Dodaj do ulubionych

Masters of Disasters

14.03.18, 14:26
Nie ma ani jednego dowodu winy Rosji w sprawie Skripala ale w miedzyczasie wszyscy jak jeden maz bez cienia jakiejkolwiek refleksji potępiają w czambul Rosje a przede wszystkim Putina.Niestety problem Tuska i innych mu podobnych zwanych w Holandii Master of Disaster jest to ze nie dorastaja Putnowi do piet.Przypomina się sprawa prowokacji z MH 17.
Katastrofa ta była badana przez specjalistow przy których Komisja Maciarewicza to Champions Leauge. Nie chodzilo aby zbadac ale aby udowodnic wine Rosji. Masters of Disasters !!!
Kilka dni temu niestety pozno po polnocy pokazywano program o tej katastrofie.Do dnia dzisiejszego nie upubliczniono nagran z czarnej skrzynki ,ale w filmie jeden ze specjalistow zaczal usprawiedliwiac Kontrole lotow w Kijowie ze nie pozwolila samolotowi wejsc powyżej 8000 tysiecy metrow. Jednoczesnie wychlapal ze samolot na polecenie wiezy kontroli lotow w Kijowie musial zboczyc z kursu kilkadziesiąt kilometrow aby okrazyc burze i wtedy znalazł się w miejscu zestrzelenia . To normalne usprawiedliwial kontrolerow ze samoloty omijaja burze. Nikt nie badal czy burza w tym czasie na trasie przelotu MH 17 rzeczywiscie była.Zdradzono tez ostatnie slowa pilotow przed wybuchem . Powiedzieli z ulga nareszcioe za chwile będziemy w Rosji. Oczywiście to wszystko nie pasuje do antyrosyjskiej wersji Masters of Disasters.
Wracajac do ataku gazowego na Skripala trzeba pamiętać ze gaz ten był produkowany w latach siedemdziesiątych i niewątpliwie przechowywano go na terenach panstw układu warszawskiego , wszedzie tam gdzie stacjonowala Armia Czerwona. Czy dostep do tego gazu mialy inne armie ? Nie wiem . Wiem ze na pewno istniały wojska chemiczne we wszystkich panstwach Ukladu Warszawskiego.Moze po upadku muru berlińskiego kupil go od biednego rosyjskiego żołnierza razem z motorem z przyczepa znany polski laskolizacz.Nie wiem.Nikt nie wie i pewnie nigdy się nie dowie.
Pamietacie te DDos ataki na banki holenderskie przed kilkoma tygodniami ? Winna była Rosja.Putin atakowal ! Eksperci sluzb specjalnych mieli na to dowody które prezentowali w telewizji. Okazalo się ze przeprowadzil je 18 letni holender. Pochwalil się koledze. Sprawce zamknieto a potem wypuszczono a sprawe wyciszono. Pewnie już ma etat w AIWD.Maja haka i człowieka.Bedzie ddozowal tam gdzie mu kaza.Nikt Putina ani Rosji nie przeprosil za pomowienia. Po prostu sprawa medialnie odeszla w niebyt. Trzeba było wynaleźć cos innego na Goldsteina ? A to to już male piwo dla Masters of Disasters !
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka