Dodaj do ulubionych

najprzytulniejszy zakątek ;)

08.12.03, 21:20
Skoro jest temat o największej kaszanie to może teraz o najprzytulniejszych,
najmilszym i takim w ogóle naj miejscu ;) ?

Mi się podoba plac zabaw w parku na górce ;)) pl. łuczkowskiego też mógłby
być gdyby nie to, że wycięli stamtąd wszystkie ładne drzewa...
Obserwuj wątek
        • magi104 Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 09.12.03, 22:03
          Przyjeżdżamy do Chełma raz na rok i dlatego właśnie, jak mniemam, szczególnie
          rzuca nam się w oczy, jak wasze miasto się zmienia - na korzyść. Naładniejszym
          dla mnie fragmentem jest, rzecz jasna, ulica Lwowska, aż do tego placyku, sorry,
          nie pamiętam nazwy, z tą niby studnią. No po prostu czad! Tym bardziej, że
          pamietam te miejsca sprzed remontu:) W tym roku zastaliśmy pięknie zrobioną
          aleję na cmentarzu na Bazylanach. Skracaliśmy sobie tamtędy drogę kilkakrotnie -
          późnym wieczorem. Takie romantyczne spacery mieliśmy przy okazji. A
          najpiękniejsze miejsce, jakie mój mąż (który własnie z Chełma pochodzi) pokazał
          mi w tym roku, to łąki ze strumykiem, jaki wypływa z cementowni. "Za gówniarza"
          bywał tam podobno bardzo często;)
      • aniutka77 Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 11.12.03, 01:07
        Kiedys nieopodal miejsca gdzie mieszkałam, był fajny mostek nad Uherką, ale
        ktoś sobie tam domek buduje, jeśli ten hangar można domkiem nazwać, ogrodził
        teren siatką, zapewne wprowadzi psa. A ja, czekam, aż woda w Uherce na wiosnę
        wyleje i ten ktoś ,tak czuły na uroki rzeki, wypłynie z domu na własnej kanapie
    • users1 Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 11.12.03, 11:26
      Witam moich rodaków.
      W Chełmie się urodziłem i spędziłem napiękniejsze chwile mojego życia -
      dzieciństwo. Często wracam pamięcią do Mojego Chełma. Każdy zakątek w tym
      mieście jat dla mnie najprzytulniejszym zakątkiem świata. No może w
      szczególności okolice Górki, tam najczęściej będąc dzieckiem bawiłem się, były
      rodości i były łzy. Dodam, że wówczas Górka nie była dzisiejszy miłym ustronnym
      parkiem, były to lata 50-te.
      Bywam czasami w Chełmie i zawsze to Miasto wspominam z wielkim sentymentem.
      Pozdrawiam i życze na poczatek dogońcie Zamość, niech Wam Bieluch pomoże.
      W.
        • users1 Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 12.12.03, 06:19
          Witam ponownie
          Mój Drogi (pozwól że użyje takiego zwrotu, czyż można chwile dzieciństwa nie
          wspominać dobrze. Chełm jest właśnie moim dzieciństwem. Bywam czasami w
          Chełmie, ostatnio byłem na Wszystkich Świętych, na cmentarzu przy Lwowskiej ma
          bliskich. Zawsze podczas takiej wizyty muszę znaleźć chwilę aby troszkę
          pospacerować po mieście. Taki spacer przywołując wspomnienia ładuje mi
          akumulatory.
          A co do piścigu za Zamościem. Więcej wiary w siebie, oni też nie wierzyli że
          można dogonić Świdnik czy Puławy. Obiecuję że i ja kilka postów od czasu do
          czasy podrzucę
          Pozdrawiam W.
          • magi104 Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 12.12.03, 10:50
            users1 napisał:

> A co do piścigu za Zamościem. Więcej wiary w siebie, oni też nie wierzyli że
            > można dogonić Świdnik czy Puławy. Obiecuję że i ja kilka postów od czasu do
            > czasy podrzucę
            > Pozdrawiam W.

Dołączam sie do kibicowania Chełmowi!!!
            Kiedy zaczynałam swoje rozmowy na forum tyskim, nia liczniku był chyba 2000
            wpisów, teraz, pół roku, zblizamy się do 19000!!!
            Zmobilizujcie znajomych z dostępem do neta (choćby kafejkowym). Na pewno milej
            odwiedza się forum, gdzie toczą się żywsze dyskusje niż w tempie jeden post na
            tydzień;) wtedy forum miejskie staje się fajnym miejscem w wirtualnym mieście,
            gdzie chętnie się zagląda, wpada, by pogadac z przyjaciółmi. Nawet jeśli z reala
            się ich nie zna...
            Pozdrowienia z Tychów!
          • zdzislaw_dyrman Re: najprzytulniejszy zakątek ;) 12.12.03, 12:46
            Hej! Miło że osoby spoza Chełma goszczą na tym forum. Cieszy wasze przywiązanie
            do miasta. Jakby nasi mieszkańcy mieli choć 10% Waszych chęci - na pewno Zamość
            mógłby czuć się zagrożony. Pozdrawiam i przybywajcie jak najczęściej:)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka