Forum Zdrowie DDA
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował?

16.07.10, 11:27
    Witam, jak w tytule, dostałam tylko telefon i zapewnienie,że jest najlepsza,
    chciałabym poznać Wasze opinie. Kogo jeszcze możecie polecić dla osoby po 30
    ze wskazaniem do psychoterapii DDA?
    Obserwuj wątek
      • magentka Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 12.08.10, 11:57
        Ola Wiśniewska? Jest najlepszym psychologiem, najlepsza terapeutką z
        jaka miałam do czynienia. Całą terapie przeszłam pod jej okiem, tylko
        do niej chodziłam na treningi. Wtedy jeszcze pracowała w ośrodku na
        Łokietka, teraz ma prywatną praktykę. Polecam ją po stokroć. Jest nie
        tylko świetnym fachowcem, jest po prostu dobrym człowiekiem z genialnym
        poczuciem humoru:)
        • migottka17 Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 12.08.10, 13:03
          a możecie podzielic się kontaktem?
          • blackglass Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 13.08.10, 12:11
            Ja "mam" panią z której jestem strasznie niezadowolona ( wg. brak
            kompetencji)chce zmienić na innego specjaliste.
            Czy pani Wiśniewska przyjmuje też na NFZ?
            • magentka Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 13.08.10, 20:02
              Obawiam się, że tylko prywatna praktyka. Mam do niej tylko
              tel.komórkowy, nie wiem czy mogę podawać, dopytam, jeśli nie będzie
              problemu to podam tylko na priv. Wiem, że obecnie przyjmuje na Pradze,
              na Targowej.
      • dda-33 Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 24.08.10, 09:34
        Witam, rzeczywiście tylko praktyka prywatna, zgadza się - Praga, ul. Targowa.
        Jestem po pierwszym spotkaniu, kolejne wkrótce. Bardzo pozytywne wrażenie,
        ciepła i sympatyczna kobieta, nie traktuje człowieka z problemem przedmiotowo,i
        z poczuciem humoru owszem:)Jestem dobrej myśli. Za wcześnie na głębsze opinie,
        może będą później. Pozdrawiam.
        • migottka17 Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 24.08.10, 11:15
          Podajcie w końcu jakies namiary, nie nr dowodu, nie pesel, tylko
          chociaż jaka poradnia, cokolwiek. Bo może inni tez by skorzystali,
          nie blokując Wam na pewno godzin i dni.
          • dda-33 Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 28.08.10, 09:52
            ul. Targowa 59/5, róg Kłopotowskiego, nazwy nie zapamiętałam, podam w połowie
            września.
      • gosu55 Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 19.06.13, 11:46
        100 % polecam , jezeli ktos chce znac jakies szczegoly prosze pisac
      • marymargaret Re: A.Wiśniewska-Warszawa- ktoś współpracował? 20.02.20, 18:36
        Polecam tą terapeutkę! Chodziła do niej moja przyjaciółka (DDA, wielkie problemy, na prawdę ciężki przypadek...) i to bardzo jej pomogło. Niesamowicie się zmieniła na plus, jest dużo spokojniejsza, nabrała wiary w siebie. W sumie to jest MEGA zmiana! A miała wiele lęków, męczyła się z tym latami. Trochę to trwało, ta terapia, ale tego nie da się zrobić w pół roku. Teraz przyjaciółka na prawdę dobrze sobie radzi, super popatrzeć! Wszystko dzięki terapii u tej pani Oli Wiśniewskiej + terapia grupowa w tym samym ośrodku przy Targowej. Ja poznałam panią Olę przelotnie, zrobiła na mnie wrażenie miłej i ciepłej osoby z takim błyskiem w oku.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka