Dodaj do ulubionych

Krolewska mowa pogrzebowa do umierajacego narodu

20.03.20, 21:49
Mam bardzo duza sympatie do Krola Niderlandow.Glupkowaci premierzy znikaja wczesniej lub pozniej.Krol jest jeden. Krol jest pare razy madrzejszy od swojego premiera wiec niewatpliwie widzi co sie w Krolestwie dzieje.Lekkoglowy premier chodzi po sklepach i wykrzykuje do kupujacych nie martwcie sie papieru toaletowego wystarczy nam na 10 lat s-nia.Niewiarygodne ale prawdziwe. Dzisiaj Majestat wyglosil mowe do narodu ktora mnie osobiscie przypominala mowe pogrzebowa.Krol zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji w przeciwienstwie do premiera i jego operetkowego rzadu.Niestety Krol w przeciwienstwie do lekkoglowego Premiera niewiele moze. Szkoda.Nie jestem monarchista chociaz jestem poddanym Jego Wysokosci Krola Niderlandow.Niestety ale zindoktrynowany i wyplukany z jakichkolwiek oznak myslenia(w jego prorzadowej czesci) narod cieszy sie show premierem. Jest zle ale Krol nie mowil ze jest zle. Mowil jak jest i kazdy kto mysli od razu wiedzial-jest zle.
Ze jest zle mowia media. Najczesciej zagraniczne. Dzisiaj w Journalu belgijskiej VRT mowiono po prostu zamykamy granice z Holandia bo tam zachowuja sie jakby nic sie nie stalo.Granica z Belgia zostala przez Belgow jednostronnie zamknieta . Mysle ze Niemcy rowniez ja zamkna w najblizszym czasie.Granice Krolestwa Niderlandow sa nadal dla wszystkich otwarte.W szpitalach brakuje podstawowych artykulow masek, rekawiczek ,ochronnych uniformow.Niektore szpitale rozpoczely produkcje masek ochronnych .24 godziny na dobe 7 dni w tygodniu szyja maski.Chwala sie ze w ciagu doby moga uszyc nawet do 2 tysiecy masek. Niestety dzisiejszy dziennik podal ze we wszystkich szpitalach i tak za dwa dni zabraknie masek.Tragedia.Szanse na zakup sa nihil.Udalo sie to belgom, dzisiaj otrzymali zakupiona dostawe masek chirurgicznych IIR w ilosci 5 milionow. Nie sa to maski tak dobre jak FFP2 ale lepsze to niz nic.Holendrzy nic nie zakupili i nie zakupia.W szpitalach holenderskich umiera na dobe juz 30 osob.Rzad sie cieszy ze sa to tylko osoby starsze. Ale pod respiratorami leza glownie osoby ponizej 50 roku zycia.Krol byl przygnebiony.Jego mowa byla przygnebiajaca ale prawdziwa.Jezeli nie zmusimy tego rzadu do dymisji i nie powolamy rzadu jednosci narodowej ktory skutecznie rozpocznie walke z wirusem to dni Narodu Holenderskiego sa policzone.Tak mysle.I na szczescie wolno mi tak myslec.Ciekawe jak dlugo ?
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Krolewska mowa pogrzebowa do umierajacego nar 21.03.20, 17:10
      Markvanreesk1 przestan popadac w panike corona-wirusa!!!
      Wylacz TV, przestan czytac maistreamowe media siejace groze strachu jak i wymuszanie posluszenstwa spoleczenstw wobec rzadzacej kasty, wtedy bedziesz zdrowszy.
      Zyjemy w historycznych czasach, w czasach transformacji systemu gdzie wykorzystuje sie powazna grype dla siania propagandy. Poszukaj sobie co mowia emerytowani lekarze (np.Wolfgang Wodarg & Co.) na ten temat, dlaczego emerytowani? Ano dlatego ze maja byt emerytura zapewniony i tu niewiele regimy moga im zdrobic.

www.youtube.com/results?search_query=wolfgang+wodarg

www.youtube.com/watch?v=7ybwPqMh1zg

www.youtube.com/watch?v=mHR5hyRhZAU

www.youtube.com/watch?v=IiHSzIEH3cE..........................
      www.youtube.com/watch?v=8lz4f4DWx_c
      --
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka