Dodaj do ulubionych

Kto z was miał tak samo jak ja

17.04.07, 12:10
Na wieczór stan podgorączkowy spada mi do 36,6 a już od 9 rano wzrasta do
37,2 dodam ze jestem 18 dni po zabiegu laparoskopowym. Rano gdy mi wzrasta
temperatura to mam dreszczyki i tak jakoś ogólnie czuję się słabo, ze
najlepiej się połozyć. Już podejrzewam cos najgorszego ze siedzi we mnie
Obserwuj wątek
      • kkrzyz Re: Kto z was miał tak samo jak ja 25.04.07, 18:27
        Oprócz tych stanów podgorączkowych to mam w ciągu dnia mdłości najlepiej się
        czuję wieczorem oprócz tego to mam szumy w uszach jestem prawie 1 miesiąc po
        zabiegu i daLEJ mam stany podgorączkowe. W ciągu dnia jestem slaby i brak mi
        cierpliwosci do robienia np zakupow. Dopiero na wieczor moge robić zakupy i byc
        bardziej skoncentrowany
        • aniaha26 Re: Kto z was miał tak samo jak ja 27.04.07, 09:38
          Ja po zabiegu równiez przez około miesiąc miałam problemy z dojsciem do siebie,
          bardzo dużo spałam, a jak wróciłam do pracy (miałam 3 tygodnie zwolnienia) to
          ledwo sobie dawałam rade. Zmuszałam sie do spacerów, bo miałam problem z
          pokonywaniem dłuższych dystansów - nie miałam siły na spacery:( Po operacji
          ważyłam zaledwie 47 kg i przez miesiac przytyłam zaledwie kilogram, teraz jestem
          2 i pół miesiąca po i waże 51 (ta waga mnie satysfakcjonuje:) wiec myśle ,że jak
          zaczniesz jesc coraz tłustsze rzeczy to wskazówka pójdzie w górę. Więcej
          optymizmu, a jeśli nadal sie niepokoisz idz do lekarza i porozmawiaj z nim, moze
          zrobi Ci jakies badania i wsytsko sie wyjaśni.
            • kkrzyz myślę że to coś złego 11.05.07, 20:45
              Miałem robioną tomografie jamy brzusznej i coś niepokojącego znaleźli w
              wątrobie ordynator powiedziała ze ta zmiana może być rakiem bez ogródek w
              poniedziałek 14.05.07 idę na biopsję jeśli będzie wolne miejsce na
              gastroenterologii w AM w gdańsku
              • anulkaoo Re: myślę że to coś złego 11.05.07, 20:50
                Trzymam kciuki za ciebie. Ale wierze ze bedzie dobrze. Ty tez musisz w to
                wierzyc. Glowa do gory. Mnie w poniedzialek kroja a raczej dziurkuja :)
                bedziemy sie wspierac duchowo w "niedoli" :) bedzie dobrze - mam takie jakies
                przeczucie a one lubia sie sprawdzac :)
                • doras75 Re: myślę że to coś złego 12.05.07, 11:09
                  trzymam kciuki, nie myśl o najgorszym bo to wcale nie musi tak być, moja ciocia
                  miała miec raka jelit, a nie ma.
                  Napisz koniecznie jak się czujesz, jak wyniki, trochę dziwne,że na laparoskopii
                  nie zauwazyli nic na watrobie.
                  Będzie dobrze, musi być, masz dla kogo żyć i tego sie trzymaj, pozytywne
                  myslenie pomaga.
                  pozdrawiam ciepło
                  • kkrzyz Re: myślę że to coś złego 31.05.07, 20:03
                    Miałem biopsje tej torbieli jest to krew żółć i bakterie. Ale takze mam
                    dolegliwości neurologiczne ktore wystapily wspolnie z woreczkeim zolciowym.
                    Jutro odbieram wynik tomografi komputerowej głowy by wyjaśnić stany
                    podgorączkowe w nocy mam 36,2 i 36,6 a w ciagu dnia dochodzi do 37,3 i szukam
                    przyczyny została mi do wyjasnienia głowa i jelita grubego jestem załamany tym
                    wszystkim gdyz pobolewa mnie glowa z tylu i mysle ze tu moze byc przyczyna
                    mojej depresji. napisze jutro ew w poniedzialek jak bede mial sile jaki wynik
                    TK głowy
                    • doras75 Re: myślę że to coś złego 01.06.07, 00:43
                      Dobrze, że na watrobie to nic strasznego, trzymam kciuki dalej!!
                      Ja mam bóle wątroby po prawej a także po lewej cos kłuje, mam bilirubinę 2,00,
                      a norma 1,1 okropnie sie boję,ze mam kamyki w przewodach :-(
                      usg nic nie wykazalo, próby watrobowe w normie, choc na usg watroba stluszczona
                      jestem zalamana i wykończona !!Lekarz olewa i dal tylko rowachol,oraz furagine
                      na nerki bo zły wynik moczu mam i kamice nerkowa.
                      • kkrzyz Re: myślę że to coś złego 01.06.07, 21:38
                        Mam zrobiony TK głowy i jest czysto nic tam nie mam. Pozostała kolonoskopia i
                        wtedy będzie OK. Gdy byłem na gastroenetrologii była tam jedna siostra zakonna
                        co jej tam co pól roku wymieniali cos takiego nie pamietam z nazwy zastawki w
                        przewodach zolciowych z powodu kamykow watrobowych. Pamietam ze siostra byla
                        usmiechnieta a sam zabieg trwal okolo 0,5 godziny i to nic takiego wielkiego
                        dla niej bylo mowila ze tak ma robione od lat i wymieniali to bez znieczulenia
                        przez dwunastnice do przewodow zolciowych gdy to uslyszalem to niewierzylem ze
                        tak mozna "na żywca" ano mozna.Jak masz kamienie w watrobie to beda musieli je
                        ta metoda usuwać.Dzis pierwszy raz odkad pamietam temperatura spadla mi ok2100
                        do 36,6 wczesniej o tej porze bywalo 37,3 do 36,9 jest to sukces i mysle ze tak
                        bedzie czesciej watroba i po zabiegu pomalu wraca do stanu normalnego
                        • doras75 Re: myślę że to coś złego 01.06.07, 22:49
                          ciesze się, że juz coraz lepiej u Ciebie ;-)
                          co do tego zabiegu to słyszałam że jest niebezpieczny,bo moze spowodowac
                          zapalenie trzustki :-( nie wiem jak mam zdiagnozować te kamyki w przewodach.
                          lekarka na razie umywa ręce !
                          • kkrzyz Re: myślę że to coś złego 02.06.07, 22:11
                            nie wiem czy u mnie w porządku bardzo obawiam się kolonoskopi tzn diagnozy gdyż
                            mam kilka czynnikow wskazujących na mozliwą obecnosc guza jelita grubego.
                            Pobolewa mnie od kilku lat w krzyżu. Stany podgorączkowe niewiadomego
                            pochodzenia, krwawienia z odbytu od ok 17 lat myslalem ze to hemoroidy a sam
                            diabel wie co tam siedzi oraz pobolewają mnie jelita. Dlatego pełen jestem
                            strachu a mam dopiero 42 lata dwojke dzieci corki jedna 12 druga 5 oraz zone.A
                            odnosnie diagnozowania obecnosci kamieni w przewodach zolciowych jest o cos
                            takiego jak choleografia czy cos w tym stylu. Podaja kontrast do przewodow
                            zolciowych i robią zdjecia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka