Dodaj do ulubionych

-Bruksela .

22.03.16, 12:22
-Nie pierwszy i nie ostatni to zamach...ja natomiast powtarzam te same pytania : kto otworzyl drzwi Europy islamowi ? - Swiety Mikolaj ? - Kto glosuje wiernie , od dziesiecioleci , na renegatow , oszustow , otwartych zdrajcow Europy ? -Marsjanie ?
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: -Bruksela . 22.03.16, 13:51
   Przestałam czytać te doniesienia jak tak dalej pójdzie to człowiek będzie miał strach wysadzić nos poza drzwi.
   Dziwne, ten sam schemat, te same podejście, te same szybkie wykrywanie jak i wskazywanie na sprawców, ... czy to nie mówi nam wiele?
   Francuski facio krzyczy już, Europa znajduje się w stanie wojny itd, czy to nie sianie strachu w Europie bezprawia nie zdając sobie sprawy kto doprowadził Europe do tego stanu?
   Chyba nie my normalni zjadacze chleba, idący dziennie do pracy, powiększający zasoby tego kontynentu by żyło i rządziło się lepiej nie nam tylko i wyłącznie naszym pseudoelitom którzy sianiem strachu chcą uzyskać jeszcze większą kontrolę jak jest nad każdym obywatelem!
   Szkoda tylko tych niewinnych, postronnych ludzi którzy stracili życie nie wiadomo w jakim ceku i czyjej idei i tu współczucia dla ich rodzin. Po latach dowiemy się może trochę więcej: kto, co i dlaczego, na dziś kończę z czytaniem tych okrutnych doniesień.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka