Dodaj do ulubionych

Rosja walczy o dowody

13.03.18, 17:09
Troche sie dziwie Rosjanom.Caly swiat juz wie ze to oni otruli Skripowa a oni ciagle w to nie wierza. Wszyscy wierza a oni nie.Wczoraj wine Rosji potwierdzil Tillerson. Dzisiaj już co prawda nie jest ministrem spraw zagranicznych USA ale wczoraj jeszcze był.A jacy nieudolni ci Rosjanie. Wszystkie służby na calym swiecie uzywaja w podobnych sytuacjach materiałów które by nigdy nie wskazywaly na sprawcow a Ruscy odwrotnie specjalnie uzywaja gaz który od razu wskazuje na nich.No az prosza się aby zbojkotowac Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej. W tej swojej naiwnej głupocie Rosja poprosila rzad brytyjski o probki materiałów które wskazuja na to ze do otrucia zostal uzyty gaz z czasow Zwiazku Radzieckiego. A to głupcy w prawdziwych demokracjach nie pokazuje się dowodow oskarżonym.To oskarżeni powinni udowodnic ze to nie oni. Londyn odmowil współpracy z Rosjanami w tej kwestii. Rosjanie sa winni i Londyn nie będzie się tłumaczył z tego dlaczego to Rosja jest winna. Paniatno! Brytyjski ambasador w Moskwie zostal wezwany do Lawrowa na czerwony dywanik i ten wskazal na fakt ze Rosja ma prawo dostępu do dostępnych dowodow ponieważ jedna z pokrzywdzonych była obywatelka Rosji corka Skripala Julia Skripal.Lawrow powoływał się na Konwencje o zakazie stosowania rozprzestrzeniania broni chemicznej kora daje prawo dostępu Rosji do dowodow zlamania konwencji.

www.telegraaf.nl/nieuws/1782822/lavrov-britten-weigeren-hulp-in-onderzoek
www.nrc.nl/nieuws/2018/03/13/moskou-britten-weigeren-ons-toegang-tot-onderzoek-skripal-a1595458
www.laatste-nieuws-online.eu/artikel/lavrov-britten-weigeren-hulp-in-onderzoek/2572532
Oczywiście nie jest wiadomo czy uzyty ponoc w zamachu na Skripowa gaz noviczok nie był rozprzestrzeniony już w czasach Zwiazku Radzieckiego i nie pochodzi z Ukrainy ,Polski czy DDR. Ale to nie jest wazne. Wazne jest ze Rosja jest winna i trzeba jej dac nauczke. Niech w nastepnym zamachu uzyja gazu amerykańskiego czy angielskiego tak jak to robia w Syrii glupki jedne. Niech się tez w koncu naucza ze samo oskarzenie jest już dowodem a inne dowody sa tajne.

Oczywiście gdybym był na miejscu Rosjan oskarżył bym pania May o pomowienie nawet w sadzie w Moskwie( w Londynie bez szans) i doprowadzil do skazania jej na kare grzywny na rzecz ofiar atakow gazowych w Syrii. Gdyby nie zapłaciła trzeba by było zajac jakies brytyjskie posiadłości. Niestety Rosjanie sa za głupi na taki krok. A może sa winni ? Nigdy nic nie wiadomo!
Obserwuj wątek
  • jazzspasm Re: Rosja walczy o dowody 13.03.18, 17:11
   Brytyjczycy sami otruli Skripala
   Rosyjska Telewizja Panstwowa oskarzyla Wielka Brytanie o otrucie angielskiego szpiega pochodzenia rosyjskiego Sergieja Skripala donosi dzisiejszy De Telegraaf :

   www.telegraaf.nl/nieuws/1778698/moskou-britten-vergiftigden-skripal-zelf   Prezentator programu Wiesci Tygodnia Dmitri Kiseljow oskarżył Londyn o prowokacje majaca na celu zbojkotowanie mających się odbyc wkrotce w Rosji Mistrzostw Swiata w Pilce Noznej. Wartosc takiego wyeksploatowanego szpiega lezy najczęściej w jego śmierci. Rosji ta śmierć nie przynosi zadnych korzyści. Silom atakującym Rosje tak powiedział Kisjelow. Od siebie dodam ze CIA po zorganizowaniu dwoch ostatnich olimpiad niewątpliwie chciala by mieć tez jakis wpływ na organizacje Mistrzostw Swiata w Pilce Noznej. Wielki Brat musi mieć we wszystkim swój udzial. To nie ulega zadnej wątpliwości a chetnych do współdziałania jest pelno na calym swiecie nie tylko w Kijowie czy Warszawie. A swoja droga obywatel Rosji Skripalow wydal ponad 300 rosyjskich agentow na calym swiecie ,wielu z nich to byli anglicy amerykanie czy ukraincy. Tylko dzieki temu ze Rosjanie pilnuja Nawalnego jak oczka w glowie ten miłośnik Wielkiego Brata cieszy się jeszcze zyciem. Inaczej niewątpliwie zostal by poswiecony w imie kolejnego ataku na Rosje i Putina. Ale sa to takie tylko moje podejrzenia. Jakis taki podejrzliwy jestem.

  • kerim12 Re: Rosja walczy o dowody 07.05.20, 09:56
   "Caly swiat juz wie ze to oni otruli Skripowa a oni ciagle w to nie wierza. Wszyscy wierza a oni nie".
   Oczywiście nie wiesz tego bo nie masz o niczym pojęcia ale orzeczenie o winie orzeka odpowiednia instytucja na podstawie bezspornych dowodów oskarżonego a nie wiara kilku kilku państw w czyjąś wyimaginowana winę.
   Doucz się lub nie zabieraj tutaj głosu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka