami chełmskiego
      forum, aż się boję cokolwiek napisać żeby nie narazić się na druzgocącą
      krytykę. W Chełmie nie ma mnie od 10 lat, nie czuję dużego sentymentu, ale
      prawie z rotrzewnienim czytam wasze posty. Czekam na dalsze wątki.
      • kwiat_paproci Re: A mnie dotyczy? 03.12.05, 21:52
        nie, nie, niepodzielnym władcą jestem tutaj ja. Im się tylko to wydaje ;)
        • andrzej.sawa Re: A mnie dotyczy? 04.12.05, 23:37
          kwiat_paproci napisała:

> nie, nie, niepodzielnym władcą jestem tutaj ja. Im się tylko to wydaje ;)

O nie - tu rządzi lud pracujący klawiaturą,jakby powiedzieli towowarzysze.A oni
          nie mają poczucia humory,jeszcze Cię powieszą na placu gierka lub alei pzpr.
      • andrzej.sawa Re: A mnie dotyczy? 04.12.05, 23:40
        Najprawdopodobniej ograniczę znacznie swoją aktywność,bo ruch mały,nawet nie ma
        prawdziwych komuchów,żeby się z nimi pokłucić.
        • ole707 Re: A mnie dotyczy? 06.12.05, 05:49
          andrzej.sawa napisał:

> Najprawdopodobniej ograniczę znacznie swoją aktywność,bo ruch mały,nawet nie ma
          > prawdziwych komuchów,żeby się z nimi pokłucić.
          Zeganj specjalistą od etykietek!!!
          • ole707 Re: A mnie dotyczy? 08.12.05, 07:03
            ole707 napisał:

> andrzej.sawa napisał:
            >
            > > Najprawdopodobniej ograniczę znacznie swoją aktywność,bo ruch mały,nawet
            > nie ma
            > > prawdziwych komuchów,żeby się z nimi pokłucić.
            > Zeganj specjalistą od etykietek!!!
            Niestey jeszc ze mędzi!!!!!!!
            • andrzej.sawa Re: A mnie dotyczy? 08.12.05, 09:29
              O znowu geniusz klawiatury odezwał się.
              Lecz się ole
              • noirsurblanc Re: A mnie dotyczy? 09.12.05, 22:19
                Panowie lub Panie! Proszę o merytoryczną wymianą zdań, bo ten wątek wyraźnie
                podupada.
                • ole707 Re: A mnie dotyczy? 12.12.05, 18:06
                  Wszystko przez lekarzy!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka