Dodaj do ulubionych

porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego

18.10.06, 21:46
A tak dokładnie to jestem ciekawa opinii forumowiczów o takowych, bo właśnie
jestem na etapie wybierania jednej z nich dla syna.
Z tego co zdążyłam się zorientować to są:
1. Callana, gdzieś w centrum
2. EMPIK
3. Tawa (róg Szkolej i Krzywej)
4. Tkaczuków po drugiej stronie poz. nr 3.
Co o nich sądzicie? A może są jeszcze jakieś inne warte zainteresowania.
Obserwuj wątek
    • kwiat_paproci Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 23.10.06, 08:04
      Kilka moich koleżanek chodzilo na zajęcia do szkoly języków obcych Akces, czy
      jakoś tak. Mieści się ona przy nowym parkingu na tylach deptaka. Ich opinia
      byla dość pozytywna, choć na parę rzeczy rzeczy również się skarżyly.
      • avalon111 Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 26.10.06, 21:24
        Dzięki Kwiatku za odzew, już zaczynałam wątpić w edukację "angielską" w Chełmie;-).

P.S.
        Trochę mnie nie było na forum, a tu jakieś nowe funkcje się pojawiają,
        podkreślają brak polskich ogonków.;-)No teraz to się pewnie pojawi piękna
        polszczyzna!
        • kwiat_paproci Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 27.10.06, 10:04
          Mi niczego nie podkreśla :O
          • avalon111 Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 27.10.06, 13:30
            > Mi niczego nie podkreśla :O

No cóż, mam na to dwojakiego rodzaju wyjaśnienie;-)
            1. jesteś tak dokładna (przedokładna), że nie zapominasz o wszystkich "ą", "ę" itp.
            2. jest kwestia przeglądarki internetowej, ja mam Mozilla Firefox (w pracy i w
            domu)i podkreśla mi i tu i tam, aktualnie podkreślone jest "przedokładna" w pkt.
            nr 1. Wczoraj nie testowałam tego, ale dzisiaj już tak, błędy ortograficzne też
            podkreśla!
            • avalon111 Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 27.10.06, 13:31
              nie zauważa jednak błędów stylistycznych;-), w poście powyżej, zjadłam "to" po
              jest.:-))).
    • grober Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 11.11.06, 22:37
      Witam.
      Napisz w jakim wieku masz syna. Bo wybór metody nauki jezyka bedzie w dużej
      mierze od tego uwarunkowany.
      Dla najmłodszych pociech do 2-go do 12-go roku życia polecam metodę Helen Doron.

Taki adres znalazłem w Chełmie:

Centrum Języka Angielskiego
      Nauczanie Dzieci Metodą Helen Doron
      Ilona i Jarosław Hołówko
      ul. Starościńska 16
      22-100 Chełm
      Telefon: [+48] 0 (prefix) 82 562 10 90
      Tel. kom.: [+48] 601 502 365

Więcej informacji na temat tej metody można sobie przyswoić z
      www.helendoron.pl/.
      Dla straszych polecam Callana.
      • avalon111 Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 14.11.06, 09:28
        grober napisał:

> Witam.
        > Napisz w jakim wieku masz syna. Bo wybór metody nauki jezyka bedzie w dużej
        > mierze od tego uwarunkowany.

Witam, dziękuję za odzew. No cóż, mój syn, jest w wieku przełomowym (jeśli
        chodzi o naukę angielskiego)za 3 miesiące kończy 12 lat. Obecnie bazuje na tym
        co ma w szkole, ale chciałam (on też), trochę więcej.
        • kwiat_paproci Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 14.11.06, 21:52
          mi się wydaje (aczkolwiek nie znam się na tym), że w tym wieku można by go już
          rzucić na głęboką wodę i spróbować callana, bo na te dziecięce metody, to już
          chyba za stary jest ;D
          • avalon111 Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 04.12.06, 21:41
            > mi się wydaje (aczkolwiek nie znam się na tym), że w tym wieku można by go już
            > rzucić na głęboką wodę i spróbować callana, bo na te dziecięce metody, to już
            > chyba za stary jest ;D

:-) Na razie (niestety) póki co "angielski" przegrał konkurencję z "piłką
            nożną", treningi nakładały się w czasie na te dodatkowe lekcje:-(.
    • natalinkab Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 15.11.06, 09:48
      Jeśli ma 12 lat to może tradycyjna metoda będzie bardziej efektywna (gramatyka
      +słuchanie+pisanie+mówienie) Jestem zwolleniczką Callana tylko dla dorosłych
      potrzebujących "oswoić" się z językiem i wyjechać na wyspy...Jest taka dodyć
      nowa szkoła TAWA -dobrze uczą i dbają o słuchaczy-jakieś rabaty na podręczniki
      dają...To jest na Krzywej róg Szkolnej-tam gdzie księgarnia.
      • grober Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 22.11.06, 23:40
        A możesz przybliżyć na czym ta metoda polega ? Może mają własną tronkę
        internetową ? Ja obecnie mieszkam w Tychach na Śląsku. Moja córa jeszcze
        pochodzi 3 lata do HD i potem coś należy postanowić w kwestii dalszej edukacji.
        Powszechna Skoła Podstawowa i Gimnazjum niestety nic nie dają. Wyniki w
        przyswajaniu obcych języków są strasnie mizerne.
    • roman221ez Re: porozmawiajmy o szkółkach języka angielskiego 10.01.19, 10:40
      Polecam szkołę Caesar - angielski z dojazdem do domu - cezar-angielski.pl/angielski-z-dojazdem-chelm
      Lektor sam przyjeżdza i uczy dziecko, możliwe są też konwersacje skypowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka