Dodaj do ulubionych

Ketosteril 600mg to skuteczny lek na białko nerkow

08.02.23, 07:17
Co to jest Ketosteril? Ketosteril to lek, którego głównym zastosowaniem jest leczenie osób z zaburzeniami metabolizmu białek w przebiegu przewlekłej choroby nerek. Dodatkowo Ketosteril 600mg stosuje się w przypadkach niedożywienia oraz niedoborów białka na skutek jedzenia.
1. Wpływ leku na białko nerkowe Ketosteril
Ketosteril jest stosowany w profilaktyce i leczeniu uszkodzeń spowodowanych nieprawidłowym lub niedoborem metabolizmu białek w przewlekłej niewydolności nerek związanej z białkiem o ograniczonej ilości pokarmu w dawce 40 g/dobę (dla dorosłych), zwykle u pacjentów współczynnik przesączania kłębuszkowego (GFR) wynosi 25 ml/min .
Przyjmowanie Ketosterilu w połączeniu z naukową dietą redukującą białko zoptymalizuje skuteczność leku i zapobiegnie ewentualnym niepożądanym skutkom.
2. Wskazania Ketosterilu 600 mg:
Profilaktyka i leczenie chorób spowodowanych zaburzeniami lub zaburzeniami metabolizmu białek w przewlekłej niewydolności nerek.
Lek jest zwykle wskazany u pacjentów ze wskaźnikiem przesączania kłębuszkowego (GFR) poniżej 25 ml/min.
3. Ketosteril jest przeciwwskazany w następujących przypadkach:
Pacjent jest uczulony na którykolwiek ze składników lub substancji pomocniczych produktu.
Nie stosować u pacjentów z hiperkalcemią, pacjentów z zaburzeniami metabolizmu aminokwasów.
4. Jak stosować Ketosteril
Jak skutecznie stosować Ketosteril: Przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem w celu zwiększenia wchłaniania i metabolizmu aminokwasów zawartych w leku, tabletki nie należy żuć.
5. Dawkowanie Ketosterilu 600 mg:
Dla osób dorosłych: stosować dawkę 100mg/1kg masy ciała (1 tabletka/5kg) podzieloną równo na 3 razy dziennie. Na przykład, jeśli ważysz 60 funtów, twoja dawka będzie wynosić od 3 do 7 tabletek podzielonych równo 3 razy dziennie.
Dla dzieci: Skonsultuj się z lekarzem i zachowaj ostrożność podczas podawania dziecku Ketosterilu. Zawartość białka, którą dzieci powinny tolerować w organizmie każdego dnia wynosi: Dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat: 1,4-0,8 g/kg; Dla dzieci od 10 roku życia: 1-0,6 g/kg.
Nguồn: ungthuphoi.org/thuoc-ketosteril-la-gi-va-nhung-dieu-benh-nhan-suy-than-nen-biet/
linhchigh.com/thuoc-ketosteril-mua-o-dau-thuoc-ketosteril-gia-bao-nhieu/
Hotline: 0776511918
Email: nhathuoclp@gmail.com
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka