Dodaj do ulubionych

Sukcesy CIA.America is great again !

07.10.17, 23:46
Nie jest to wielka wiadomosc i wszystkie kukielkowate media zarzadzane przez Wielkiego Brata milcza o niej jak zaklete. Krol Arabii Saudyjskiej pojechal z wizyta do Rosji.

www.euronews.com/2017/10/05/saudi-king-makes-historic-visit-to-Russia
Oficjalnie po to aby porozmawiac o wspolnej polityce cenowej nafty a przy okazji jak to zwykle bywa zakupil rakietowe systemy obronne S -400.

www.euronews.com/2017/10/06/saudi-arabia-and-russia-sign-arms-deal
To bylo wczoraj ,dzisiaj ni z tego ni z owego nastapil atak terrorystyczny na palac Krola Arabii Saudyjskiej Salmana w Jeddzie

nos.nl/artikel/2196799-aanvaller-schiet-bewakers-koning-salman-bij-paleis-neer.html
28 letni Mansur Al Amiri nie byl karany nie mial zadnych zwiazkow z ekstremistami i terrorystami a pomimo to uzbrojony w Kalasznikowa i bomby zaatakowal palac Krola Saudyjskiego zabijajc kilku straznikow zanim sam nie zostal zabity.

Najciekawsza rzecza jest tylko to ze jak podaje NOS za Al Jazeera dzisiaj rano Ambasada USA w Arabii Saudyjskiej prosila o omijanie palacu Krola w zwiazku z zagrozeniami.Skad wiedzieli ? Amerika is first ,wie wszystko !
Obserwuj wątek
  • kerim12 Re: Sukcesy CIA.America is great again ! 07.05.20, 09:34
   Porwanie prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro i sprowadzenie go do USA było celem nielegalnego i nieudanego wtargnięcia do kraju, powiedział jeden z dwóch schwytanych amerykańskich najemników na przesłuchaniu opublikowanym przez telewizję państwową.
   Dwóch pracowników firmy ochroniarskiej Silvercorp z Florydy zostało zatrzymanych przez siły wenezuelskie w związku z nieudaną inwazją.
   Jedyne instrukcje, które otrzymał przed niedzielną nieudaną operacją, to przejęcie kontroli nad lotniskiem w celu ułatwienia transferu Maduro do USA, Luke Denman, jeden z zatrzymanych Amerykanów, powiedział w filmie.
   Denman twierdził również, że po pomyślnym zakończeniu ryzykownej misji czekała na niego dobra wypłata. „Spodziewałem się od 50 000 do 100 000 USD” - powiedział.
   Maduro ogłosił w środę, że Denman i współpracownik Silvercorp, Airan Berry, staną przed sądem w Wenezueli. Caracas będzie również domagał się ekstradycji szefa Silvercorp z Waszyngtonu, Jordana Goudreau, ponieważ to on prawdopodobnie koordynował działania najemników.
   Waszyngton nie ukrywał swojego pragnienia, by socjalistyczny prezydent Wenezueli został odsunięty od władzy. Aktywnie wspiera postać opozycyjną Juana Guaido, który ogłosił się „tymczasowym prezydentem” w styczniu 2019 r., A nawet zaoferował nagrodę w wysokości 15 mln USD za wszelkie informacje prowadzące do aresztowania Maduro.
   Jednak Trump szybko zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi administracji USA w nieudanej inwazji wenezuelskiej.
   W środę sekretarz stanu USA Mike Pompeo obiecał, że Biały Dom użyje „każdego narzędzia” , aby sprowadzić dwóch Amerykanów - którzy służyli w amerykańskich siłach specjalnych - z powrotem do domu
  • kerim12 Re: Sukcesy CIA.America is great again ! 08.05.20, 22:14
   Trump mówi, że użyłby ARMII do najechania Wenezueli, kiedy podwoił się, odmawiając zamówienia spartaczonej fabuły.
   Trump odrzucił twierdzenia, że ​​udaremniony spisek mający na celu porwanie prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro uzyskał poparcie rządu, twierdząc, że zrobiłby to inaczej - jako właściwą „inwazję” z „armią”.
   W piątek Trump zadzwonił do Fox & Friends, by nalać zimnej wody na pomysł, że najemnicy aresztowani wcześniej w tym tygodniu, próbujący wylądować na północnym krańcu Wenezueli, byli w oficjalnych interesach z Waszyngtonu.
   Gdybyśmy kiedykolwiek zrobili coś z Wenezuelą, nie byłoby tak. Byłoby trochę inaczej. Nazywa się to inwazją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka